Analiza firmy JSC "Klintsovsky Piekarnia"

Kategoria: Nauka finansowa

TREŚCI

WSTĘP

1. KRÓTKI CHARAKTERYSTYKA

2. Tworzywo FIRMY Stan

3. STAN AKTYWA

4. STAN OBLICZENIA

5. OCENA Wypłacalności i STABILNOŚĆ FINANSOWA

6. OCENA FINANSOWYCH WYNIKI

7. FACTOR ANALIZA

8. OCENA Atrakcyjność inwestycyjna

WNIOSEK

APLIKACJE

REFERENCJE


WSTĘP

W dzisiejszym

gospodarczej warunki działalności każdej jednostki gospodarczej podlega Szeroka gama uwagę zainteresowanych uczestników stosunków rynkowych wyniki jej działalności. Uczestnicy nie są tylko banki organizacje i dostawcy, ale również organizacja nabywców, personel, finansowe i innych potencjalnych inwestorów. Równie ważne analiza kondycji finansowej kontrahentów zaczynają dołączać i handlowych organizacji pracy na odroczonych terminów płatności.

W związku z tym, bardziej ważne, aby podjąć skuteczne zarządzanie przedsiębiorstwem, która opiera się na analizie ekonomicznej jej działalności, oceny jego kondycja finansowa. Skuteczne zarządzanie kondycji finansowej przedsiębiorstwa przyczynia się do ogólnego wyniku jego działalności, osiągnięcia korzystniejszych warunki współpracy z dostawcami i odbiorcami.

cel analizy ekonomicznej Analiza nie jest tak dużo do oceny kondycji finansowej organizacji w określonym czasie, ale także do ciągłego wykonywania pracy, mających na celu jej poprawę. Analiza wskazuje na sytuację finansową jakie konkretne obszary potrzebne do prowadzenia tych prac. Zgodnie z niniejszym Wyniki analizy powinny odpowiedzieć na pytanie, jakie są główne sposoby poprawy efektywności działań finansowych i ekonomicznych i finansowych w celu poprawy Organizacja państwa.

celem jest rozważanie teoretycznych i praktycznych aspektów oceny przedsiębiorstwa, jak również badania na temat problemów z sytuacji finansowej oraz sposobów ich rozwiązywania.

W ramach zajęć badane różne aspekty przedsiębiorczości, jest analizowane sytuację finansową i przedstawia zalecenia dla poprawy jego efektywności pracy.

Na podstawie ustawionej

Cele określono szereg problemów:

· Ocena i analiza Własność firmy,

· Ocena wypłacalności i stabilności finansowej;

· Ocena potencjał inwestycyjny,

· Identyfikacja problemów Spółka w odniesieniu do jej sytuacji finansowej i sposobów ich rozwiązywania.

Roztwór

zadania realizowane przez zastosowanie różnych metod analizy ekonomicznej. Metody analizy ekonomicznej są bardzo zróżnicowane, ale charakteryzują następujące cechy wspólne: Ocena firmy z punktu widzenia Wzrost wydajności produkcyjnej, w celu określenia wpływu poszczególnych czynników na ostateczne wyniki. Klasyczne metody analizy są obserwacji, porównania, metody analizy ekonomicznej i matematycznej.

pilne zadanie odzwierciedlenie w tym, że analizy ekonomiczne jest stosowana jako narzędzie Badanie krótkoterminowych i długoterminowych decyzji ekonomicznych zasadność inwestycji; jako środek specjalistom i kontroli jakości; jako sposób przewidywania przyszłych wyników finansowych. Finansowy prognozowania, znacznie poprawić zarządzanie teraz poprzez zapewnienie koordynacji wszystkich czynników produkcji i wdrożenie, relacje z wszystkich działów.

przedmiotem badań jest otwarta spółka akcyjna" Klintsovsky Piekarnia" - przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją chleba i innych wyrobów cukierniczych.


1. KRÓTKI OPIS FIRMY

Przedsiębiorstwo" Klintsovsky Piekarnia" uznana spółka publiczna działająca w Na podstawie statutu i prawa Federacji Rosyjskiej.

Siedziba firmy znajduje się w

Region Briańsk, Klincy.

Społeczeństwo ma

niezależny bilans. Nieruchomość składa się z wpłaconego kapitału otrzymanego dochodów, jak również inne aktywa nabyte z jakiegokol...


strona 1 z 19 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Ocena kondycji finansowej firmy i sposobów jego poprawy
  • Podsumowanie na temat: Ocena kondycji finansowej firmy i głównych sposobów jego poprawy
  • Podsumowanie na temat: Analiza kondycji finansowej firmy i sposobów jego poprawy
  • Podsumowanie na temat: Analiza kondycji finansowej firmy i sposobów jego poprawy
  • Podsumowanie na temat: Ocena kondycji finansowej banku komercyjnego na podstawie analizy porównawc ...