Rachunkowość, analiza i audyt podatkowy podatek od wartości dodanej, przemysłowe

Kategoria: Rachunkowości i audytu

WSTĘP.

Przed

rozpocząć uwagę na problemy związane z uwzględnieniem VAT koszt, chciałabym powiedzieć o znaczenie tematu.

Podatki

organicznie nieodłączne w gospodarce rynkowej i sprawiają, że integralnym elementem.

Podatek (Z VAT) istnieje w wielu krajach o gospodarce rynkowej. Podatek ten jest formą podatku pośredniego od towarów i usług, wpływając cen i struktura konsumpcji. Jest formą Zwolnienie w budżecie wzrost wartości, który jest tworzony na wszystkich etapach Produkcja - od surowców do towarów konsumpcyjnych.

W ukraińskiej

to przepisy podatkowe nie wydawał się tak dawno temu i była odbiciem głębokie zmiany zachodzące w kraju. Zapoczątkowane reformy sami dyktowane trzeba zmienić system podatkowy, i niemożność normalne funkcjonowanie podmiotów państwowych i gospodarczych bez systemu podatkowego i ram prawnych, bez których system nie jest jest nieskuteczny. Gospodarka rynkowa, która jest tak szybko, niszcząc stare powiązania gospodarcze, przestarzałe stosunki gospodarcze, nie może skutkować zmiany w strukturze dochodów budżetowych, które są znane w tworzenie polityki sprzątanie znacznie różnią się od rynku. Na czele prowadzące płatności podatkowych, stają się źródłem priorytetem tworzenie dochodów budżetu państwa

Idź do

Podatki pośrednie na Ukrainie ze względu na konieczność:

-Harmonizacja systemu podatkowego z systemów podatkowych Zachodu Europa;

-Dostępność stabilne źródło dochodów budżetu;

Podatek-systematyzacji.

W uprzemysłowionym

Kraje udział w przychodach z VAT Podatek jest w budżecie średnio 25% (wyjątkiem jest Francja, gdzie jego udział podatków dochód jest znacznie wyższe - około 40%). Ukraina zajmuje pierwsze miejsce VAT wpływów podatkowych do budżetu państwa (około 45%), co stanowi ponad 28% wszystkich przychodów.

Wraz z celem Istnieje kilka powodów, dla przyczyn subiektywnych. Mogą być przypisane do zmiany Psychologia człowieka w warunkach rynkowych. Po pierwsze, nie było w porządku każda wolna przedsiębiorczość. Po drugie zmienił Stosunki między państwem a podmiotem gospodarczym, który był bezpłatny. Powody te doprowadziły do ​​konieczności strategiczne, bardzo zróżnicowane podejście do dochodów do dyspozycji, co jest szczególnie aktywne udaje się teraz. Jesteśmy świadkami stopniowego dostrajających podatku System, wprowadzenie nowych podatków i obumierania niektórych starszych typów podatki.

Wszelkie rachunkowości, jak serce Przedsiębiorstwo, jest szczególnie wrażliwa na zmiany podatków. Z definicji, czy też nie Definicja systemu podatkowego zależy bezpośrednio od planowania i Organizacje prognozowania zależy przesunięć budżetowych do prawidłowości, Szybkość i terminowość, które ostatni, moim zdaniem, nie jest zainteresowany jest mniejsze niż pierwsze. Zatem konieczne jest, aby rozwiązać problemy związane z jednym odpowiedzialności wszystkich podmiotów gospodarczych do budżetu, taki sam dla wszystkich organizacji działów księgowości formy i procedury zgłaszania do obliczania podatków i opłat podatkowych zróżnicowanie w cenach nie tylko w porządku, i" techniczne" pracy.

podatku

dodania Cena jest jednym z najtrudniejszych do zrozumienia i obliczenia podatku Ukraina. Aby zrozumieć konstrukcję podatku od wartości dodanej wymagane do zbadania ram prawnych (ustawy, rozporządzenia, różne zmiany oraz zmiany do tych dokumentów), w odniesieniu do tej kwestii i wyjaśnienie kilku większych problemów.

Aby zrozumieć

struktury Podatek wymagane, aby dowiedzieć się takie kwestie, jak osób i przedmiotów opodatkowania podatek od wartości dodanej, wytyczne do określenia podstawy opodatkowania, ceny i warunki płatności podatku i jego obliczenia, procedury postępowania rozliczania tego podat...


strona 1 z 55 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Co to jest złożoność podatku od wartości dodanej (w identyfikacji i gromadz ...
  • Podsumowanie na temat: Pojawienie się psychiki. Sytuacje, w których psychika nie jest potrzebne, ...
  • Podsumowanie na temat: Co to jest tymczasowe rent i gdy jest on przypisany. Jak jest wielkość tym ...
  • Podsumowanie na temat: Które działają na świadczenie usług nie jest priderutsya podatku
  • Podsumowanie na temat: Co to jest podatek