Prawodawstwo problemy Kavminvod

Kategoria: geopolityka

plan.

1. Wprowadzenie.

2. Ośrodek ustawodawstwo problemy.

3. Pyatigorsk.

4. Essentuki.

5. Kisłowodzck.

6. Wnioski.

7. Literatura.


1. WSTĘP.

Natura - to nie jest co odziedziczyliśmy po naszych przodkach, i że mamy pożyczone od potomkowie.

Ludzkość tak zależy na ciągłym wyścigu postępu technologicznego że czasami zapomina, że ​​bez których niemożliwe byłoby wyobrazić sobie Ziemię - o Natura. Jednak w ostatnich latach stopniowo zaczął realizować wszystkie niebezpieczeństwo sytuacji. A nasz region jest na ogół bardzo ważne to z korzystnej sytuacji na środowisko zależy od napływu turystów, że zgodzi się Pan, jest bardzo ważne.

Natura obdarzyła

kurorty rasy Wód Mineralnych Korzystniejsze warunki bioklimatyczne, które są stosowane do poprawy Wydajność złożonego leczenia uzdrowiskowego i uzdrawiania mocą, gdy aktywne formy wypoczynku. Badanie Bioclimatology Pjatigorsk Państwowy Instytut Badawczy Balneologia pokazują, że powietrze jest podwyższone kurorty przejrzystość, dość naturalne warunki niedotlenienia, wysoki naturalny jonizacja przy niskim współczynniku jednobiegunowości jony, które w sprzyjających Tryb pozwala na promieniowanie słoneczne tutaj wszystkie rodzaje leczenia klimatycznego. Góry otaczające łąki alpejskie i parki uzdrowiskowe Kisłowodzck, Pyatigorsk i Zheleznovodska mają wysoki wpływ modyfikacji dla środowiska: oczyszczanie z zanieczyszczeń bogate i uzdrawiające substancje lotne fitoorganicheskimi.

Żyjemy w specjalnie chronionym ekologiczny ośrodek regionu Rosja - Kaukaski wody mineralne (dekret prezydencki Rosyjscy CMS regionu podane specjalnie chroniony status ekologiczny ośrodek regionu i zatwierdzona przez federalnego programu i jego rozwoju ochrona). Nazwa" szczególna ochrona" jest bardzo pojemne i nakłada specjalne odpowiedzialny za administracji regionalnej i organów ścigania, Szefowie przedsiębiorstw i instytucji i wszystkich żyjących w danym terytorium. Unikalna krawędź krajobrazy zalogować w szczególności międzynarodowy obszarów chronionych. Należą do nich przede wszystkim pejzaże CMS; to jest nasz Góry, które zawierają wód mineralnych o różnym składzie chemicznym i różne temperatury. 38 miejsc w regionie uznane pomniki przyrody i podlega specjalna ochrona.


1. kwestie legislacyjne RESORT.

kaukaskich wody mineralne w roku 1992 na mocy dekretu prezydenckiego Rosja uzyskała status szczególnie chronionego ośrodka ekologicznego region Federacji Rosyjskiej.

rządu rosyjskiego w 1993 r. przyjęty Federalny Program" Rozwój specjalnie chronionym ekologiczny ośrodek w regionie - CMS" zorganizowana Specjalnej Strefy Ekonomicznej" KMV" i zatwierdził postanowienie o specjalnie chronionych Eco-Resort regionie rosyjskim Federacja - CMS

.

dobre przesłanki dla ochrony w tym daje region federalny przyjął ustawę" O naturalnych środków leczniczych, Obszary terapeutyczne i ośrodki ».

Jednak

używa tych dokumentów niezadowalający. Oraz na stan środowiska pozostaje skomplikowana i CMS alarmujące.

Ale wszystkie przepisy federalne, które nie zawsze są w dokładnie wykonane, lub nie zawsze w pełni odzwierciedlają problemy regionu. I Dlatego też bardzo ważne ustawy i rozporządzenia władz lokalnych lub ustawodawcza obwód ciała.

jednego ogólnego prawa, nie jest możliwe, aby poświęcić wystarczająco uwaga do wszystkich problemów regionu specjalnie chronione CMS, jak również wiele problemów i każdy powinien mieć maksymalną uwagę. I tak administracja Kavminvod zwracać uwagę na każdego problemu indywidualnie. Jednak to nie wystarczy wydać orzeczenie, ponieważ obecność" papier" nie jest rozwiązaniem. Mianowicie rozwiązywan...


strona 1 z 7 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Mikroklimat w zespole - to jest bardzo ważne
  • Podsumowanie na temat: Święto, które jest zawsze z wami
  • Podsumowanie na temat: Opracowanie strategii i zarządzania specjalnie chronionych naturalnych tery ...
  • Podsumowanie na temat: Dlaczego jest tak ważne, aby przestrzegać środków zapobiegawczych i czas do ...
  • Podsumowanie na temat: Sejsmicznych poszukiwań - to jest bardzo proste