Analiza właściwości folii fotograficznych

Kategoria: zdjęcia

w zależności od stosowane przetwórstwa rozwiązanie.


SPIS TREŚCI


Wprowadzenie


1. LITERACKI PRZEGLĄD.

1.1 Właściwości fotograficzny Materiały i ich zakres.

1.2 Właściwości Głównym eksponatem substancje i Zakres.

1.3 Klasyfikacja Główne rodzaje wystawa substancje.

1.4 sensytometryczna test główny sensytometryczna cechy.

1.5 Wyposażenie dla sensytometryczna testy.


2. Doświadczalna CZĘŚĆ.

2.1 Warunki z eksperyment.

2.2 Próba fotograficzny Właściwości folii za pomocą inny Właściwości wystawa substancji.

WNIOSKI.


3.EKONOMICHESKAYA CZĘŚĆ.

3.1 Rola marketing Badania wzrost wydajność praca Przedsiębiorstwo.

3.2 Uzasadnienie Możliwości realizacja rozwinięty technologia.

3.3 Badania rynku.

3.4 Rozwój programy marketingowe.

3.5 Organizacja reklama rozwinięty technologii.


WSTĘP.


Historia Zdjęcie zaczyna od 1839 roku. Mianowicie w tym roku ( dokładnie 19 sierpnia 1839) F.D.Arago, mówiąc do wspólny spotkanie Paryż Akademia Nauk i Akademia Sztuki piękne wprowadzone obecny z istotą dagerotyp, i w ten sposób zapoczątkowany jeden z największą odkrycia 19 wieku.

Choć czułość pewny Materiały był znany bardzo długi czas Dostać obraz otoczenia pokój i chronić nas jego działanie na światło nie powiodło Tylko Joseph Nicephore Niepce Louis Jacques Mande i Daguerre, wynalazcy nowoczesny Zdjęcie .

Historia Odkrycia nowoczesny Zdjęcie odnosi się do 1816. W tym Niepce czas, robi litograficzny drukowanie, zauważone nadwrażliwość asfalt, który pod działaniem światło hartowane, po leczeniu w lawendy pewne oleju na drodze powierzchnia powstać ulga obraz proporcjonalnie rządzący to światło. Korzystanie z tego Metoda Niepce nie litograficzny odbitki z zestalony asfalt i szukaj Drew Sposób wytwarzania jakość Obraz za pomocą jak Ołówek światło.

Pierwszy na świecie zdjęcie powstał Niepce w 1826 roku. Reprezentowała rodzaj Studio Okno Niepce i był uzyskane przez metodą światłokopii . Dzięki Badania Niepce, Daguerre nie można otworzyć jego metoda strzelanie srebrny płyta SENSITIVE pary jodu. Metoda ta stała być nazywane Metoda dagerotyp. Miał wysokie jakość i używany dla szeregu lat, ale dalej nie są powszechnie Aplikacje ze względu na jego wysoki koszt i niezdolność kopiowanie. Zdjęcie następnie drogą negatywne- pozytywny Proces, proponowany William Henry Fox Talbot w 1839 roku, niezależnie z badań Daguerre, lecz nie raz jako negatywne- pozytywny Metoda była jeszcze niedostatecznie idealny. I tylko otwarte Fryderyka Scott Archer w 1853 mokrokollodionny proces, a następnie i proces suche bromoserebryannoy emulsja dozwolony rozmowa metoda jako bardziej idealny. Z początek jego istnienie zdjęcie nie ujmuje forma sztuki, uznano tylko techniczne Nowością w z których uwalniając ludzką praktycznie nic nie zależy . Szczególnie krytykowana na tym zdjęciu Artyści który widział w jako młody Sztuka jego potencjał konkurent Zdolny wydatnie wstrząsnąć ich pozycji. Zarzut to naprawdę było: po pierwsze Zdjęcia miały wielki artystyczny wartości, tak fotografów, Poniższa gustów publicznego nie zdjęć, w którym Na przykład, możliwe jest był widoczny każde źdźbło trawy , Każdy liść- To, oczywiście, podziwiany, ale Naturalnie nie szkodzi kunszt obraz. A właśnie wtedy są ludzie, Zdolny podnieść zdjęcie nowe i niezmiernie wyższy etap. Jeden z założycieli sztuka Zdjęcie był nasz rodak S.L.Levitsky, otrzymał w Paryżu jego dagerotypy Kaukaska pejzaże Pierwszy na świecie Nagroda za zdjęcia. Wiadomo również, jako wielki Portret fotografa i wynalazca w fotografii. Zainteresowanie fotografią podniesiona i pewne Artyści , Wśród których nie wspominając A.I...


strona 1 z 18 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Daguerre, Niepce, Talbot
  • Podsumowanie na temat: Imidzhmeyking zdjęcie i we współczesnym świecie
  • Podsumowanie na temat: "idealne typy" jako metoda badań kultury w pracach Maxa Webera w ...
  • Podsumowanie na temat: Wykład jako metoda nauczania w trzecim etapie szkoły średniej, jego sposobu ...
  • Podsumowanie na temat: Korzystanie reklamy zdjęcie