Zdjęcia z magazynu Time

Kategoria: zdjęcia

TREŚCI

Wejście 3

Rozdział I.

Pouczające

Zdjęcia z magazynu" Time" 12

Rozdział II.

Photoillustrations na Magazyn" Time" 28

Rozdział III.

Reklama Magazyn zdjęcie" Czas" 39

Wnioski

​​44

Bibliografia 47

WPISU Wybierz

Magazyn" Time" do pracy naukowej nie jest przypadkowa. Ta edycja była i pozostaje jeden z najbardziej prestiżowych magazynów światowym poziomie. Technika opracowana przez publikacje są wykorzystywane przez wielu innych czasopismach. Na" Czas" w swojej pracy zorientowanych" Wyniki" i wielu zachodnich publikacjach.

Urzędowy " Time" został pomyślany jako tygodnika. Pierwszy numer został opublikowany 03 marca 1923. To był nowy wynalazek - okresowe News Digest. " Time" został stworzony na zasadzie pełnego i organizacja pod warunkiem, że wymagania wynikające z nowoczesnego społeczeństwa w informacji.

Oparte

Brighton Hadden i Henry Lewis" Time" ma teraz 40 międzynarodowych wydań oraz jej obrotu (zgodnie z książki referencyjnej" Cost-seal") do 1971 wynosiła 4 mln egzemplarzy.

Urzędowy " Czas" jako jego pomysłem - światowej sławy życia, należy Publishing Trust Czas Incorporated. Magazyn ma Format A4 i składa się z 22 wydziałów (departamentów kluczowe: Okładka Europy, Afryka, Azja, Stany Zjednoczone, biznesowe, World Watch, kamienie milowe, ludzie).

Oświetlenie Życie w różnych regionach," Czas" jest publikowany, odpowiednio, na różnych kontynentach: Istnieje kilka dużych oddziałów" Czas", w szczególności, czas-USA, Czas-Azja, Czas-Europa, wybór które różnią w zależności od wiadomości Regiony wydawnicze. Publikacja flagowy" Time" jest drukowany w Nowym Jorku, a mianowicie, że wybrane do badań w tej pracy.

wydawnictwa tygodnik" Time" z częstotliwością około raz na 3 - 4 tygodnie sprawia, Wydanie specjalne poświęcone miejscowego temat w tej chwili, nazwa który jest umieszczony na obudowie magazynka i na górze każdej strony. Tematyczne pokoje i zbadać bardziej szczegółowo opisany problem obiektywnie pytanie lub skalę międzynarodową. W wybranym dla okresu badania (z Listopada 1999 r. do kwietnia 2000). Te kwestie było kilka, w tym w tym" Data wydania: Czas na drugą stronę 2000: Nasza planeta i zdrowie »(№ 19, 8 listopada 1999 r.); " Jezus z Nazaretu: Wtedy i teraz» (№ 23, 6 Grudnia 1999 r.); Poglądy na temat miejsca i nauki: w przyszłości będziemy w stanie żyć na Marsie »(№ 14, 10 kwietnia 2000)," Papież w Ziemi Świętej» (№ 13, 3 kwietnia 2000 r.). Otwarcie jeden temat, te wydania specjalne ("Wydanie specjalne" lub" specjalne Raport" ) zawarte regularne kolumny i międzynarodowy magazyn obejmujących pytania. Dlatego ilość" czasu" zależy od ilości materiału konkretne numery. Na przykład, liczba stref o specjalnym wydaniu 8 Listopadzie 1999 r. 124, podczas gdy pozostałe 4 pokoje listopad 72-92 zawiera taśmę. Przez sposób" czas" ma tendencję do zmniejszenia objętości Magazyn do końca roku, i grudniowym numerze zawierał 64 strony. Być może spowodowane jest to przemyślany podejście do prezentacji informacji w czasopiśmie niektóre tomy.

Generalnie

Twoje pytania, jakość zespołów magazynu, dystrybucja materiałów, w tym każdy problem został rozwiązany tak, że" Czas" można odczytać półtorej godziny. I forma składania materiałów zdjęciowych i tekstowych zapewnia efektywne czytanie.

Udane

praca" Czas" w dużym stopniu przyczyniają się do jego wspaniałych funkcji i kontaktów Informacje o okolicy. Dzięki profesjonalnym poziomie, czasopisma przewiduje się z materiałów operacyjnych najlepszy międzynarodowy aktualności Oddziały. W przeciwnym razie nie mogłaby obejmować magazyn tak ogromną liczbę zdarzeń, dzieje się na świecie każdego dnia. Kiedy czytasz magazyn" Time", w składzie: wrażenie, że dziennikarze i fotoreport...


strona 1 z 15 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Prawda, słoneczna i średni czas słoneczny. Czas lokalny i uniwersalny. St ...
  • Podsumowanie na temat: Czas. Czas. Wieczność. Problem czasu w filozofii europejskiej i nauki
  • Podsumowanie na temat: Podstawowe pojęcia z teorii prawdopodobieństwa, które można określić czas p ...
  • Podsumowanie na temat: Czas pracy i czas odpoczynku
  • Podsumowanie na temat: Kilka porad początkującym Time Manager