Podróż do serca Afryki, w poszukiwaniu sensu życia

Kategoria: Geografia

Nicholas Balandinsky

Pierwsze

w Afryce, wielu zaczynają się wygłupiać natychmiast. Mówiąc delikatnie - spadek dziecko ...

Każdy Rp chce iść do miejsca, gdzie się urodził, gdzie spędził wczesne lata. Z biegiem lat, głód jest zwiększona.

Ulice

uporczywe marzenie z dzieciństwa nocy. Starzy ludzie, którzy są blisko zakończenia okrąg życie, musi zobaczyć te marzenia, nawet lepiej niż młode.

Na

równiny Afryki Wschodniej oraz w głąb Wielkiej Rift przeszedł dzieciństwa ludzkość. Dlatego, być może, rodzi się niewytłumaczalne poczucie radość, często zamienia się w niepohamowaną radość, gdy znajdziesz się w nich Pole.

Jednak takiego wzbudzonego stanu wyjścia z repatriacją, nawet bez leczenia. Jednakże, na przykład po każdym odwiedź spadek Ciemny Kontynent do pewnego stanu pokłonu, które mogą trwa aż do dwóch tygodni w czasie. W tym czasie, niesamowite rzeczy się zdarzają.

Wyglądasz

okno i zobaczyć, jak sępy, trawnik, ogrodzenie za przybył. Duże ptaki, czarny pióro. Potem tylko prawa półkula mózgu zaczyna pukać w lewo:" Nope my sępy ... Nope!" . Sąsiedzkie kurczaki to.

Na

Zmierzch pisk komara reagują nerwowo. Gotowanie" Tonic", uspokajający się, że zawiera chininę. Sprzedawczyni w przerwach spożywczych powiedzieć" Hallow", a nie z przyzwyczajenia tylko przytaknąć głowa przy wejściu, bezgłośnie wysyłania uprzejmy" cześć". I patrzeć tępo patrzeć rascherchennuyu kolorowych linii mapie świata w nad głową, w środku którym pyszni i oczy patrząc w którym punkty już odwiedziliśmy, a te dzikusy, w których jeszcze nie postawił stopę ...

Czy

... Od dawna miałem pomysł, aby" spróbować" tzw Overland Wyprawy, w języku rosyjskim -" ziemia

wyprawa." Afryka rzucając tu i tam ciężarówki, przeliczone pod autobus (tzn. zamiast las lub żwiru przynoszą na sobie wnętrze z pasażerami). Dart, nawet tam, gdzie nie ma laid grzebie. Na przykład, Angola. Zasadniczo te ciężarówki, autobusy jeździ zachodniej publiczności na jeden numer, który chce dużo na raz. Tak więc, na stosunkowo niewielkie pieniądze. Przejść długie, 3-4 miesięcy, a czasami więcej. Przechodząc, na przykład, z Kairu do Kapsztadu lub z Tangier do Kairu (przez Western i Afryka Środkowa). Oczywiście, jest to dobry sposób na zabicie czasu dla tych, którzy mają których jego partia.

mnie zainteresowani w tym przypadku, bardzo droga ruchu na ciężarowe, autobusy, jak do tego środka transportu w Afryce dla mnie i moich towarzyszy były jeepy lub dostawcze. Według mojego rozeznania, ciężarówek więcej opcji przy jeździe po nierównym terenie, a jeśli skład grupy jest ponad zmieścić się w furgonetce z całym swoim bagażem, to wygodna opcja do zbiorowej podróży, oczywiście, jeśli grupa jest dostatecznie spójna, a jej członkowie nie pazur sobie do gardeł podczas długiego pobytu w pół-przestrzeń. Karawana jeepami - również dobrym rozwiązaniem dla podróży wielkie firmy, ale często prowadzi do rozdzielenia na poszczególne " Podgrupa" i, w konsekwencji, anarchii zwłaszcza jeśli kompozycja " Wyprawa" wielu początkujących, amatorów, z których każdy ma swoją własną, najbardziej poprawne pomysł gdzie i jak iść, co robić i jak.

Nasz

trasa składa się z dwóch części. Pierwsze dwa tygodnie mijały wspinaczka na Mount Kenya i" safari" (Dzikich zwierząt - głupie określenie, ale przyzwyczaili; oznacza" cel podróży, aby zobaczyć dzikie zwierzęta w ich siedliska przyrodniczego" ) w sprawie rezerw Samburu i Masai Mara. Następnie następnie przez pół dnia interludium w Nairobi, po czym seria expeditioners ożywić z Moskwy nadal święto, które jest Podróż Afryki większa Wschód.

Nasz

rozwiązaniem było leżeć w Ugandzie i Rwandzie; W tych ostatnich trzeba zobaczyć goryle pośrednictwem Komisji do nich śledzeni...


strona 1 z 31 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Pojawienie się psychiki. Sytuacje, w których psychika nie jest potrzebne, ...
  • Podsumowanie na temat: "Czym jest życie, jeśli nie samochód, który jest napędzany przez pieni ...
  • Podsumowanie na temat: Gdzie jest Rosja, a pierwsze książęta?
  • Podsumowanie na temat: Więc gdzie jest Mannerheim Linia?
  • Podsumowanie na temat: Jaka jest cena towaru, z których się składa?