Online Trading: dziś i jutro

Kategoria: kursy biznesowe

TREŚCI

1. WSTĘP. . . . . . . . 4

2. PRZEGLĄD

NOWOCZESNE Handlu internetowego. . . 5

3. PRAKTYKA handlu online. . . . 13

4. zawarcia. . . . . . . 18

5. tabelach. . . . . . . . 19-23

6. LITERATURA. . . . . . 24


WSTĘP

Pięć lat temu obrotu akcjami i innymi papierami wartościowymi, nawet w krajach rozwiniętych był dużo wybrany. Wysokie prowizje, że brokerzy nie miały klientów wymiana uzasadnione tylko wtedy, gdy operacja dużych ilości. Z proliferacja technologii internetowych i nadejście działalności maklerskiej internetowych papiery wartościowe stały się znacznie bardziej dostępne finansowo i Stanowisko terytorialnej.

Jak wiecie, handlu można zarobić na dwa sposoby: albo poprzez wygraną w toku Wartość lub otrzymania dywidendy od akcji. Wybór należy do inwestora (te Strategia ta jest również możliwe połączenie). Co jest bardziej korzystne dla inwestora rosyjskiego zdecydować powinien on. Musimy jednak wziąć pod uwagę, aby zarobić wahania kursu akcji, należy to zrobić w każdej minucie, mają ogromny finansowy zasobów.

Aby

Niestety, nie ma nic do powiedzenia na temat handlu internetowego w rosyjskich zasobów. Dziś w Rosji już postanowił ich" blue chips", ale ich działania głównie dostępna tylko dla klientów korporacyjnych i prywatnych zabezpieczone. Wszystko przypomina sytuację sprzed pięciu lat - Połącz się ze swoim brokerem na telefon, wysokie prowizje, itp. Ale do końca tego roku, sytuacja może zmienić - czołowi rosyjscy maklerskich zamierzamy wprowadzić usługi Handlu internetowego.


OGÓLNE Reprezentacja nowoczesne

internetowe Trading

handlu online Najpierw zdobył sławę w połowie lat 90. jako technologia, która pozwala uproszczenia i przyspieszenia procesu przyjmowania wniosków od inwestorów prywatnych w handlu papierów wartościowych, a także bardzo lukratywny biznes. Ostatecznie doprowadziło to do rewizji wielu modelach ekonomicznych i koncepcji funkcjonowanie globalnych rynków finansowych w ogóle, powstanie zasadniczo Nowe otoczenie konkurencyjne, rozwój standardów technologicznych, wygląd nowi gracze, platform obrotu i instrumentów finansowych.

Online Technologia przybył w samą porę i były manna do brokerów zniżki. Otrzymany model biznesowy tej symbiozy okazały się być ekonomicznie rynkowe, a ponadto rzeczywiście utworzony nowy Rynek usług. Online Trading, i jak każdy biznes, rośnie ze względu na obroty. Zdobył samowystarczalne łańcuch: mniejsze i prostsze komisja technologii, jeszcze więcej, co oznacza - więcej transakcji bardziej opłacalne, mimo że Komisja stale się zmniejsza (średnio więcej niż pięć razy od 1994 roku). Natychmiast zaczął pobliżu brokerzy pojawiły dostawcy informacji finansowych nowe czasopisma, książki, konferencje, szkolenia i otwarte ośrodki doradztwa, itp. cały usług branżowych. Z drugiej strony, ten biznes," mieszać się" nowa warstwa klientów przyciągać masy na giełdzie prywatnych inwestorów. Popyt na akcje nieuchronnie pchnął się cytaty, wspierany najwyższa płynność i doprowadził do rozkwitu euforii inwestycyjnej. Wiele Analitycy uważają, że zjawisko to było głównym powodem do podnoszenia US giełdzie jako całości w ostatnich latach.

Popyt usługa ta przez konsumentów i potwierdza reakcja rynku akcji. Na przykład, nazwa-duży dom maklerski Charles Schwab kilka lat temu był outsiderem. Czas połowu trend i skupić się na świadczenie usług on-line, w 1996 roku stał się on wiodącym brokerem on-line świat. Teraz Charles Schwab służy około 3,3 mln rachunków inwestycyjnych co ok. 180 tys transakcji dziennie (numer Tabela 1) w 1999 roku. zachował pozycję lidera, ale doświad...


strona 1 z 14 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Online Trading: wirtualny rynek akcji
  • Podsumowanie na temat: Oazy rosyjskiego handlu na rynku w pierwszej połowie 1930 roku
  • Podsumowanie na temat: Formy organizacji usług handlu zagranicznego. Efektywność działalności han ...
  • Podsumowanie na temat: Online Trading
  • Podsumowanie na temat: Istotą dystrybucji kosztuje w handlu, ich klasyfikacji. Obroty handlu deta ...