Ubezpieczenie

Kategoria: formalności

Spis treści


Wprowadzenie.


Historia Rozwój ubezpieczenia.


Że takie ubezpieczenie.


Wspólny fundacje i zasady klasyfikacja Obiekt Ubezpieczenie i stare zagrożenia.


Przemysł podsektorów rodzaje i formy ubezpieczenia. Klasyfikacja zagrożeń zawodowych.


Zasady obowiązkowy i dobrowolne ubezpieczenia.


Stan regulacja ubezpieczenie działalność.


pojęcie miejsce i funkcje ubezpieczenie Rynku


Lista używany literatura.


Wprowadzenie


Ubezpieczenie pochodzi podczas rozkładu Prymitywny System stopniowo stał się niezbędnym towarzysz publiczny produkcji. Początkowy Poczucie rozważyć Pojęcia związane o słowo" strach". Właściciele właściwość wprowadzając między w produkcji kontakty doświadczony obawa o jego bezpieczeństwa, za możliwość zniszczenie i strat w ze względu na naturalne żywiołowe pożary, grabieże i inne nieprzewidziany Zagrożenia gospodarczy życie.

Ryzykowny charakter publiczny produkcja - Głównym powodem, niepokój każdy właściciel Lokale i producentów na ich finansowe samopoczucie. Na tej podstawie naturalnie pomysł odszkodowanie tworzywo uszkodzenia przez solidarność jego układ między zainteresowany Właściciele nieruchomości. Jeśli się osobno podjąć właściciel wypróbowany kompensować szkody dla jego konto, to było będzie zmuszony do utworzyć tworzywo lub pieniądze rezerwy równe Największa koszt ich własność, które naturalnie rujnująco.

Między osób mieszkających Doświadczenie oparte na dłuższą metę Obserwacje możliwość dokonania Wyjście losowo natura ofensywa Nagły wypadek wydarzenia i nierówny aplikacja szkoda. Czy zauważył, że liczba zainteresowany gospodarstwa rolne, często więcej liczba ofiar różni się od zagrożeniach. W tych warunkach solidarny układ szkoda między zainteresowany gospodarstw zauważalnie wygładza następstwa a pozostałe elementy wypadki.

W Ten większy niż liczba gospodarstw zajmujących w układzie szkoda, mniejszy odsetek konto fundusze jeden udział uczestnik. Tak powstało ubezpieczenie Istota, która jest solidarny zamknięte układ szkoda.

Najbardziej prymitywny układ formularza szkoda naturalny ubezpieczenia. Z zapasów zboża i rośliny pastewne i w innych jednorodnych łatwo podzielne produkty

utworzony przez pogłówny naturalny Składki przewidziane tworzywo pomoc indywidualna ofiary chłop gospodarstw. Jednakże takie ubezpieczenie ograniczony naturalny Ramy jednorodne i podzielność utworzony z nią naturalny zapasy, więc jak rozwój towarowo-pieniężnej stosunkom ustąpiła Ubezpieczenie w gotówce Formularz.

Układ odszkodowanie pieniężne Formularz utworzony Możliwości głównie dla wzajemnego ubezpieczenie gdy suma zasądzenia odszkodowania jej uczestnicy solidarna Podstawa lub po każdym ubezpieczenie właściwe, lub na koniec gospodarczy rok. Wzajemny ubezpieczenie warunki Kapitalizm był oczywiście wyrastać niezależny Branża ubezpieczeniowa sprawa. Kiedy Ubezpieczeń Wzajemnych jeszcze nie utworzony wstępnie obliczono stosując teorię prawdopodobieństwo Fundusz Ubezpieczeń następnie następnie prawdopodobny średnia możliwy szkoda wynika za strona ubezpieczenie zastosowano jak Podstawy ubezpieczeń Składki na awansować formacja ubezpieczenie Fundusz.

W warunkach Współczesny Towarzystwo Ubezpieczeń gracz ogólnie rzecz biorąc uniwersalny Ubezpieczenie pojazdu ochrona wszystkich formy własności, przychody i inne Zainteresowania przedsiębiorstwa organizacje rolników najemcy obywateli.

Otrzymał Zakładamy, że począwszy ubezpieczenia Sprawa została zainicjowana położono w XVII w. w Londynie Edward kawiarni Lloyla. W kawiarni spełnione kupców, wielu z których poniósł znaczne szkody spowodowane poszedł w pływaniu n...


strona 1 z 14 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Ubezpieczenie od ognia. Analiza wpływu systemu przeciwpożarowego o kwotę s ...
  • Podsumowanie na temat: Ryzyka ubezpieczenie zdrowotne i ubezpieczenie
  • Podsumowanie na temat: Co to jest ubezpieczenie, klasyfikacja głównych cech charakterystycznych ro ...
  • Podsumowanie na temat: Ubezpieczenie z tytułu dobrowolnego ubezpieczenia dla pracowników
  • Podsumowanie na temat: Ubezpieczenie stan nadzoru zakładów ubezpieczeń