Jak Luftwaffe rozważyć ich zwycięstwo

Kategoria: Historia

Gazeta " Z archiwum X" 7 (26) 2000, G. 13.02.2008 liewar.ru

Ten

Przykład pochodzi z artykułu G. mnie Kornyukhina" ponownie ekspertów Luftwaffe".

W

Sierpnia 1942 w Afryce Północnej Link dowódca porucznik Vogel Czwarta grupa 27. Dywizjonu Myśliwskiego, zestrzelił 65 samolotów miesięcznie wrogiem. Odlatujących na misję, niemieccy piloci rozrywkę w następujący sposób: strzelanie amunicją w piasku, wrócili na lotnisko i sprawozdania wygrał" zwycięstwa". Przy końcu otwarte tylko Jednostka została rozwiązana, pozostawiając nienaruszoną zwycięstwo.

Najwidoczniej praktyka ta nie była nowa, a nie dlatego, że Niemcy się poważne wrażenia.

przesady Swoje zalety eksperci Luftwaffe często odwrócił się do problemów Sami Niemcy. Podczas słynnej już" Bitwy o Anglię" Niemcy powiedział o trzy razy więcej zwycięstw niż jest w rzeczywistości. Taki bezczelność był katastrofalny dla niemieckich bombowców pilotów. Komenda Reich uważał, że brytyjski samolot myśliwski na długi czas zniszczone i wysłał swój samolot na pewną śmierć. " Bitwa o Anglia" Niemcy stracili.

LISTA Zmarł Frontu Wschodniego eksperta tak rozległe, że zachodni autorzy często uciekają się do fałszerstwa, aby ukryć nasze osiągnięcia.

Hans

Beysvenger, zestrzelili 152 samolotów, zmarł w połowie marca 1943 r., ale w niektórych kolekcjach ten fakt po prostu pominięte.

Horst Hannig (98 zwycięstw) zmarł zestrzelonych pilotów IAP 485 01 maja 1943 Tymczasem, twierdził, że został zestrzelony na Zachodzie po dwa tygodnie.

Leopold Shteynbatts (99 zwycięstw) nazwie brakuje. W rzeczywistości został on zestrzelony nasz ack 15 lipca 1942

Reinhard ZEILER (109 zwycięstw) zestrzelony 05 lipca 1943 przed nazwiskami wszystkich tego pilota żadnej wzmianki o jego śmierci.

DZIEWIĄTY WYKONANIE PRZEZ EKSPERTÓW Hermann Graf (212) Zwycięstwa został zestrzelony nad Stalingradem dwukrotnie Bohater Związku Radzieckiego Witalij Popkov. Było to w źródłach zachodnich również - nie słowo. Tymczasem, według Chueva pisarza, nawet po wojnie Niemiecki ekspert, Gunter Rall, Popkov powiedział:" Prawidłowo wykonane, Ci zapukał Earl jest typem" .

Również

zginął na froncie wschodnim Max Stotza (189 zwycięstw), Heinz Schmidt (173), Horst Ademeyt (166), Henryk Sturm (157) i wiele więcej.

GERHARD Loos (92 zwycięstw) oświadczył, zginął w walce z Brytyjczykami w kwietniu 1944 roku Tymczasem to ekspert 28 czerwca (!) W roku 1944 sprowadzone dowódcę Gwardii Fighter 4. Wasilij Golubev Regiment. Podczas Loos jeszcze żyje, został schwytany po wojnie powrócił do Niemiec i wydał książkę (!) o swoich walk.

HANS

Khan (108) zostało zrobione Zwycięstwa wyniku walki z IL-2, pilot który wydał ósmy wypad.

WALKA CO Il-2 był ostatni i czwarty w punktacji Ekspert Otto Kittel (267 zwycięstw). 14 lutego 1945 Kittel został zestrzelony i zabił.

ERICH Hartman najlepszy niemiecki ekspert (352 zwycięstw), został zestrzelony i pojmany podczas bitwy Kursk, ale udało mu się uciec.

GUNTER RALLY, trzeci w punktacji (ekspert) Zwycięstwa 275 został zestrzelony osiem razy. Z ich siedem -. na froncie wschodnim

ERICH Rudorfer szóstego eksperta (222 zwycięstw), zaginął 19 razy. Oznacza to, że średni Rudorfer zniszczone 11 naszego samolotu, a potem spadł. Faktycznie piloci Ta klasa nie żyją długo. Rudorfer - wyjątkiem. Udało mu się przeżyć, ale również prowadzić walki powietrzne.

GUNTER Scheele jest rekord świata prędkości zniszczenia samolotów. 70 lotów bojowych, zestrzelił 71 samolotów radzieckich. To nie może być każdy: nie Hartmann ani Kozhedub ani Johnson ani Bong. W celu zestrzelił samolot, musi przede wszystkim spotkać się z nim. Liczba lotów bojowych wszystko sławni piloci znacznie większa niż liczba walk. Scheel ...


strona 1 z 3 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Z informacji high-tech - do zwycięstw sportowych
  • Podsumowanie na temat: XIX w. w historii Rosji: era błyskotliwych zwycięstw i porażek kruszenia
  • Podsumowanie na temat: Historia wielkich zwycięstw rosyjskiej armii i marynarki: rosyjski wojskowy ...
  • Podsumowanie na temat: Klucze do świata. Truizmy dla języka, który został pozostawiony bez poczuc ...
  • Podsumowanie na temat: Nikolai Gastello - wyczyn, który nie został