Układ

Kategoria: Botanika i gospodarstw wiejskich w

czas mija, gdy zaskoczony świąteczny stół Gość przede wszystkim obfitość posiłków i przekąsek. Dziś do stworzenia specjalnego sam wakacyjna atmosfera jest wystarczająco jasne, a nawet obcy egzotyczne. " Smak" nowoczesny bankiet wykracza poza Wrażenia gastronomiczne i wybór sali bankietowej, a konstrukcja najwyższy priorytet.

co uroczystości bez kwiatów? Bez nich niewielki koszt, nie urodziny, nie wielki ślub.

Dawno minęły czasy, gdy dekoracja stołu został pakiet kwiaty przewiązane wstążką niechcenia samodziałowej rzucony w garnek. Nowoczesna restauracja biznes nie można sobie wyobrazić obecnie bez takich branżach jak profesjonalnego układania kwiatów.

wyższej klasy restauracja, bardziej wymagający tutaj należą do wnętrza, w tym kwiatowym. W drogie restauracja nigdy nie zobaczyć sztucznymi kwiatami i zielony rogi. I luksusowe kwiaty codziennie powinny zaskoczyć świeżością. Chociaż nie oznacza to, że zmieni je na co dzień.

" Catering bukiet" można podzielić na cztery grupy:

- dekoracja sali,

- dekoracja stołu,

- klirens Furshet;

- jubilatów bukiety.

W sztuce współczesnej nie są ścisłe warunki zasady jako proces twórczy. Jednakże, nie zostały ogólne zasady , które pomaga zrobić piękne bukiety i uzgodnień. Oto najważniejsze z nich:

- prostota, zwięzłość, uważać Dobór materiału roślinnego w kolor, kształt,

- Umieszczenie kwiatów Korzystanie z roślin o różnych wysokościach;

- możliwe zachowanie naturalny kształt i położenie obiektów, jak również korzystanie z ukośnych, gięte, linie łamane,

- Preferencja asymetryczny Umieszczenie w wazonie, szczególnie niskie;

- czystość, piękno i wdzięk;

- Korzystać nie tylko kwiaty, ale Inne akcesoria -. gałęzie, trawy, owoce i inne

robiąc miejsce zgodnie z prawem kwiaciarni florystyce przychodzi do restauracji, przede wszystkim zwrócić uwagę na jego architekturę. Ich zainteresowany w stylu, wielkości, kształtu i tabelach halowych, koloru i światła. Jest również ważne Położenie restauracji.

w drogich restauracji z dużych pomieszczeniach może być często Spotkać kwiat środku sali. Z reguły stoją na żadnych elewacje i w żadnym wypadku nie powinien utrudniać przejście lub kolidować z kelnerów. Nie dość sprawnie mieć" zielonych" na rogi scena. Jeśli pokój jest mały, tabele są szczelnie zapakowane, może to być sufit Kompozycja lub dołączyć je do żyrandoli, przestrzegając wszystkich zasad ognia Bezpieczeństwa. To rozwiązanie oferuje miłą niespodziankę, tworzy bardziej komfortowe i stylowa atmosfera.

Eksperci twierdzą, że jedynym racjonalnym wykorzystanie przestrzeni, biorąc pod uwagę jego prawa geometryczne i optyczne może stworzyć prawdziwy poczucie piękna i harmonii.

W wielkiej sali, czekając niecierpliwie słaby w uroczystości, kompozycje kwiatowe może być mało, ale z pewnością powinny hit swoją objętość, blask i splendor. Zwiedzanie mało prawdopodobne zapamiętane miniatury medytacyjne i zakrzywione linie blady roślin obfite, ale losowo rozrzucone po pokoju. " Terapii szokowej" - najlepszym sposobem, aby dostosować strony wakacyjnych w pożądany sposób. I pierwszy wyładowanie elektryczne muszą przebić swoich gości już przy wejściu do sali, dając im zrozumieć, gdzie i dlaczego oni przyszli. Klirens wpis - doskonałym przykładem nieograniczone możliwości kwiaciarnia. Może to być podłogi kompozycja symetrycznie po obu stronach i łukowatą wieńca kadrowanie wejście do hali. Najbardziej imponujące, zwłaszcza jeśli chodzi o ślub bankiet wygląda wzniesiona na specjalnej łuku szkieletu, pleciony zielony rośliny i kwiaty. Oprócz zawartości estetycznej prowadzi pamięć tysiącletniego tradycje ludowe - symbolizuje wejście młodych ludz...


strona 1 z 3 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Co może zastąpić słodkie i co alkohol jest najbardziej szkodliwe?
  • Podsumowanie na temat: Jeżeli pracownik nie jest uprawniony do tego urlopu może
  • Podsumowanie na temat: Co może być korzystanie z mandragory
  • Podsumowanie na temat: Co może, a co nie może socjologia
  • Podsumowanie na temat: Jako osoba skazana może bronić swoich praw