Interfejsu systemu Windows

Kategoria: Nauka, programowanie

Okna - operacyjny komputera System z Microsoft Corp Istnieje wiele możliwości, z których dobierane w zależności od potrzeb użytkownika.

systemu operacyjnego System Windows uruchamia się w trybie normalnym, zobaczysz interfejs graficzny (Graphical User Interface). W przyszłości, to interfejs będzie nazywany średnia. Główne składniki pracują GUI Tabela (Pulpit), na pasku zadań (na pasku zadań), ikona (w terminologii Microsoftu - ikony) i skrótów. Jednakże, oprócz standardowej Windows mogą być stosowane Interfejs internetowy, który wykorzystuje Active Desktop (aktywny pulpit). Interfejs ten jest dostępny dla użytkownika, nie jest najbardziej systemu operacyjnego i przeglądarki Internet Explorer, która jest obecnie integralną częścią systemu operacyjnego Windows.

Zatem, w zależności od tego, czy czy jesteś zwolennikiem standardowego interfejsu, lub jesteś fanem Internetowe i chcesz używać tych samych narzędzi do pracy w internecie, a z lokalnych zasobów, można wybrać jeden z powyższych interfejsów i używać go do codziennej pracy z systemem Windows.

Postanowiliśmy zaprezentować cały późniejszy Materiał, z naciskiem na standardowy interfejs, jak jest on stosowany w I oparty na sieci Web interfejs Windows i Windows tylko w ostatnim. Zasadniczo Tricks z typami interfejsów są identyczne, więc jeśli chcesz, aby wykonać wszelkie działania opisane w tej książce, za pomocą interfejsu opartego na sieci Web, nie problemy powinny się pojawić. Jednakże, jeśli z jakiegoś operacji gdy ma do czynienia z interfejsem Web będzie konieczne do wykonywania czynności, które różnią się od opisane dla standardowego interfejsu, porozmawiamy o tym.

jeden z istotnych różnic Web-interfejs standardem jest to, że aktywacja każdy obiekt (na przykład, w celu uruchomienia aplikacji) z zastosowaniem pierwszy z nich należy kliknąć na odpowiednią ikonkę lub etykiecie, w Podczas pracy ze standardowym interfejsem, trzeba by wykonać Kliknij dwukrotnie. W przypadku korzystania z interfejsu WWW do wyboru obiektu Wystarczy przesunąć kursor myszy, a po połączeniu z normą Interfejs na ikonę lub etykietę należy kliknąć.

Windows wykorzystuje kilka sposoby, aby przełączyć się między normą i Web-interfejs. Najprostszych Są nimi. Żadnej potrzeby, aby otworzyć okno (na przykład, otworzyć okno Mój komputer, podwójne kliknięcie na odpowiednią ikonę stacjonarny) lub Eksploratora Windows i wybierz z menu Widok Opcje folderów, aby otworzyć okno ustawień. W tym oknie można Styl klasyczny ustawić opcję, jeśli chcesz używać standardowego Styl interfejsu i opcji Web, jeśli chcesz współpracować z systemem Windows Web-based.

1. Biuro

Podczas projektowania interfejsu systemu Windows skierowana dwa główne cele: po pierwsze, w celu ułatwienia pracy z najbardziej niedoświadczony użytkownik, a po drugie, w celu udostępnienia doświadczonym użytkownicy zestaw narzędzi, które pozwalają im na optymalne skonfigurować system, aby pracować jako pojedynczej stacji roboczej lub pracy w lokalnej sieci. Wszystko to jest prawdą dla Windows, dostosowane do tego, że Zakres tego systemu operacyjnego zawiera obecnie Internet.

to, co pojawia się na ekranie Zakończenie ładowania systemu operacyjnego Windows, to nic innego jak jego rodzaj obrotowe (oczywiście wirtualne), które mogą być utrzymywane zamówienie, ale nie można tego zrobić - wszystko w prawdziwym życiu. Dlatego ten Wirtualne biuro i biurko połączeń (z angielskiego pulpicie).

W przeciwieństwie do konwencjonalnych napisana

Tapety na pulpit, nie można przechowywać obiekty, które są w stanie kakue-wykonywać żadnych działań na własną rękę (np. czas trwania). Że rozwiązać ten brak wystarczy upgrade do pulpitu Active Desktop. Zapewnia to użytkownikowi liczby dodatkowe funkcje.

pulpitu...


strona 1 z 11 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Konfigurowanie interfejsu systemu operacyjnego Windows
  • Podsumowanie na temat: Podstawy systemu Windows 95 (98): badanie elementów interfejsu i pracy z ni ...
  • Podsumowanie na temat: Architektura i interfejs Microsoft Windows
  • Podsumowanie na temat: System plików dla systemu operacyjnego Windows
  • Podsumowanie na temat: Analiza porównawcza narzędzi administracyjnych dla systemu operacyjnego Win ...