Analysis Services "leasing" Ukraińskie banki

Kategoria: Bankowość

MІNІSTERSTVO OSVІTI I. NAUKA Ukrainy

Metro Manila NATSІONALNY UNІVERSITET іm.І.І. Miecznikow

ІNSTITUT MATEMATYKA, EKONOMІKI MEHANІKI I.

PRZEWODNICZĄCY SVІTOVOGO gospodarstva I. MІZHNARODNIH EKONOMІCHNIH VІDNOSIN

Podsumowanie

na: Analysis Services" leasing" Ukraińskie banki

Studentów

MEB, 4 stopa 1 groupie

zacięta Alice Nikołajewna

Ody - 2010


treść

Wprowadzenie

Czym jest leasing

Obiekty i przedmioty leasingu

Wnioski


Wprowadzenie Pomimo obecnego

na Ukrainie trudna sytuacja ekonomiczna wielu firm są nadal zainteresowani rozszerzeniem jej działalności. Oczywiście, niektóre firmy zawieszają inwestycje projektów, a nawet odstąpić od nich. Ale to na szczęście nie zdarza się wszędzie. Działalność gospodarcza spadło, choć nie całkowicie ugaszony. Zdaniem ekspertów, około 50% środków trwałych, aby być na bieżąco. Rządowe statystyki wskazują, że konieczne inwestycje w środki trwałe, szacuje się na 455 miliardów UAH.

zakłady produkcyjne aktualizacja można osiągnąć zarówno poprzez akwizycje oraz wymiana starych. Fundusze finansowania, takich jak kredyt lub zakupu na raty, jest teraz praktycznie dostępne. Oczywiście, głównym powodem jest to, że kryzys sektora bankowego gospodarki i ogromne ryzyko niewypłacalności kredytobiorcy. W takich warunkach jeden z nielicznych (jeśli nie jedyny) sposób na przyciągnięcie szczątki aktywa finansowe leasing. Na rynku istnieją również pewne trudności, ponieważ najbardziej Krajowe firmy leasingowe zależą od kredytowych banków ukraińskich. Nieco lepsze rzeczy z firm należących do międzynarodowych grup finansowych, , którzy mogą liczyć na wsparcie finansowe ze struktur macierzystych.

rynek leasingu nowych technik i Sprzęt doświadczył również spadek. Z jednej strony, nowe umowy leasingu aktywów składają się głównie ze sprawdzonych najemców mające pozytywny " Historia Leasing". Nowi klienci otrzymują oferty z namiotową pożyczki, finansowanie krótkoterminowe; firmy leasingowe mogą korzystać i inne sposoby, aby zmniejszyć ryzyko niespłacenia pożyczki.

Często

zastaw leasing Transakcja służy przedmiotu leasingu, w przypadku niewypłacalności klienta leasing Spółka będzie musiała ponieść znaczne koszty związane z przechowywaniem i odsprzedaży taki przedmiot. Ostatnio wiele firm finansowania zewnętrznego, staje się nie do utrzymania leasingu ładunku (lub kredyt) płatności. Następnie podjęcie działań w celu optymalizacji płatności, jak opóźnienia płatności przez organ pożyczki," kredyt na wakacje" itp. Następnie, jeśli kredytobiorca nadal nie może uporać się z zobowiązań, wierzyciel wycofuje technikę.

zatem szczególnie istotne niedawno zaczął leasing B sprzęt i maszyny. Do tej pory, każdy firma leasingowa jest właścicielem" portfel" zajętych od klientów przedmiotów leasingu. Koszty takiego pacjenta dużo, więc zainteresowanych wynajmujący sprzedaży w szybkiej sprzedaży lub ponownego leasingu.


Co to jest leasing

Leasing - na terenie nieruchomości i stosunków gospodarczych, które powstają w związku z nabyciem prawa własności nieruchomości , a następnie dostarczenie jej czasowego użytkowania za opłatą.

klasyczny leasing jest trójstronne charakter relacji: wynajmujący, najemca, sprzedawca (dostawca) własności i dzierżawy operację prowadzi się w następujący sposób. Przyszły leasingodawca potrzebuje nieruchomości, na zakup którego nie jest wolny fundusze.

Potem wyszukuje firmy leasingowej która posiada wystarczające środki finansowe, i zwraca się do niej z działalności Wniosek do podpisania transakcji leasingowej. Według umowy, najemca wybiera sprzedawca posiada wymagane właściwości i nab...


strona 1 z 6 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Charakter prawny umowy leasingu finansowego (leasing)
  • Podsumowanie na temat: Leasingu finansowego (leasing)
  • Podsumowanie na temat: Leasingu finansowego (leasing)
  • Podsumowanie na temat: Leasingu finansowego (leasing)
  • Podsumowanie na temat: Leasingu finansowego (leasing)