Nowoczesna drukarnia

Kategoria: urządzenia cyfrowe

Zajęć na Nowoczesne typografia grupy studentów FC -13 M oskovskogo Instytut Technologii Elektronicznej Belousov Siergiej


Zelenograd

2000.

treści.

Nowoczesne drukowanie, to 3

Druk cyfrowy:

co to jest 4

droga do przyszłości 4

Cyfrowa maszyna offsetowa E Wydrukuj 1000 5

Strategia i taktyka

światowym liderem

w konkurencyjnym środowisku:

nośniki druku w 2010 roku. 8

Nowoczesna typografii, co to jest.

branży Druk - jeden z niewielu konsekwentnie rozwija Dziś w naszym kraju przemysłu. Dlatego drukowania staje się coraz ludzi, którzy szukają najbardziej racjonalnych nowoczesnych metod hodowlanych informacje - od monochromatycznych form i ulotek kolorowych magazynów broszury, ulotki, karty i inne wysokiej jakości druku produktów. Wyposażenie techniczne

nowo utworzony Publishing zależy od tego, jakie produkty będą wydrukowane. Im więcej zadań Publikacja różnych produktów warto organizatora przed rozpoczęciem drukowania, będzie wyglądać trudniejsze wersje jego struktury, organizacji i wyposażenia.

Nowoczesna typografii, może ona niezależnie od wartości był, składa się z trzech głównych działów: przygotowanie do druku, druk i postpress. Procesy przygotowawcze do druku mogą obejmować systemy komputerowe Tekst i ilustracje, jak również sprzęt do produkcji drukowane formy. W tym artykule nie uważamy tej dziedzinie poligrafii.

nasz przedmiot - drukowane i Zakładać drukowania lub wykończeniowe procesy, które zwykle wywołują wiele pytań wyposażenie w związku z nowo utworzonych lub odtworzonych wydawnictwa. A jeśli Threading będzie dyskutować Rosji pierwszą cyfrową maszynę offsetową E-Print 1000 z Indigo, Zainstalowany w reklamie, centrum wydawnictwa" Fiodorow».

Mówiąc o charakterystyczne cechy urządzenia E-Print 1000 w porównaniu do innych maszyny, zwłaszcza uwagę 100-procentowy skok przesunięcia obrazu malarstwo na papierze, zarysy dot dzięki filmless Technologia, definicja krawędź elementów kreskowych, możliwość drukowania więcej cienkie linie.

E-print 1000 doskonale wpisuje się takich tendencji na rynku poligraficznym, jak Ekonomiczne drukowanie na żądanie w krótkich seriach, zwiększenie blask, Zamówienia w krótkim czasie z wysokiej jakości wykonania szybka wymiana informacji w ramach jednego zlecenia, kompatybilność z dowolnym platforma obliczeniowa.

możliwość zastosowania E-Print 1000 jest między kopiarek i tradycyjny offset. Maszyna może produkować spersonalizowane drukuj przez transmisję danych w postaci elektronicznej, może być przeprowadzane drukowanie zdecentralizowane, można wydrukować próbkę bazy dla każdego klienta.

Druk cyfrowy - co to jest

Jeśli spróbujesz

sformułowanie precyzyjnej definicji druku cyfrowego, od razu czuję cały Trudność zadania. Najprawdopodobniej Twoja definicja będzie się składać z ustawić frazy opisujące funkcje związane z drukiem cyfrowym. Wszelkie inne Ekspert może dać swoją wersję druku cyfrowego rozdzielczości. To potwierdziły mnóstwo definicji, które są w wyspecjalizowanym Publikacje zachodnie. Ponadto, nawet proces wytwarzania jest nadal ustalił nazwę. Najpowszechniej stosowanym określeniem druk cyfrowy - druk cyfrowy. Jednak dość często można znaleźć inne opcje: Short-Run, druk na żądanie, komputer do prasy, bezpośrednie do papieru.

Ale

pod cyfrowych Uszczelnienie będzie zrozumieć proces produkcji produktów druku kolorowego, o następujące funkcje:

- O photoforms wykluczone procesy;

- wykluczone procesy produkcyjne lub produkcji drukowanych form zewnętrznych Moduł druku;

- możliwe jest" dostosować", tj. do zmiany zawarto...


strona 1 z 6 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Po zakończeniu drukowania cyfrowego. O produkty introligatorskie druk cyfr ...
  • Podsumowanie na temat: "EXPRESS DRUK" ® lub szybkiego druku
  • Podsumowanie na temat: Główne metody drukowania jako podstawy technologii druku
  • Podsumowanie na temat: Druk cyfrowy
  • Podsumowanie na temat: Co to jest druk sublimacyjny