Prawidłowe farby do druku offsetowego

Kategoria: Wydawnictwa, drukarnie

znane że skąpy płaci dwa razy. Zasada ta odnosi się do wszystkich aspektów naszego życie. Nie oszczędził i poligrafia. Wszystkie wydawnictwa, szczególnie handlowych, mające ostatecznie do zmniejszenia kosztów produkcji obrotu, albo farbą lub papieru, albo z powodu innych artykułów być zmniejszona. Oczywiście, istnieją przypadki, w ten sposób powodując ogromne szkody dla całego przebiegu, co jest wynikiem udeshevitelnyh manipulacji niezobowiązująca. W tym artykule będziemy mówić o tym, jak wybrać odpowiedni farby do druku offsetowego, bez utraty jak.

Prawie

Każdy producent jakiegokolwiek produktu byłoby pożądane, aby zwiększyć jakość przy jednoczesnym zmniejszeniu To ostateczne koszty. Oczywiście, są tacy, którzy nie są na to myśli, ale ten artykuł nie będzie koncentrować się na nich (oni, dzięki Bogu, mniejszości), to jest dość nielogiczny.

Poza

W zależności od lokalizacji, takich jak drukowanie, Moskwa, istnieje w naszych trudnych czasach tylko z powodu zleceń wykonanych z dziób przyczepne konkurentów. Gdzieś przeciwników więcej, gdzieś mniej. W naszym sam że powodzenie każdej działalności, zwłaszcza handlowych, wpływa na ogromne Wiele czynników, tylko jeden klasyfikacja może się tysiące stron tekstu drobnym drukiem. Ograniczymy się być teza oczywista, że wszelkie postępowanie ma większą szansę na sukces niż jakość Produkt produkuje i / lub mniej niż ten produkt jest wart. Zatem Drukowanie koniecznym, ale niewystarczającym warunkiem sukcesu jest umiejętność jakość druku z maksymalną możliwą oszczędność.

Ale

w rzeczywistości nie jest tak prosty. Aby koszt materiałów drukowanych wpływa ogromna liczba czynników. Aby zawęzić wyszukiwanie, możemy wyróżnić dwa aspekty mają ogromny wpływ na koszty i jakość drukowanych produkcji. To będzie kosztować drukowania i materiałów eksploatacyjnych wynikający liczba wad produkcyjnych.

Wszystko

Wiadomo, że głównym materiałem drukowania papieru. Bez niego Drukowanie jako zjawisko jest na ogół niemożliwe. Jednak papier będziemy zainteresowany tylko jako czynnik wpływający na koszty procesu produkcyjnego.

uznawany za jednego świata będą malować materiały eksploatacyjne, formularze i pewne specyficzne substancje chemiczne. To ich i rozważymy, jak główne źródła sukcesu lub strat w produkcji poligraficznej Druk offsetowy

postępować do koncepcji druku małżeństwa. W druku pod nim rozumieć NIEODWRACALNE przeznaczenie lub cyrkulacji część obrotu, jeżeli szkoda powstała na winy złej jakości lub nieprawidłowo wykorzystanych materiałów (farby, tworzy związki chemiczne). Zgodnie z definicją małżeństwa należą do kategorii, a więc zwany obieg nieodłącznym elementem każdej drukiem arkuszy priladochnye. Kurs Nie można zgodzić się z tym stwierdzeniem, ale w praktyce, mniej je arkusze - lepsze, dzięki czemu mogą one być bezpiecznie nadana małżeństwa oraz z zastrzeżeniem zminimalizować, ale postrzegane jako drukarki jako zło konieczne.