Ameryka przeciwko Rosji. Książka

Kategoria: geopolityka

AMERYKA przeciwko Rosji Od

stronie

wielki filozof XX i XXI wieku, Stanisław Lem lubi żartować. W jednym ze swoich opowiadań opisem wynalazku, który seks nie przyjemne i bardzo obrzydliwe zajęcie. Wynalazca nadzieję, aby proces prokreacji znaczące. Jest tragicznie zmarli mieszkańcy Lynch Mob, gdzie zaparkował nielegalnie eksperyment. Jeśli lek, przez co proces pisania bardzo nieprzyjemne, obowiązkowo dodaje się do wody wodociągowej, to mamy tylko dobre książki, przynajmniej z pisarzy miejskich.

W Twoich rękach, moja druga książka. Napisałem go bez Zabawa, może ona ma przyzwoite. Sukces nie jest książka do bo chcę napisać dobry. Uwierz w to - nie, ale sukces przychodzi, gdy trudno jest żyć bez dzielenia to. opiekę.

PRZYSZŁOŚĆ zawsze

, czy nam się to podoba czy nie

W latach 1970 przyszedł dziwna historia - " Altowiolista Daniłow" Orłow. Niektórzy nadal uważają, że ulubiony, ktoś jest to dość nieciekawe. Jedno słowo tej książki lubię do tej pory: " Chlorek monit." To ci, którzy wrzawę o przyszłości, o tym myśleć i przygotować się do niego, nawet jeśli do użytku osobistego. Prawa autorskie hlopobudami śmiał się - ponieważ wierzyli że w przyszłości będzie bardziej opłacalne do zbierania butelek, niż być doktor nauk. Kto Potem martwić się o przyszłość? Być może tylko tych, którzy się go bał - tak wiele czy to możliwe? Ale jestem tylko jednym z nich.

Autor jest wdzięczny za Bazylego cennych materiałów V. Komarow i Aleksander Danilovich Grebneva jak i odwiedzający Forum Jurij Nikitin" Tawerna", Siergiej Kara-Murza IG, VIF-2 i Forum Ekonomiczne AP Parsheva

WSTĘP

Dlaczego martwię się o przyszłość?

Widzisz, mam zamiar spędzić go

większość resztę życia.

Ch Kettering

Bernard Shaw powiedział kiedyś, że gdy mówi Prawda jest w jakiś sposób postrzegany przez innych jako najlepszy żart. Tak jest. Nie myśl, że jest to najprostszy sposób, aby przejść do dowcipu w. Mówić prawdę, to trudno. To nie jest to samo, co powiedzenie, że myślę. Ale czy można poddać krytycznej analizy własnych myśli, jeśli można zrozumieć, dlaczego uważasz, że tak, i czy ten wpływ lub zagranicznych odsetek lub utajone uprzedzenia -. wtedy jest szansa, aby dojść do prawdy,

Jest to częsty błąd - miłość Naprawdę myślisz, że rozmowa gówno pragnienie, zbyt ekscytujące doświadczenie, ale należy unikać, jak również pragnienie powtórzenia telewizji, książek, reklamy lub Znaczki z gazet, szczerze wierząc, własnych myśli. I trudno się oprzeć toczenia katastrofizmu, chociaż publiczne i kocha się bać.

Wystawione

taki grzeszek dla ludzkości - bo miło jest siedzieć w ciepłym domu i słuchać deszczu leje zewnętrzną ścianę! Podobnie miło poczuć ich bezpieczeństwo, gdy gdzieś - pory w odległej przyszłości, lub odległej przeszłości - straszna katastrofa. Jak oprzeć się chęci do" przestraszyć", jeśli piszesz o rzeczach naprawdę niebezpieczne?

Dodatkowo dla osoby należące do specyficzna społeczność, to jest naturalne, by bronić interesów społeczność, nawet nieświadomie. A prawda jest taka, aby być w pełni zdolny nie bardzo miłe dla jednej z tych grup. Załóżmy, że jest dżentelmenem razy landowner" Cherry ogród" , nagle zdaje sobie sprawę, że arystokracja w końcu XIX w. - całkowicie bezużyteczny grupa społeczna. Że wszystkie" ich", wszystko - rodziny, przyjaciół, znajomych, te dziewczyny Turgieniew - popełnił pasożytów. Normalny człowiek dostaje neozloblenny w mundurze pułapkę: jak powiedzieć resztę? Co to jest wyjście Oferta" ci mili ludzie, którzy mogą żyć tylko na dochodach dziedziczne nieruchomy, to wykorzystanie sąsiednich chłopów? Bardzo znaleźć coś dobrego ^ - przypominam o dotychczasowych osiągnięciach szlachetny nier...


strona 1 z 119 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: "Czym jest życie, jeśli nie samochód, który jest napędzany przez pieni ...
  • Podsumowanie na temat: Co to jest tymczasowe rent i gdy jest on przypisany. Jak jest wielkość tym ...
  • Podsumowanie na temat: Nic nie jest bardziej skomplikowane i dlatego droższe, niż jest w stanie po ...
  • Podsumowanie na temat: Pojawienie się psychiki. Sytuacje, w których psychika nie jest potrzebne, ...
  • Podsumowanie na temat: Jest Pieczorin jest bohaterem swoich czasów