Zasady rachunkowości

Kategoria: Rachunkowości i audytu

Spis treści


Wprowadzenie


Rozdział

1. Teoretyczna podstawy rachunkowości Polityka; zamówienie formacji.


1.1 Istotą konto Polityka, regulacyjne Ramy wpływu

czynniki.


1.2 Organizacja o rachunkowości.


1.3 Początkowy dokumentacja oraz wybór postaci Księgowość rachunkowości.


Rozdział 2. Artykuły konto stroną polityka.


2.1 Metody oceny Lokale i obowiązki.


2.2 Wiele sposobów utrzymanie oddzielnego Przedmioty Księgowość

rachunkowości.


2.3 Uogólnienie Dane księgowe Sprawozdania księgowe.

Realizacja Zasady rachunkowości w ocenę Lokale i

obowiązki.


Wnioski.

Wprowadzenie


Aktualny gospodarczy sytuacja Rosja (ogólnie spadek produkcji, płatności kryzys, upadłość dłużników) bezpośrednio ma wpływ na finansowy stan przedsiębiorstw.

Federalny Ustawa" O rachunkowości Zarejestrowany" , które jest legalne Podstawą dla stworzenia system regulacyjny regulacja Księgowość rachunkowości w Rosji, formułowane Główne zadania Księgowość rachunkowości, priorytetem z których formowanie kompletne i dokładne informacja w sprawie działalności organizacja jego majątek stanowisko Wewnętrzny i zewnętrzna Użytkownicy menedżerów Akcjonariusze innych właścicieli, wierzyciele inwestorzy itp.

Księgowość Ustawa o rachunkowości zdeterminowany jak zamawiać System zbierania, Rejestracja i uogólnienia pieniądze warunki informacja o tej własności, Zobowiązanie i Ruch przez ciągłe, ciągły i dokument uwzględnieniem wszystkich gospodarczy operacje.

Jeden charakterystyczny Nowe funkcje rachunkowości rachunkowości jest zmiana kontakty między centrum ustawiane i niezależnie generowane przez elementy to. Centralnie zestaw Ogólne zasady Księgowość rachunkowości; ich specyfikacja oraz mechanizm cesarskie cięcie rozwinięty każde przedsiębiorstwo w oparciu o warunki Działalność podnoszenie świadomości produkt (na w stosunku do Ogólny model) kwalifikacje personel Techniczne środki pieniężne Zarządzanie bazą danych itp. Jest Rozwój Zasady rachunkowości Przedsiębiorstwo.

Określenie" konto Enterprise Policy" wszedł do użytku na vosmidesyatyh końcowego lat jako wolne tłumaczenie Język rosyjski standardów opublikowany Komisja międzynarodowy normy Księgowość rachunkowości.

Na początku 1992 roku g.etot termin Piłka zabezpieczone w rozporządzeniu Księgowość Księgowość w języku rosyjskim Federacja i obecnie Czas otrzymał rozpowszechnienie w literaturze rachunkowości i praktyki. W 1994 opublikowane rozwinięty w państwie program Rosyjski przejście Federacja na przyjęte Międzynarodowy System praktyk Rachunkowości i statystyki spełnia Wymagania Rozwój rynku gospodarki. Przepisy na Księgowość Rachunkowość Rachunkowość" Enterprise Policy" (Zatwierdzony Rozporządzenie Ministra Finansów z Numer 100 z rosyjskiego 28 lipca 1994) reprezentujący pierwszy krajowy Średnia na Księgowość Rachunkowości. Dany normatywny akt podstawowy w ujawnieniu zawartość problemy Zasady rachunkowości Przedsiębiorstwo.

Otrzymał w listopadzie 1996 r. Ustawa o rachunkowości Zarejestrowanych Określa lista regulacyjny dokumenty , którzy twierdzą, Przywódcy odpowiedzialny za organizację i stan Księgowość stanowiących łącznie dokument o rachunkowości polityka. Jednocześnie z zasadami rachunkowości muszą być zatwierdzony Plan pracy rachunków formy rachunkowości podstawowy dokumenty i wewnętrzna rachunkowości raportowanie Kolejność inwentarz Reguły przepływu pracy, i przetwarzanie Rejestracja Konto Infomatsiya; zgodnie z normą SSP 1/94 mocy polityka Biznes zrozumiany wybrał kruszywo sposoby prowadzenia Księgowość Rachunkowość-podstawowa obserwacja Prąd zgrupowanie ito...


strona 1 z 39 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Zasady rachunkowości Organizacja rachunkowości wartości
  • Podsumowanie na temat: Rachunkowości i jej cele. Zasady rachunkowości i sprawozdawczości finansow ...
  • Podsumowanie na temat: Zasady rachunkowości zarządczej i konsolidacji w polityce rachunkowości w r ...
  • Podsumowanie na temat: Zasady rachunkowości i rachunkowości zarządczej z Orsk Zakładu konstrukcje ...
  • Podsumowanie na temat: Zasady polityki rachunkowości w zakresie rachunkowości budowlanej dla wyrob ...