Analiza rachunków do zapłaty i jego wpływ na kondycję finansową organizacji

Kategoria: Nauka finansowa

Wprowadzenie

Organizacja

mają różnorodne więzi gospodarczych z dostawcami odpowiedzialnych osób, pracowników oraz inne organizacje i osoby prywatne, bezpośrednio angażując się w tych obliczeniach. System obliczeń ekonomicznych powinny być budowane że wszystkie płatności były na napięty harmonogram i realizowane na prawnie. Niepełne obliczenia stanowią należności lub zobowiązania.

Pośpiech Wybrane tematy: analiza rachunków do zapłaty i jej wpływ na finansową stan organizacji, nie ma wątpliwości, ponieważ jest ważnym elementem część ogólnej analizy zarządzania, jak również właściwe lokowanie funduszy organizacja ma duży wpływ na jej wynik finansowy.

Celem

Teza - studium metodologiczne fundacji zobowiązań organizacji, jak również metody analizy rachunków do zapłacenia i jej wpływu sytuacja finansowa organizacji jako przykład Ltd." KC" za" według rachunkowości i sprawozdawczości podatkowej.

Dla

osiągnąć ten cel w następujące zadania:

- nauka aspekty teoretyczne związane z rachunków płaconych;

- Definicja celów i celów analizy rachunków płatny;

- rozpatrzenie i uczyć technik analiza rachunków do zapłaty;

- gospodarstwa Analiza sprawozdań finansowych organizacji płatne LLC" KC" za" , na podstawie uznawane metody analizy;

- preparat Wnioski i sugestie na temat poprawy organizacji obliczeń LLC" KC" Łącza" .

Analiza Rachunki płatne przeprowadzonych transakcji płatniczych na podstawie danych rachunkowości, która pozwala na ustalenie zasadności Obliczenia, jak również edukacji, stan zadłużenia w porównaniu z początkiem lat, jego skład i warunki zadłużenia i przyczyny powstawania ujawnić rezerwy poprawa działania osada w organizacji.

W

Przedmiotem dochodzenia został wybrany Limited Odpowiedzialności" KC" Łącza" .

Teoretyczne

i podstawą metodologiczną badań były legislacyjna Akty, przepisy dotyczące rachunkowości w rosyjskim Federacja. W tych samych źródeł użyto podręczników, materiały instruktażowe, Literatura okresowe.

priorytetem Działalność organizacji jest: działalność rachunkowości.

«KC" za" jest społeczeństwo z spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółka jest osobą prawną i działa na podstawie umowy i statutu, i ma własną równowagę sprawdzanie konta.

Założyciele są osoby prawne i są odpowiedzialni za zobowiązania LLC" KC" za" w wysokości kapitału docelowego, stworzony z założycieli.

Wyższa organem LLC" KC" za" jest wyżywienie założycielskich. Do wyłącznej kompetencji Zarządu Fundatorów są kwestie definicji główne obszary społecznej i przemysłowego rozwoju (gospodarczego), zatwierdzanie planów i sprawozdań z ich wykonania.

Społeczność Celem LLC" KC" za" , jak również w celu dowolnego organizacja handlowa jest zysk.


1 metodyczne aspekty rachunków do zapłaty

1.1 Definicja i klasyfikacja kont Zadłużenia

zobowiązania wypłacalność

Zobowiązania reprezentuje Niedokonanie wpłaty należne zobowiązania: do dostawców i podwykonawców - W odniesieniu do towarów, robót i usług (zobowiązania handlowe); podatek Władze - dla kwot naliczonych podatków; ich pracowników - dla kwot wynagrodzenia brutto; Założyciele - płatności od dochodu naliczonego i itd. Dług musi być uwzględnione do terminu zapadalności (wykluczenia) przed kontrahenta lub odpisy.

Zobowiązania wyświetla ilość pieniędzy które muszą być wypłacone w przyszłości. W związku z tym, firma należy zapewnienie przepływu środków pieniężnych do tych płatności.

Analiza rachunki do zapłaty, jest istotną częścią działalności całej Pozwala jej organizacja i zarządzanie:

- określić, w jaki sposób zmienić wartość zadłużenia w porównaniu do początk...


strona 1 z 24 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Konta księgowe i rachunków do zapłaty należności
  • Podsumowanie na temat: Oceny skuteczności należności i zobowiązania z tytułu organizacji
  • Podsumowanie na temat: Rozrachunki z dostawcami i kontrahentami, a analiza ich wpływu na kondycję ...
  • Podsumowanie na temat: Obliczenia i zapłaty VAT organizacji budowlanych
  • Podsumowanie na temat: Teoretyczne i praktyczne aspekty organizacji i rachunkowości organizacji kr ...