Pas kurtki i reklama

Kategoria: Wydawnictwa, drukarnie

Większość

stare książki późno XV -. XVI w., niepublikowany Anton Kobergera i Aldo Manutius, kurtki pyłu miał. Ich pojawienie się jest związane z rozpoczęciem przemysłowego książki gdzieś w połowie XIX wieku. Już te pierwsze kurtka książka powinna były przez pewien czas chronić przed uszkodzeniem cennych powiązań; Ponadto na stronie czołowej - w przeciwieństwie do związania - nazwa drukowanej książki i kilka informacji o niej. Czasami to jest dokładna lub dostarczone z ramką Podbój stronie tytułowej. W pierwszych dziesięcioleciach tego wieku, często wiązaniami używane do drukowania tekstów reklamowych, które tylko zepsuć. Jednak przez długi czas, wyraźne rozróżnienie między stałą wiązania jak Książka i skorupy kurtki pyłu, które mogą być drukowane teksty reklamowe. W , Podczas gdy w obudowie przez około trzydziestu lat, niestety, coraz skromniejsze obwoluta jako sposób na przyciągnięcie kupującego coraz bardziej wyrafinowane. Nie mylić z pokrywą płaszcza. Obwoluta nosić luźno na okładce; Pokrywa jest przyklejona do grzbietu związana jednostka.

twarda Książka jest rodzajem plakatu. Należy zwrócić uwagę, jak również do ochrony Pokrycie z lekkiego, brudu i tarcia, o ile książka nie kupi. Wydawca opublikował książkę, w kurtce nie jest z korzyścią dla przyszłych właścicieli i chronić się przed księgarza i szkód materialnych. Publikacje renomowanych na pewno muszą być wprowadzane do obrotu w obwolut, nawet najbardziej skromny.

twarda Nie jest to część książki. Właściwie książka - książka ta blok. Nawet okładka i Flyleaf nie są w pełnym tego słowa znaczeniu tych elementy książki: wyrzucić, gdy książka skręcić ponownie. Tylko Rzeczywistego jest umieszczony na stronie tytułowej, który znajduje się wewnątrz tej książki. Tekst na obwoluta ma wartość do bibliograf; Nie ma konieczne, byłoby błędem, nawet specjalnie wspomnieć obecność obwolucie, bo to nie jest to, że inne, jak dołączone do prospektu książki, tymczasowe Dodatek do książki. Dlatego Ilustracja na obwolucie i okładce, nawet wklejony na kartonowej okładki, nie wspominając o konieczności prowadzenia negocjacji lub w tekście książki, jak jego elementów składowych. Jeśli odgrywają one ważną rolę w książka jest konieczne umieszczanie ich w bloku książki, na przykład, jak fronton. Ilustracja na okładce lub pokrycia bardzo szybko tracą Oryginalny wygląd.

Jeśli

ludzie nie bardzo polegać na czystość własne ręce, a potem na początku nie usuwa obwolucie. Prawdziwy czytnik odrzuca go już przed po raz pierwszy otwiera książkę, oczywiście, jeśli nie jako obwolucie pobraniu Próbki techniki druku. Ale w tym przypadku usuwa obwolucie i umieszcza je w specjalnym oknie. Trzymać się za ręce książkę kurtkę nie bardzo wygodne, i zapobiega reklamy. Odzież jest w twardej oprawie książka; Kurtka nie więcej niż płaszcz. Nosić kurtkę dla niej zapisać więcej pokrycie w celofan, jak lekkomyślnie jak w drogiej skórzanej torby Poszycie jeszcze zawinięte w papier.

Na

przednia strona obwolucie wyjątkiem nazwisko autora i tytuł książki jest często Tekst bardziej drukowanie reklamy i nazwa wydawcy. Często są rzeczywiste Dane są oprawione słodkich winiet lub obrazy, często Kontynuując na grzbiecie i na plecach bok. Ilustrator uważa, że ​​książki z tego rodzaju kurtki wystawiona w gablotach w formie rozszerzonej, ale Kilka księgarze robi.

Zawory dustjacket trzeba zrobić jak najwięcej. Zawór na przednie zwykle prezenty Zawartość książki lub publikacji na ten temat, a na tylnej klapie reklamuje inne książki. Brytyjska dolna przedniej klapy w cenie książki; to Kawałek można wyciąć, jeśli kupuje książki zamierza dać.

Następnie

lepiej jest zdjąć kurtkę. Kurtka - wiązania sługa - nie stać " Szanowany" czy zawory pozosta...


strona 1 z 2 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Co to jest ilustracja książki
  • Podsumowanie na temat: Lub nie może być książka (Internet za książki)
  • Podsumowanie na temat: Łańcuchowe Książki Książka Badania marketingowe
  • Podsumowanie na temat: Przegląd A.P.Parsheva książki "Dlaczego Rosja nie jest Ameryka"
  • Podsumowanie na temat: Książki wydawnictwa jako środek reklamy i jej roli w kampanii marketingu wy ...