Zdjęcie

Kategoria: zdjęcia

Instytut kształcenia na odległość

ROSYJSKIE PEOPLES Uniwersytecie Przyjaźni


Zawód: JOURNALISM

Dyscyplina: fotoreportażu

Kontrola pracy numer 2

Student - Sharov Daria S. (2. rok)


Jarosław

2002

1. Od czego czas i dlaczego obraz stał się bardziej powszechnie stosowane w okresowych druku, że w rzeczywistości, to początek dziennikarstwa

Zdjęcia dla magazynów grawerowane, to komplikuje proces replikacji, dlatego istnieje kilka stosowane w druku. Dopiero w późnych latach 70-tych, na początku lat 80-tych. XIX wiek. Kiedy w branży poligraficznej będzie nowe rodzaje odtwarzania zdjęć (światłodrukowe, cynkografia) generowane przez tego samego zdjęcia, zdjęcia są coraz bardziej zaczęły pojawiać się w prasie popularnej.

Fototyp-, metoda Druk płaski z koralikami ze szkła lub metalu pokryte płytą Fotoczułą warstwa, która jest stosowana fotograficznie reprodukowany obraz. Gdy tylko farba nadruku zwilżone elementy drukarskie. Drugie znaczenie -. Wrażenie zdobyty z takiej płyty [1]

zincographies- Jeden z gatunków czyni drukowanie formularzy reprodukcji. Pozwala on pochodzi z izooriginalov, włączając te wykonane negatywów fotograficznym skopiowane do powleczone płytki cynku z warstwy światłoczułej, a następnie Kwas trawienia nezadublennyh kopiowanie elementy białe znaki otrzymywać tsinkografskie banał. [2]

2. Share Definicja gatunków informacyjnych fotoreportażu.

Dla informacji

​​gatunki Dziennikarstwo obejmują, zdjęcia, foto ilustracji:

Więc

oparciu photoinformation jest jeden fakt, przesłanie, które ma na celu jedynie pokazanie publiczności i Czytelnik, gdzie, kiedy iz jakimi konsekwencjami to pierwszy stało. Najnowsze zdjęcia - forma najbardziej operacyjny z wyświetlaczem pozytywne i negatywne aspekty rzeczywistości. Jest to forma zamocowań, który uprzednio inni stali w konkretnym gatunku fotoreportażu.

obraz historia - więcej szczegółowe działania skierowane komunikator komunikatywny (Fotoreporter, dziennikarze, władze mediów) na widza i czytelnika, z zamiarem wieloskładnikowy impreza oświetlenie. Fotoreportaż może składać się z serii zdjęcia przedstawiające fazy przypadku jego zmiany lub jego translacyjnych dynamiczny rozwój, a być może przedstawiający postępowe lub cofa się przed ludzkimi konsekwencjami.

Photoillustrations - wtórny w odniesieniu do wyświetlania tekstu z rzeczywistością wizualny daje to funkcja Obraz widoczny w momencie słownej działania komunikacyjnego.

3. Share Definicja dziennikarskich gatunków fotoreportażu.

Aby

artystyczne i gatunki dziennikarskie w teorii i praktyce fotoreportażu więcej obejmują wszystkie być sceny, fotoreportaż, fotografia portret, plakaty, zdjęcia, fotoserial fotomontaż, collage.

być sceny - prekursorem fotoreportaż. Według Morozowa, początki tego gatunku znajdują się w Historia fotografii w rodzinie i związane z fotografią społeczną. Taki Pojęcie i rodzaj badań powstał po fotografów z pawilonu i zaczął strzelanie" życie" z jego kontrastów społecznych i sprzeczności. Najpierw sceny" z natury"- Cykl fotografii Nizhegorodtsev M. Dmitriev: wioślarzy życie, włóczędzy, Wanderers chłopi. Już w swoich pracach przejawia podstawowe cechy typologiczne z gatunku: nie ścisła dokumentacja szczegóły" dno życia" i stworzenia nastroju afirmacji życia próby wywołują romantyczne postrzeganie rzeczywistości poprzez stworzenie Efekty impresjonistyczne zapożyczone z malarstwa.

Fotoreportaż - gatunek reportaż, w którym szczególną uwagę na człowieka " Zarysowania" Główne etapy jego losu, konfrontując go koło problemy. Esej może być utworzony na dany zespół, wspólnotę ludzi, z Problemy wstawanie pr...


strona 1 z 4 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Zdjęcia Gatunki
  • Podsumowanie na temat: Zdjęcia i oryginały do ​​druku publikacji
  • Podsumowanie na temat: Staje zdjęcia. Właściwości materiałów fotograficznych kolorów. Amatorzy f ...
  • Podsumowanie na temat: Artystyczne zdjęcia oryginalność natury i ludzkiej kreatywności VP Astafij ...
  • Podsumowanie na temat: Zdjęcia cechy sztuki Dickens życia społeczno-kulturalnego XIX wiecznej Angl ...