Wykładowca obrazu i wystąpień publicznych

Kategoria: Język obcy


wykładowca obrazu i wystąpień publicznych


plan

1 Wygląd (wygląd, obyczaje, postawy, gesty)

2 Głos (dźwięczność, tempo, barwa)

3 Plan - kompozycja podstawa

.

4 Metody prezentacji.

5 Przyjęcia uwagę publiczności.

Kompozycja

6 Wady


Wygląd

1 (wygląd, obyczaje, postawy, gesty)

angielski Słowo" obraz" oznacza" obraz". Każdy robi niektórych innych Widok z siebie, tj. obrazu. Dla nauczycieli opinii na ich temat sporządzony na podstawie danych zewnętrznych podczas wykonywania. Dobre przemówienie na dobre kwartał postrzegany sposób czysto wizualny. Uczniowie patrzą na prowadzącego: w obecnej formie, co jego wyraz twarzy, który chód, co robi z rękami. Szczery mowy, głębokie doświadczenie wykładowca z wzajemnego komunikowania się z publicznością, dobra wiara w wykonywaniu jego obowiązków, aby dać studentom poprawne zachowanie zewnętrzne znacznie więcej niż celowe techniczne sympozja.

Z

bezpretensjonalny wygląd jest wykładowcą są tylko tolerowane, ale" człowiek nie nadaje się do picia." Tak nie muszą być piękne się w branży na wysokości. Ale kiedy trzeba wstać i zabrać głos, należy upewnić się, że twój wygląd spełnia wymagania publiczności i ustawienia. Unikaj ekscentryczność w ubrania: i bez, że wszystkie oczy będą ustalane na Ciebie. Mężczyźni powinni być czyste ogolony, musi opuścić kieszenie niepotrzebnych rzeczy, wystaje czyste długopisy i ołówki z boku kieszeń, do stawienia się przed publicznością zaostrzone, guziki. Zaleca się, aby kobiety przynajmniej urlopu dom krzykliwe biżuterii. Skromność w stroju preferuje irytujące szyk. Nie dziwi i zawiść - to boli, aby słuchać tego, co mówisz,

. Właściwe

Wykładowcy mają więcej dobrych manier istotne niż jego wygląd. On może zrobić publiczność zapomnieć o swój wygląd. Grupa studentów - ponad tłumem ludzi. To podlega prawom psychologii uwagi. Psychologia jest to, że słuchacz Głośnik wymaga więcej niż jest to możliwe w inny sposób. Publiczność nałożyć specjalną wykładowca Wymagania: Dali mu główną rolę - wykładowca musiał liczyć. Musi utrzymać się pewnie, pewnie, ale skromnie iz szacunkiem stosunek do publiczności. Inną cechą psychologii widowni: czują zapotrzebowanie na kameralną i ciepłą atmosferę prywatnej rozmowie. Prowadzący - osoba żywo i nie mówi maszynę. Musi posiadać zdolność do tworzenia i przyjazny ci biznesu atmosfera, być wzmocnionej przez swoich przekonań. Sprawa wykładowca - do ustalenia kontakt z publicznością.

Jak

Tylko wpływy Prowadzący do ekspozycji materiał, to nie powinien robić zamieszania, po cichu przesłane do wybranego miejsca (Prosimy o starannie wybrać miejsce, z którego trzeba mówić).

· Nie iteracyjne nad notatek w podróży, nie zapiąć kurtkę lub kurtka, nie schludne fryzury, nie prawidłowego krawat. O tym wszystkim trzeba myśleć z wyprzedzeniem.

· Nie zaczynaj wykładu, aż znajduje się wygodne i stabilne miejsce.

· Wyboru jednego z przyjętych form leczenia.

na wykładał potrzeby:

· Monitoruje wyraz twarzy. Osoba musi być wykładowca poważnie, ale nie ponury i wyobcowany. W ramach przygotowań do wykładu bardzo trzeba ćwiczyć przed lustrem, aby mieć pomysł, mimiki jego czas czytanie. Studiować jego twarz. Jeśli napięcie na nim" zamrożone" wyrażenie, praca w osłabienia mięśni twarzy.

· Powiedzieć zdanie, bogatą gamę emocji - smutek, radość, Zainspirowany oglądania tak, że wyraz twarzy wziął także udział w nim.

· Po przeczytaniu wykładu powinny przywiązywać wagę do ułożenia. Nie wszyscy wiedzą, jak wykładowcy stać w pełnym zakresie. Rozkroku 15-20 cm, w zależności od wzrostu; Palce lekko od siebie; jedna no...


strona 1 z 7 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Ocena nauczyciela-wykładowca i nauczyciel, prowadzący warsztaty
  • Podsumowanie na temat: Wygląd i obraz człowieka biznesu. Wygląd jako "wizytówki" człow ...
  • Podsumowanie na temat: Wygląd kobiety biznesu, etykiety wymagania do pracy, pamiątki i prezenty w ...
  • Podsumowanie na temat: Wygląd zewnętrzny i jego stosunku do wydajności
  • Podsumowanie na temat: Piotr I, jego wygląd, nawyki, styl życia i charakter