Dziennikarstwo i wydawnictwa

Kategoria: Wydawnictwa, drukarnie

Elena Ugarov, na podstawie doniesień mediów zagranicznych

Widok ogólny

wydawnictwa rzecz - już dawno zatwierdzone warunki działalności. Niektórzy uważają, że to powstało kilka tysięcy lat temu, podczas gdy inni - Pięć lat temu, ktoś Pewnie, że wyszło na jaw pod koniec XIX wieku. Wszystko zależy od co liczy się jako punkt odniesienia: pierwsze nagrania dokonane na papirusie lub wyryte na kamiennych tablicach, wygląd pełnej objętości drukuje Johann Wynalazek Gutenberga, czy w 1884 strokootlivnoy urządzenia składu tekstu. Technologie produkcyjne zmieniają branżę wydawniczą, ale twórcze życie natchnienie, które pozwala wypełnić tytułów stron, pozostaje bez zmian. W publikacji wszystkie działania są podzielone na dwie duże grupy: sprawy produkcja i sprawy twórcze. Poeci, pisarze, naukowcy i dziennikarze mają długi używając wydrukowaną stronę w celu przekazania do czytelnika its względy. Artyści, redaktorzy, korektorzy, układ, i modelarzy duża liczba ekspertów technicznych, w tym drukowanych operatorów Maszyny, udało się włączyć wyobraźnię twórczą autorów w reklamie Produkt w czasach Gutenberga.

W

Obecnie wydawcy nadal publikować książki, gazety i czasopisma, które bawić i informować nas o najnowszych wydarzeniach pozwalają nam poszerzyć horyzonty. Masa jest publikacja książek publikowanie głównie duże firm, z których część jest częścią olbrzymich gospodarstw. Koło nich wydawców, zlokalizowanych głównie w Nowym Jorku, stopniowo zwężone. Publikacje naukowe i akademickie zazwyczaj są podawane przez opublikowanie związane z uniwersytetami. Zostanie opublikowany i wiele literatury prawie we wszystkich dziedzinach wiedzy: od wysoce specjalistycznych publikacji dla maniaków komputerowych przewodnik dla murarzy. Większość amerykańskich wydawców, drukarzy literatura techniczna, są skoncentrowane w Nowym Jorku. Wśród nich jest zacne wydawnictwo Addison-Wesley, jak.

W

Nowy Jork i wiele czasopisma publikowane są dla czytelnika: Time, New Yorker, Rolling Stone i Vanity Fair. Magazines Specjalnych produkowane przez takie firmy jak: Hachette Filipacchi - Ta kobieta" Dzień, Elle, Car and Driver, George, Mirabella i Metropolitan Home. Pomimo tego, że wiele z wysoce specjalistyczne czasopisma publikowane w Nowym Jorku, wiele z nich opiera się na specjalistyczne ośrodki. Na przykład, Różnorodność opublikowane w Hollywood, i liczne publikacje komputerowe publikują takie firmy jak Miller Freeman. Są one zlokalizowane w Silicon Valley.

dzienne Biuletyny dla ostatniej dekady, kilka poddał stanowisk, imperia mediów magnat William Hearst i Joseph Pulitzer trochę w lewo. Ale gazety nie poddawaj się. Przestają one być publikowane w amerykańskich miastach, chociaż te Miasto, które opublikował dwa lub więcej wiarygodne gazety, można policzyć na palcami jednej ręki.

W

W przeciwieństwie do książki, gazety i czasopisma przetrwać głównie dzięki reklamie. To środki do ich konserwacji i produkcji wpływ na interesy wielkich reklamodawców choć redaktorzy i są nieustanne wojny o niepodległość z własnych działów reklamy, a wydawcy działać jako arbitrów. Publikacja książek jest przez inne przepisy. Nie jest wymagane, przyciągnąć reklamodawców. Tutaj konieczne jest nawiązanie kontaktów z dystrybutorzy materiałów drukowanych, duże sieci dystrybucyjne, a teraz z Sklepów internetowych, na przykład Amazon.com.

Wraz

Niemniej jednak, pomimo wielu obowiązków zawodowych publikacjach kule redakcyjne i produkcyjne prawie wszędzie takie same. Autorzy pisania tekstów. Redakcja przygotowuje teksty do publikacji. Korektory nie tylko sprawdzić, czy wszystkie przecinki w tekstach były na swoich miejscach i nazwy były napisane z dużej litery. Muszą upewnić się, że wszystko było w porządku z Warunki gramatyki i stylu. Artyści i projekt...


strona 1 z 4 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Informatyka w publikacji gazety na przykład "Wszystkie zadania Brack&q ...
  • Podsumowanie na temat: Opis czasopisma i gazety reklamy
  • Podsumowanie na temat: Lermontow na wiele sposobów wciąż nie jest otwarty. On - jest wciąż tajemn ...
  • Podsumowanie na temat: Estetykę nowoczesnej architektury jako przykład Muzeum Guggenheima w Bilbao ...
  • Podsumowanie na temat: Typologiczne model gazety i czasopisma periodyków Niemcy