Gułag: archiwa przed kłamstwami

Kategoria: Historia

Mario Sousa

Ten

Historia Związku Radzieckiego, historia milionów ludzi, którzy rzekomo prześladowani i zginęli w obozach pracy lub w wyniku głodu w Stalina czas.

W

Świat, w którym żyjemy, mało kto uciekł z grozy opowieści o śmierci i morderstwa w obozach Gułagu. Kto może uniknąć opowieści o milionach zmarło z głodu i miliony opozycji zniszczonego w Związku Radzieckim? W kraje kapitalistyczne, te historie są wielokrotnie powtarzane w książkach, prasa, radio i telewizja, w filmach, i fantastyczny numer miliony ofiar socjalizmu w ciągu ostatnich 50 lat gwałtownie rośnie.

Ale

skąd te historie i te dane? Kto jest za to wszystko? I inne Pytanie, które się w tych opowieściach jest prawdą? , Co było ukryte w archiwach ZSRR, Gorbaczow otworzyć dla badań historycznych w 1989 roku? Autorzy mity zawsze twierdził, że wszystkie ich opowieści o milionach ofiar w ZSRR za Stalina potwierdzone, gdy archiwa są otwarte. I co się stało po otwarciu archiwa? Potwierdził te historie rzeczywiście?

Ten

artykuł pokazuje, gdzie mają informacje na temat milionów zgonów z głodu i obozów pracy w Związku Radzieckim.

Po

Badanie badań historycznych, które zostały dokonane w archiwach radzieckich Unii, jesteśmy w stanie dostarczyć informacji w postaci konkretnych danych o rzeczywistej liczby więźniów, ich czas pobytu w więzieniu, i tych, , który został skazany na śmierć w ZSRR Stalina. Prawda mocno różni się od mitów.

Od Hitlera do Hearst, od podboju do Sołżenicyna

Między

Hitler i Hirst, Conquest i Sołżenicyn ma bezpośredni historyczny Feedback. W 1933 roku w Niemczech było zmiany polityczne, które opuściły oznaczyć w historii świata w najbliższych dziesięcioleciach. 30 stycznia Hitler został Premier i nowa forma rządów przemocy i konfliktów z prawem zaczęła się jego kształt. W celu skonsolidowania władzy w jego rękach, Hitlerowcy wezwali do nowych wyborów w dniu 5 marca, przy użyciu wszystkich środków propagandy, którzy byli w ich mocy, aby zapewnić zwycięstwo.

Dla

tydzień przed wyborami 27 lutego hitlerowcy spalili Reichstag i obwinia Komuniści. W wyborach, które to następnie hitlerowcy otrzymał 17,3 mln głosów i 288 mandaty poselskie, czyli około 48% głosów wyborców (w listopadzie otrzymał 11.700.000 głosów i 196 deputowanych mandaty). Natychmiast po partia komunistyczna była zakazana hitlerowcy faulowany stłumienie przez socjaldemokratów i związków zawodowych, a pierwszy obozy koncentracyjne zaczęły się zapełniać wszystkie zwolenników partii lewicowych. 24 Marca Hitler przeciągnięty przez Reichstag ustawę, która dała mu absolutną moc na 4 lata. Od tego czasu rozpoczął otwarte prześladowania Żydów, którzy dołączyli do obozów koncentracyjnych, gdzie komuniści byli już obecni i Socjaldemokraci. Polityka Hitlera nabrała rozpędu: anulowano Międzynarodowe porozumienie w 1918 roku, która nakłada ograniczenia na produkcję broń i militaryzacji Niemiec.

Uzbrojenie Niemcy poszło szybko. To była sytuacja na arenie międzynarodowej, kiedy zaczęły się pojawiać mity dotyczące głodu i represji w ZSRR.

Ukraina jako terytorium Niemiec

Wierny zwolennik Hitlera w niemieckim kierownictwem był Goebbels, minister propagandy, osoba, która była odpowiedzialna za sadzenie marzenie nazistowskiej w świadomości narodu niemieckiego. Marzenia o rasowo czystych ludzi mieszkających w Greater Niemczech, kraju o rozległe przestrzeni życiowej. Ten przestrzeni życiowej obejmuje obszar na wschód od Niemiec, o wiele większe niż samych Niemiec, które niemiecki naród miał jeszcze wygrać. Już w 1925 roku w" Mein Kampf" Hitler napisał, że Ukraina jest istotną częścią niemieckiej przestrzeni życiowej. Ukraina i inne kraje Europy Wschodniej - własnością narodu niemieckiego, , które powinny by...


strona 1 z 19 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Naturalne archiwa aktywności słonecznej i opowieści fuzyjnych słonecznych w ...
  • Podsumowanie na temat: Uzbrojenie Niemcy i ZSRR w 1943 roku
  • Podsumowanie na temat: Zdolności bojowej sił zbrojnych Niemiec i ZSRR przed i na początku Wielkiej ...
  • Podsumowanie na temat: Rozwój Związku Radzieckiego po śmierci Stalina
  • Podsumowanie na temat: Klęska głodu w ZSRR w 1946-1947