Stellar aberracji przeciwko relatywistycznej astronomii

Kategoria: Aerospace

Gwiazda

aberracja przeciwko relatywistycznej astronomii

Kornev MV Kuligin VA Kuligina GA

(Study Group ANALIZA, kuligin.mylivepage.ru)


Streszczenie .

pokazały, że Transformacja Lorentza zachowuje niezmienne ma równania Maxwella do czynienia z prawdziwym obiektu i jego położenia w przestrzeni i urojone wyświetlania obiektu w przestrzeni belek lekkich. Przepis ten jest podstawą klasycznej i relatywistycznej teorii aberracji. Spatiotemporal zakłócenia, które widzi obserwator należeć tylko do wirtualnego obrazu. Obiekt ma prawdziwy zniekształcenia. Nowe podejście do zjawiska aberracji pozwala zidentyfikować błędy korzenie stacji. Rozprzestrzeniania transformacji Lorentza do wszystkich bez wyjątki Einstein" nie rozumie", że faktycznie zastępuje rzeczywistą Przedmiotem ich wyimaginowanych map , uzyskane za pomocą fal świetlnych. On poważnie rozważa te wirtualne obrazy, jak" prawdziwe obiekty».


Wprowadzenie

Aby zrozumieć

Nowa interpretacja transformacji Lorentza, musimy zapomnieć i postulaty zasady, że Einstein szczególnej teorii względności. My powinien wrócić do 1904, kiedy pierwszy uogólniona zasada Poincare Względności Galileusza [1]. Rozszerzył tę zasadę w elektrodynamiki. Zasada Poincaré odrzucono istnienie absolutnego ramki odniesienia.

Równania Maxwell nie słuchać transformacji Galileusza. Istnieje duża klasa inne transformacje, które zachowuje niezmienność tych równań w jakikolwiek inercyjny układ odniesienia [2]. Transformacja Lorentza jest szczególnym przypadkiem. Nowy oddziela interpretację materialnych ciał, pól quasi-statycznych i opłat grawitacja od fal elektromagnetycznych. Fale używane do transformacji Lorentza, a dla ciał materialnych, że będzie korzystać z transformacji Galileusza. W Nowa interpretacja zachowamy przestrzeni euklidesowej i jeden raz dla wszystkich inercyjne systemy odniesienia. Nie ma sprzeczności. Później omówimy to pytanie.

W fizyce istnieje

dwa rodzaje map fizycznych obiektów w przestrzeni.

1. Klasyczny map . Już w Szkoła, rozwiązywania problemów fizycznych z mechaniki, jesteśmy przyzwyczajeni do tej postawy w przestrzeni o danym czasie wyświetlane natychmiast (bez żadnych zniekształcenia). To odwzorowanie jest oparty natychmiastowy informacji. Klasyczny Mapowanie nigdy i nie wzbudzić podejrzenia niewłaściwego zachowania, choć Nikt nigdy nie zaproponował fizycznego modelu realizacji ta metoda.

2. Wyświetlacz za pomocą promieni świetlnych . Mapowanie przy użyciu wiązki światła ma osobliwości. Światło (Fale elektromagnetyczne) jest również w stanie prowadzić i przekazywać informacje. Jednak informacje o chwilowych różnic wyświetlacza może być postrzegane zniekształcony. Transformacja Lorentza właśnie opisano takie metody.

3. Jednak te Sposoby odwzorowywania nie wykluczają się wzajemnie. Są one powiązane. Zawsze Możesz przełączać się z jednego trybu do drugiego opisu, z wyświetlaczem błyskawicznych do wyświetlacza za pomocą wiązki światła iz powrotem.

Cecha Transformacja Lorentza jest to, że wyświetla ruch obiektów mechanicznych za pomocą promieni światła i daje mapy, w oparciu o zasady stałości prędkość światła we wszystkich inercyjnych ramek. Nakłada określone warunki dotyczące interpretacji zjawisk elektrodynamiki.

Pokazuje

za pomocą promieni świetlnych (przekształcenie Lorentza) i segmenty przestrzenne Przedziały z jednego systemu do drugiego inercyjnego ma kinematyczną charakter . To nie jest podobne do rzeczywistych zmian w wyświetlona obiektów.

Porównując

ramy odniesienia obserwatora poruszającego i stacjonarne źródło światła, możemy rozróżnia bazy układu odniesienia. System jest ramki, w której jest zamocowany źródło ...


strona 1 z 11 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Transformacje Lorentza, stałość prędkości światła czas wymóg i jednolitość
  • Podsumowanie na temat: Transformacja Lorentza bez Einsteina
  • Podsumowanie na temat: Nowoczesne koncepcje przestrzeni, czasu i ograniczonych przekształceń Loren ...
  • Podsumowanie na temat: Niektóre właściwości interpolacji miejsc sieciowych i przestrzeni Lorentza ...
  • Podsumowanie na temat: Odchylenie promieni światła w przestrzeni