Oświadczam pochodzenie świata

Kategoria: astronomia

1. . Próżni i Big Bang

Zawsze zastanawiałem się o pochodzeniu wszechświata jego lata szkolne w pamięci zachowały się taki schemat: po pierwsze, nic nie było , nie było pustka, próżnia; wtedy nie było jasne od przeszczepionego Big Bang, po którym pojawiły się wszystko.

To wyjaśnienie było nieprzekonujące, jako sprzeczne z prawem zachowania energii i materii. Rzeczywiście, trudno jest uwierzyć, że absolutnie nic nie może powstać z ziemi, słońca, gwiazd i takie tam. Po tym wszystkim, natura nie jest magiem, prowadzenie piłeczki pusty kapelusz.

Ale współcześni uczeni uważają, że próżnia nie jest nieważna, lecz jedna z form istnienia materii, które podlegają ścisłej prawa fizyczne, stałe i tym podobne.

A to pozwala na świeżego spojrzenia na problem pochodzenia świata.

Jeśli podciśnienie jest jedną z form istnienia materii, a materia może w zasadzie przejścia z jednej formy egzystencji do innego, pochodzenia wszechświata z próżni staje się bardzo prawdopodobne.

To co próżnia? Sądząc po tym, że wszyscy istniejący świat materialny został stworzony z próżni, ostatnia wydaje się nieco hurtowni materiałów budowlanych, gdzie przed Wielkim Wybuchem był bardzo kwestia, która następnie została stworzona świat.

Ale w tym, co forma materii może istnieć w próżni?

Nie, bo tam leżały cegły i worków z cementem. Cegły, oczywiście, nie kłamią, ale niektóre podstawowe" cegiełki" z pewnością tam wszechświata powinno być. Więc pomyślałem, że sprawa była w próżni, jak mielono do najbardziej podstawowych zasad istnieje w formie subtelnej substancji, która wydaje się być jak i nie było.

Co to za substancja?

Od natury ma prądu, więc to było w próżni. W przeciwnym wypadku, w którym to się wzięło? A jeśli energia elektryczna była w próżni, w jakiej formie to było?

I analogicznie do poprzedniego argumentu, postanowiłem, że energia elektryczna w próżni istniała w formie najmniejszych, które są możliwe w rodzaju ładunków elektrycznych .

A potem uderzył zgadnę!

No, oczywiście, nie było energii elektrycznej w próżni, co więcej, był jeden ciągły energii elektrycznej, z wyjątkiem energii elektrycznej, nie ma nic więcej, był na ogół . I nie było energii elektrycznej w próżni, że ma rację: w najprostszej formie, powiedziałbym, urządzenia, ładunki elektryczne (dla uproszczenia będę nazywać ich po prostu pobiera)

I wyobraziłem sobie całą nieskończoną próżnię, wypełniona ładunków elektrycznych, jak. piaskownica. Każdy ładunek jest małe wiry (wirowanie) obraca się w swojej małej przestrzeni, a w komórce. Niektóre ładunki są obracane od prawej do lewej strony, drugiej od lewej strony do prawej. Tak więc na tym etapie ujawniła symetrię Świata. W zależności od kierunku obrotu, opłaty są podzielone na pozytywne i negatywne.

Ilość

dodatnich i ujemnych ładunków w tej samej próżni (zarówno nieskończony zbiór). Są one rozmieszczone równomiernie wokół uporządkowany próżni. Wypadkowa wszystkich sił jest zerem, więc cały system jest w spoczynku, w rodzaju snu zimowego letargu.

Tak właśnie wyobrażam sobie fizyczną strukturę próżni. Cóż, co Big Bang?

Kto wysadził Jego Wysokość próżni? Kto obudził się ten" Sleeping Beauty".

Aby odpowiedzieć na to pytanie, zwróciłem się do najmądrzejszych Nauk, w której stwierdza, że ​​świat rządzi się nie tylko prawa, ale losowość, które ostatecznie służyć sama jako wzorce.

Tak więc, w przypadku? Tak to wygląda. W próżni, to jest idealnie systemu dostrojone, chroniony przez swoich praw i stałych, raz miał awarię, jak mówią, i dobry strzelec może przegapić.

Gdzieś w trzewiach próżni dwa sąsiednie opłaty naprzeciwko bliżej wypadku i złamał iskra. Bardzo mał...


strona 1 z 7 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Technologia plazmy wysokiej energii próżni
  • Podsumowanie na temat: Od skończonego wszechświata - otwór do próżni
  • Podsumowanie na temat: Prąd elektryczny w próżni. Urządzenia elektroniczne
  • Podsumowanie na temat: Tajemnica egipskich piramid (wygląd natury - samoorganizujące formy absolut ...
  • Podsumowanie na temat: Równanie Poissona. Jego zastosowanie do obliczania pola w próżni