Otwarcia projektu i rozwoju tarasy Kadali-Makitskoy

Kategoria: Geodezja

1 Ogólnie część

1.1 Ogólne Aby uzyskać informacje o okolicy Pole


Pole złoto zakopane Rzeka pakowacz Khomolkho (Kadali-Makitskaya taras) było w Bodaibo Region Irkutsk region rosyjskim Federacja w 140 km na północ-wschód z miasta Bodaibo. Pole usytuowany na regranulat terytorium w pewnej odległości 40 km od administracyjnych Centrum - m. Kropotkin. W depozyty niemal ing jest brud autostrada Bodaibo-Kropotkin-Khomolkho i 110 kV linii przesyłowych. Dystans do najbliższego pociąg Stacja Taksimo (BAM)

450 km.

Główny dostawa towarów dla przedsiębiorstw i ludność powiat wykonane czas letni wody długość około 1100 km od pociąg Ust-Kut stacji (Port Osetrovo) Lena rzeki do rzeki Vitim i rzeki Vitim do Bodaibo. Część ładunku przez cały rok Dostarczone drogowego Taksimo - Bodaibo długość 220 km.

Między miastami Bodaibo i Irkuck mocowania powietrze przez cały rok wiadomość. Typ samolotu -24 i - 26 ćwiczeń transport pasażerów i części potrzebne techniczny i żywność Dostawa towarów Towar od Bodaibo złota przedsiębiorstwa wytworzony brud drogi łączące wszystkie duże złoto Biznes powiat.

Dostawa elektryczność przedsiębiorstwa District Nie z Mamakanskaya Montaż HPP moc 86 tysięcy kW i przez

LEP -220 (Taksimo-Bodaibo) Stan siatka. Od wsi Kropotkin do pole elektryczność dostarczane przez Lapu 35 kV, ustanowione wraz motoryzacyjny drogowego.

Najbliżej Człowiek punkt z pole wieś Kropotkin, związane kopalnia ziemia Długość drogi 40 km.

W miejscowości Kropotkin (2,9 tysiąc mieszkańców) podjęte SA " Światło" administracja wieś po biuro, Medyczny klinika, szkoły i inne kulturalny i publicznego instytucji.

Bezpośrednio przez pola trzymany autostrada rok Stosowanie Bodaibo-Transport, W 2000 roku przeniósł się poza Granice górskie pracy.

Przemysłowych i gospodarstw domowych Baza wydobycie pole koncentruje Kropotkin w wiosce.

W 2000 roku w skali pilotowej Prace były prowadzone Sposób zmiany biegów dalej operacja Rzeka pakowacz Khomolkho również planowany Sposób zmiany biegów z bggovoy przemysłowej Baza ZAO" Jasne" .

JSC" Światło" umieszczono w wymagany do pełna górnictwo Rzeka pakowacz Khomolkho kwota i zakres Roboty ziemne, załadunku, wydobycie i transport i energii sprzęt posiada wystarczające na stabilne złoto.


1.2 Klimat Powiat

Klimat ostro kontynentalne z ciężką Gumtree długo zima i krótki ciepłe lata. Średnia roczna temperatura jest minus 6 stopni z wahaniami temperatura od minus 55 do Plus 35 stopni.


Tabela 1.2 - Miesięczna temperatura powietrza.

Miesięcy

Temperatura, Stopień

stopni.

stycznia lutego marca kwietnia Maj czerwca lipca sierpnia września października listopada grudnia

-27


-24


-16


-9


2


13


17


14


5


-4


-17


-26


Średnia roczna liczba opadów waha od 250 do 350 mm, 70% z nich ma w ciepłym sezonie rok

Upadki zimowe pod koniec września i przychodzi późno na początku maja Czerwca. Moc śnieg Pokrywa waha od 0,1 do 0,7 m na dział wodny 1,5 m na stokach i dolin.

Zamrażanie Rachunki w październiku, klęska w maju. Ujemny Średnia temperatura, silny rozwój ciemny porostów pokrycie potencjalnych klientów w celu utworzenia wyspa wieloletni moc wieczna zmarzlina od 200 do 250 m przy Zlew...


strona 1 z 104 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Pole. Przykłady pól. Właściwości pola. Pole liczb wymiernych
  • Podsumowanie na temat: Zbieżne pole - nie nowe pole o charakterze fali
  • Podsumowanie na temat: Piotr Kropotkin
  • Podsumowanie na temat: Źródła utrzymania PA Kropotkin i jej miejsce w rozwoju światowej opinii pu ...
  • Podsumowanie na temat: Bakunin i Kropotkin anarchizm, P.