Ewolucja Wszechświata mleka

Kategoria: Aerospace

ewolucji wszechświata mleka

(o rozwoju wszechświata, jego wieku i" duża wybuch" - w odniesieniu do szerokiej gamy populacji)

Biryukov, VI

(Krym, Ałupka - 1982)

bardzo krucha i piękna planeta Ziemia - wyspa Życie w rozległej przestrzeni. Co druga planeta Ziemia jest zagrożona potężne siły wszechświata, gdzie gigantyczne wściekłość procesy fizyczne zamiatanie sprayu, a nawet galaktyki. My - ludzie na świecie - jest to niezbędne, aby docenić każdy dzień ich istnienie, konieczne jest, aby szybko i skutecznie stosować do wszystkich zasobów Ziemia i nasz ogólny wywiad, aby chronić nasze życie na ziemi i najbardziej Ziemia. Musimy się zjednoczyć w jedną rodziną mieszka w tym samym domu jest bardzo nietrwały.

Musimy żyć bez armii i broni, bez konfliktu i nieporozumienia.

Musimy skierować wszystkie nasze wysiłki, aby chronić nasze planety. I nas wszystkich i zderzeniu narażania naszą stronę i Pasożytnictwo biznes. Nie szukać sposobów na ograniczenie ludzi dzikich i chorych, zalane wszystkie struktury władzy. Do tej pory nie ma ludzkości ludzkość w całości Poczucie naukowe. Nawet wśród astrofizyków pasożytniczej grupy gawędziarzy, prowadząc od obiektywnego badania ludzkości wokół nas świat. Aby przeciwdziałać tej pseudonaukowców Ten artykuł jest napisany.

strukturze wszechświata, jego wiek i pochodzenie go, a nawet wielkie pogłoski bajki. Jak daleko od wszystkich naukowych i obiektywizmu. Jak wszystko uzależnione fizyków relatywistów. Wyrażanie sprzeciwu i pozycji, z wyjątkiem Amerykanina, często wulgarnych stłumione. Świat naukowy wyciągnąć bardzo wstrętne. Przypomina mi to nie jest prawda budowa domu, kiedy przywożone na plac budowy na linii produkcyjnej nie działa jak straszne: Bloki dla fundacji, żyrandole, łóżka ... poduszki, cegły, toalety ... Relatywistyczne importowane" z budową studiów pokojowych" wszystko mieszane ... narzucić całkowicie wstrętne i nawet głupi " Singularity", jakby substancja Wszechświata powstał z niczego (?), Jeśli wszystko wyszło z pustych miejsc w jednym punkcie, nie zgromadził specjalny energii pochodzi " Wielki Wybuch" ... zrodził nowy fantastyczny: struny kosmiczne " Przejścia Mole"," krzywizna przestrzeni» ...

JAK konieczne" , aby zbudować dom z wiedzy o Universe" ? Kolejność, w jakiej jest konieczne uzyskanie odpowiedzi na ewolucji nasz wszechświat? Co indukcja i dedukcja wiedzy o wszechświecie? Potrzeba metodologicznie poprawne podejście.

Zamiast

motto. Landau: kosmologia często myli i nigdy nie wątpi.

Dodam: i nigdy nie przyznają się do błędów ... Nagrody nie wróci.

Logika i Natura sama nam wszystkim proponuję: Początkowo (jak wiele może ludzki umysł, aby spojrzeć w ten" pierwotny") Wszechświat nie ma," jeden punkt", nie" big bang" dla stworzenie wszechświata nie było i nie mogło być. Wszechświat nie był pierwotnie galaktyk i międzygalaktycznej materii w jego obecnej formie. Początkowo wszystko ten świat jest utworzona z czegoś i przechodzi przez kolejne etapy jego istnienia. Około istnieje związek przyczynowy. Na przykład, słońce, nie istnieje w jego stan" na początku." Aby stać się Słońce, przeszły etap rozwoju i Oddziaływanie niektórych organów. Te" ciała" - jest wynikiem oddziaływania innych " Organy". Oto zmiana: Słońce jest wynikiem wybuchu lub podziału" Big Star" z którego opuścił Słońce i planety wokół niego. Od tego" big star" rozrzucone części, niektórzy uciekli poza układ słoneczny, poleciał do EVA na zawsze (tak się dzieje międzygalaktycznej wymiany materiału), oraz Niektóre pozostały w naszej Galaktyce, latać, jako wolne ciało i połączone z organami galaktyki (tak się dzieje intragalactic wymianę sprawa).

Galaxy mają własną historię życia. Kompresji Galaktyki jeden duży rdzeń ...


strona 1 z 7 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Pojawienie się psychiki. Sytuacje, w których psychika nie jest potrzebne, ...
  • Podsumowanie na temat: Absolutnie wszystko, co nas otacza, z powodu rotacji galaktyki i wszechświa ...
  • Podsumowanie na temat: Jaka jest historia i czy jest to konieczne do przedszkolaków
  • Podsumowanie na temat: Ziemia jest żywa th zhyttya Planety
  • Podsumowanie na temat: Nasz wszechświat nie jest sam