Wybór kuter

Kategoria: Wydawnictwa, drukarnie

frezy Zakres

Gilotyny stosowane w formie etap drukowanej wersji do pożądanej wielkości więc ich stosowanie jest możliwe w prepress i poslepechatnye Sposób na idealnie płaskiej blachy lub broszur. Dla tych celów, a również do obsługi małych mini drukarki, wydrukować i Kopiowanie salony są idealne do cięcia biurowych marki Chaster. Frezy wyposażone są w ostrza ze stali nierdzewnej.

Co zaczyna frez wybór? Przed

trzeba ustalić, jakie maksymalny rozmiar chcesz pracy, co jest zakres prac, a co wyciąć. Wszystkie frezy są podzielone posuwisto-zwrotny na noże krążkowe noże i noże gilotynowe.

Roller frezy stosowane są do precyzyjnego cięcia małych stosów papieru (15 arkuszy). Tłokowe frezy są bardziej wydajne i są używane do przycinania dużych ilości papieru - w czasie, mogą zostać pocięte na 50 arkuszy. W jeśli chodzi o cięcia większych objętości, jest poczucie gilotynę noża używany, który może zapewniać cięcia stóp i wysokości 80mm.

Roller frezy zajmują niewiele miejsca i są przeznaczone dla biur, centrów projektowych, Studia fotograficzne i domy. Frezy te mają cenny - możliwość cięcia Szerokość krawędzi mniej niż milimetr, który pozwala na pracę z maksymalną dokładność.

Gilotyny Chester Dahle i wymaga pracy w wielu formatach, od 260 mm do 1300 mm.

Wysoka ergonomia z tych kutrów zasługuje na osobny opis. Metalu Podstawa frez walec jest oznaczony przewodników dla normalnych formatach i papieru.

Plastik pasek dociska papier podczas cięcia i zapewnia wygodny Łyżworolka idealnie gładkie cięcie i umożliwia cięcie papieru w obu kierunkach Ruch noża. Przejrzyste linii stopki pozwala nam obserwować linię cięcia w czas cięcia materiałów.

Projektowanie głowica ku radykalnie przebudowany, a wzrost mocy niezawodność. Ciśnienie ma specjalny wałek gumowy amortyzator Składnik, który umożliwia realizację szczelnego zaciskowy powierzchni aluminium łóżek przez GIB. Strap się, wzdłuż której wałek, dzięki jego geometrii jaśniej pozycjonuje krawędzi tnącej, nie pozwalając jej " Fakty" w kierunku na maksymalnych obciążeniach. Jest to szczególnie ważne modele noży, które można ciąć dość potężny stos papieru.

Tłokowych

Najbardziej wszechstronny pilarki. Frezy zakres prawie tłokowe nieograniczone - w domach, biurach, pracowniach, drukarń. W naszym asortymencie Szeroka gama modeli tego typu noży o różnej mocy wymiary wydajności cięcia. Możesz łatwo wybrać optymalne Model dla Ciebie!

Tłokowych

frezy umożliwiają cięcie w czasie od 5 do 50 arkuszy papieru (70 g/m2). Zakresy szerokości cięcia od 320 mm do 710 mm. Na powierzchni roboczej noża zastosowane oznaczenia w centymetrach i calach, a także dla różnych rozmiarów papieru.

Clamp Papier może być ręczny lub automatyczny, w zależności od modelu noża. Ponadto, w niektórych modelach przedstawiają poprzeczną podporę i wygodne do cięcia wąskich paski.

aplikacji wysokiej jakości materiały w produkcji precyzyjnych i niemiecki, a także prostota i niezawodność konstrukcji sprawiają, że chętnie będą korzystać frezy w biurach, pracowniach, wydawnictw.

Gilotyna frezy są idealne do stosowania w dużych biurach, warsztatach reklamowych i bardziej wydajne - w mini drukarni i centrów kopiowanie. W tych modelach, serwowane jest nóż na osi pionowej, co pozwala na precyzyjnym jednoczesnego cięcia kilkaset arkuszy papieru (do 8 cm). Aby poprawić dokładność cięcia jest używana zacisk mechaniczny, ukończył linijkę w calach i centymetrach i specjalne Urządzenie do cięcia wąskich pasków cięcia urządzenia oświetlenia liniowego. Ochronny ekran lub czapka uniknąć obrażeń podczas cięcia. Wszystkie frezy gilotynowe Chaster wyposażone w stoły i noże narzędzia w służbie podczas pracy.
Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Doborze cięcia kija do maszyny do cięcia papieru
  • Podsumowanie na temat: Tryb cięcia optymalne. Metalizacji wysokiej częstotliwości
  • Podsumowanie na temat: Metody technologiczne cięcia ostrza
  • Podsumowanie na temat: Budowa urządzeń do cięcia metalu
  • Podsumowanie na temat: Sposób obliczania cięcia