Koperty: jak wybrać to, co najbardziej Ci odpowiada?

Kategoria: Wydawnictwa, drukarnie

Koperta - Pierwszą rzeczą, że ludzie widzą, dostaję list od Ciebie. Niezależnie od faktu, że znaleźć wewnątrz - podpisane dokumenty lub przekaz reklamowy - pierwsze wrażenie Twoja firma jest tworzona, gdy patrząc na kopertę. Dlatego większość firmy starają się wykorzystywać własne koperty drukowane logo, co pozwala im łatwo wybrać literę z kilkunastu innych.

Nowoczesne

technologie pozwalają, aby koperty na każdą okazję, od standardowych Opcje białego lub kolorowego papieru do specjalnych kopert z powietrzem Poduszka do dysków kruchych i inwestycji. Wydawnictwa oferują wiele Druk: offset, sitodruk, sitodruk ...

Jak

Nie zgubić się w tej różnorodności? Jak znaleźć to, co chcesz dla ciebie? Zawsze przejść od celu, do którego można dostać koperty. Spójrzmy na kilka opcji.

1. Można odebrać w biurze potrzebuje koperty:. Wysyłania dokumentów itp. Wybierz Koperty z papieru białe rozmiar standardowy (C4 - pod kartkach A4, C5 - 2 razy mniejszy, E65 -. 1/3 A4) Dla potrzeb biurowych lepsze wykorzystanie kopert z odpinanym paskiem silikonu: są one łatwiejsze zapakowane. Zwróć uwagę na Jakość papieru: większość z nich ma solidne wygląd fińskich kopert papierowych i UPM Rosyjski papiernia Svetogorsk. Ten papier jest najmniej zakurzone, więc doskonale pasuje do farby, tak, że logo nie jest się białe kropki, HICKEYS i inne kłopoty.

2. Potrzebujesz kopert dla korespondencji seryjnej. Kopert dla korespondencji masowej należy idealnie nadaje się do ręcznego i automatycznego pakowania. Jeśli chcesz Cyrkulacja opakowanie automatycznie zwracać uwagę, tworząc zawór (dla większość maszyn do pakowania odpowiednie tylko specjalny zawór). Koniecznie zapytać, na których maszyny zostały przetestowane koperty to Producent: sprzęt może być bardzo nastrojowy i wrażliwe na papier lub warstwę kleju. Jeśli materiały opakowaniowe korzystania z usług Agencja pocztowa, dać koperty zakupu wykonawcy: inaczej, to muszą zmierzyć się z faktem, że masz kupić w niskiej cenie koperty źle go na komputerze, pozostawiając dużą część wad opakowania, z tego powodu zmniejszona szybkość pakowania i może trzeba kupić więcej Materiały. Cierpienie i wykonawca, jak jakość materiałów wpływa bezpośrednio zużycia, a ty, jak spadnie na ramionach straty materialne nie wspominając o cenny czas i nerwy.

3. Potrzebujesz ekskluzywne koperty. Trzeba wybrać z ogromnej kolekcji projektant koperty: różnorodność kolorów, tekstur, gęstość papieru strajk Ty. Jeśli papier jest gładki, to możliwe jest, aby wydrukować. Wystarczy być przygotowany do że cena koperty może również dziwić - przecież wyłączną wersję. 4. Potrzebuję niestandardowe koperty załączników: opakowanie grubych czasopism, płyt, kalendarze A3 lub inny nietypowy wariant. Zła wiadomość: takie koperty w Rosji nie. Ale robią w Europie, gdzie aktywne zaimportować do nas.

Tutaj

tylko kilka elementów, które można znaleźć na rynku rosyjskim - koperty z rozszerzeniem - dla dużych załączników - Koperty z poduszka powietrzna - Płyty i kruche inwestycje - koperty Securitex - nie spiesz się i nie absorbuje wilgoć - koperty z kartonu - dla niezawodnej ochrony Twojego korespondencja (do formatu A1) - pakiety pocztowe - dla pakietów spedycyjnych i działki - koperty samoprzylepne wykonane z przezroczystego polietylenu - dla dokumenty z tym związane - i wiele, wiele więcej. Skontaktuj się z firmą który obsługuje szeroką gamę kopert, które będzie można odebrać na kopertach nadaje się do konkretnego przypadku. Jak już rozumieć, w nowoczesnym świecie można znaleźć pod kopert żadnych załączników. Wybór - dla Ciebie.
Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Koperty
  • Podsumowanie na temat: Gazowy koperty ziemi
  • Podsumowanie na temat: Struktura gazowego koperty ziemi
  • Podsumowanie na temat: Projektowanie i obliczanie instalacji na zewnątrz budynku koperty, grzewczy ...
  • Podsumowanie na temat: Kim są skierowań i gdzie można je znaleźć