Regulacja stanu działalności inwestycyjnej

Kategoria: inwestycje

plan.

Wprowadzenie

1. Pojęcia ogólne. Analiza i inwestycyjne typy.

2. Główne aspekty prawne inwestycji działalność.

3. Regulacja stanu obcych inwestycji.

4. Inwestycje w formie inwestycji kapitałowych.

5. Regulacja stanu inwestycji działalność na rynku papierów wartościowych.

6. Polityka inwestycyjna Rosji. Analiza.

7. Polityka inwestycyjna Republiki Baszkirii. Analiza.

Wnioski

Aplikacje

Referencje

Wprowadzenie

Obecnie

Rosyjska gospodarka przeżywa głęboki kryzys, który dotyka wszystkich sfery życia rosyjskiego, i, przede wszystkim, w sferze społecznej, co z kolei kolei powoduje napięcia społeczne w społeczeństwie. Wszystkie rząd stara się przezwyciężyć ten kryzys, ale bezskutecznie. Deficyt Budżet nie pozwala rząd do czynienia z kryzysem na własną rękę, tak i ma przyciągnąć fundusze, inne niż budżet. Pomoc państwa w przezwyciężaniu kryzysu gospodarczego, nazywane są inwestycje. Inwestycja zaprojektowany, aby podnieść i rozwój produkcji, zwiększenie jej zdolności, poziom technologiczny. Na inwestycje Wiele już powiedziano wszystko Rosyjski Polityka długo spadać tego słowa w różny sposób, zdając sobie sprawę, że bez Rosyjskie inwestycje produkcyjne nie przetrwa, ale do niedawna nasz kraj, sytuacja polityczna nie był najlepszy sposób, polityczna Niestabilność powstrzymują przepływów inwestycyjnych, gotowy do wylania nowego, a tym samym lukratywny rynek. Nikt nie chciał inwestować w kraju, który przez Kilka miesięcy może ponownie stać się komunistą, a więc pieniądze zainwestowane w produkcja, po prostu zniknąć. Jednak przekonanie zwycięstwa w prezydenckich Wybory Borysa Jelcyna, pokazały, że kibice potencjalnych inwestorów Demokracja w naszym kraju jest wciąż więcej niż zwolenników komunizmu, a tym samym ryzyko inwestycyjne zmniejsza. Inwestycje mogą doprowadzić kraj z kryzysu, i dlatego, że wiele uwagi. Jak ważna inwestycja państwa Można mówić o tym, że BN Jelcyn poprosił o przyjęcie przez Dumę Państwową Budżetu w pierwszym czytaniu, które zostały wykonane głównie z 1998 Aby pokazać potencjalnym inwestorom, że rosyjska gospodarka ma stabilizowane i inwestycje w przemyśle nie ma ryzyka.

problemem inwestycje w naszym kraju jest tak pilna, że ​​mówi się o nich nie przestaje. Jest to problem głównie z tego, że może inwestycje w Rosji zgromadzić ogromny majątek, ale w tym samym czasie, z obawy przed utratą inwestycji zatrzymuje inwestorów. Rosyjski rynek - jeden z najbardziej atrakcyjnych inwestorów zagranicznych, ale jest również jednym z najbardziej nieprzewidywalne i inwestorzy zagraniczni pędzi z boku na bok, starając się nie przegap kawałek rynku rosyjskim i, w tym samym czasie, nie trać pieniędzy. W tym zagraniczni inwestorzy kierują się przede wszystkim na klimat inwestycyjny Rosja, która jest określona przez niezależnych ekspertów i służy do wskazania Efektywność inwestycji w danym kraju.

Ale rosyjski

potencjalni inwestorzy przez długi czas nie ufa rządowi, nieufność przede wszystkim ze względu na panujący stereotypów wobec władzy Rosjan - " Rząd pracuje tylko dla siebie." Jednak inwestycje publiczne Teraz zasada jest skierowany, aby zapewnić, że wszystkie inwestorów zapewnić warunki niezbędne do rynku rosyjskiego, a więc w dłuższej perspektywie możemy oczekiwać, aby zmienić sytuację w gospodarce rosyjskiej na lepsze z boku. Duże znaczenie dla Rosji są nie tylko zagranicznych, ale także Rosyjski inwestycje krajowe, ponieważ wiele osób w rozwoju rynku gospodarki" uderzony" jego wielkie bogactwo, które obecnie leżą w Europejskich i amerykańskich banków, innymi słowy są wykorzystywane na inwestycje w innych krajach. Państwo stara się uzyskać te pieniądze z powrotem z zagranicy w rosyjskiej gospodarce i przynie...


strona 1 z 26 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Inwestycje dokonane w formie inwestycji kapitałowych
  • Podsumowanie na temat: Inwestycje dokonane w formie inwestycji kapitałowych
  • Podsumowanie na temat: Inwestycje: Koncepcja inwestycji, rodzaje i rola w gospodarce
  • Podsumowanie na temat: Inwestycje i inwestycje kapitałowe w produkcji rolnej. Efektywności ekonom ...
  • Podsumowanie na temat: Inwestycje oraz inwestycje na Ukrainie sytuacja