Rakieta przeciwlotnicza i systemu pistolet 2K22 "Tunguska"

Kategoria: Historia sztuki

Zaprojektowany

dla obrony powietrznej jednostek zmotoryzowanych i cysterny w marcu i we wszystkich formach walki, porażka zapewnia nisko latające celów, w tym" unoszące się" helikopter. Przyjęte w środku lat osiemdziesiątych. Walcząc pojazd posiada instalację wieży z dwóch dvuhstvolny 30mm automatyczne karabiny i wyrzutnie z ośmiu przeciwlotnicze pocisków. Według ekspertów zagranicznych wymienionych " Tunguska" nie ma odpowiednika w świecie i jest zdecydowanie najbardziej potężny system anty-samolot tej klasy.

praca bojowy

Działanie 2S6 bojowy pojazd ma głównie autonomicznie, ale nie wyklucza pracy w systemie zarządzania obronę NE.

Kiedy

samodzielna praca jest:

wyszukiwanie Celem (okrągłe - za pomocą stacji detekcji, sektor - za pomocą Stacja śledzenia lub celownik optyczny),

identyfikacyjny narodowość wykryte przy użyciu samolotów i helikopterów osadzone Wnioskodawca;

wsparcie docelowe współrzędne kątowe (z użyciem automatycznego śledzenia stacji częściowo - za pomocą celownika optycznego, bezwładność - przez Zgodnie z cyfrowym systemem komputerowym)

wsparcie cel w zakresie (automatyczny lub ręczny - za pomocą stacji śledzenia, automatyczne - za pomocą detekcji, inercyjny stacji - z za pomocą cyfrowego systemu komputerowego, według prędkości zadanej , który został określony przez dowódcy typu wizualnie wybranego wypalania przeznaczenia).

Połączenie

różne sposoby wspierają cel i zakres współrzędnych kątowych udostępnia następujące tryby pojazdu bojowego:

- cel w trzech wymiarach uzyskanych z systemu radarowego,

- od zakresu dla celu, uzyskane z systemu radarowego, a jego kątowe współrzędne uzyskane z celownika optycznego,

- bezwładnościowe, śledzenie celu w trzech wymiarach otrzymanych z System komputerowy;

- kątowe współrzędne uzyskane z celownika optycznego i zainstalowane dowódca prędkości docelowej.

Kiedy

fotografowania ruchomych na zajętych lub półautomatyczne Instrukcja broni wskazując na punkt pierwokupu na pilocie zdalnego sieci widok. Po zakończeniu wyszukiwania, wykrywania i identyfikacji docelowej stacji śledzenia przekazywana jej śledzenie wszystkich współrzędne.

Kiedy

strzelające karabiny przeciwlotnicze cyfrowy system komputerowy rozwiązało problem pocisku w celu spotkania i ustalona na tym terenie na podstawie danych pochodzących z wały wyjściowe anteny stacji śledzenia, sygnały wyboru blok błędy współrzędnych kątowych i EDM, jak również układ pomiarowy kąty kachek i przebieg pojazdu bojowego. W przypadku wprowadzenia intensywnego wroga zakłócenia stacji śledzenia na zakresie pomiarowym kanału (avtodalnomera) przejścia na ręczne śledzenie celu w zakresie, podczas gdy niemożność nawet akompaniament ręki - na cel w zakresie śledzenia Stacja wykrywania lub jego inercyjne akompaniament. W ustalaniu Stacja śledzenia intensywny hałas współrzędne kątowe wsparcie Azymut celem uniesienia przeprowadzono na osi optycznej, a po brak widoczności -. bezwładności (z cyfrowym systemem komputerowym)

Kiedy

rakiety odpalane były wykorzystywane do śledzenia celu z współrzędnych kątowych za pomocą celownika optycznego. Po uruchomieniu SAM wchodzi w pole widzenia optycznego Wybór urządzenia znajdź współrzędne pocisku. Przez sygnał świetlny od tracer pociski urządzeń opracowanych w stosunku Zour współrzędnych kątowych docelowej przycelowania wiązki, które zostało wprowadzone do systemu komputerowego. To generuje polecenia sterowania ZUR wejście do enkodera, gdzie zakodowane w pulsie i wysłać za pośrednictwem nadajnika stacji śledzenia przesyłane do pocisku. Ruch rakiety prawie cała trajektoria się z odchyleniem od linii widzenia do celu na 1.5 D. zmniejszenie Prawdopodobieństwo trafienia w cel strzelać optycznego (termicznej) h...


strona 1 z 3 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Budowanie realistycznych obrazów za pomocą śledzenia promieni
  • Podsumowanie na temat: Model matematyczny systemu śledzenia radarowego
  • Podsumowanie na temat: Synteza systemu śledzenia z prądu sieci i szybkości
  • Podsumowanie na temat: Analiza cech jakościowych systemu śledzenia
  • Podsumowanie na temat: Automatyczny system śledzenia w kierunku źródła sygnału