Prostota i ekonomia Zszywarki

Kategoria: Wydawnictwa, drukarnie

zestawianie Urządzenie jest przeznaczone do szybkiej produkcji broszur, broszury, dzienniki i notatniki. W tym ogłoszeniu chcielibyśmy zwrócić uwagę dwa niciarki Foldnak M2 i KAS-2000, szeroko prezentowane na Rynek rosyjski i jest używany głównie w małych drukarni, edukacyjne szkoły, biura i sklepy kopiowania. Chociaż wkrętarki M2 i KAS 2000 i są modele niższe klasy w zeszytowej linii, są one niezbędne w środku i małe wydawnictwa, ceniony za sprawność, niezawodność i małe rozmiary.

firmy Cheyal przyjemność zaoferować Państwu ekonomiczne bukletmeyker niemieckiej firmy Nagel Foldnak M2.

Ten

Model łączy w sobie kompaktowość i wysoką wydajność. Puszka znajdować się na stole lub w tabeli bazy. Jak Stitch Foldnak M2 trwa dość mały obszar, można umieścić go w dowolnym miejscu dogodnym dla Ciebie. Ta broszura jest proste Model ukośnego działa w trybie autonomicznym (off-line) z papieru A5-A3. Stitch Foldnak M2 stanie również korzystać z 4 pozycji Głowice 4-szycia, tj. można dodatkowo umieścić 2 głowy do szycia lub usunąć całkowicie - wtedy urządzenie będzie działało jak zwykłe foldery. Ustawianie żądanego formatu stosując śruby. Wystarczająco naciskając tylko jeden przycisk - i broszury gotowy. Ten model pozwala na pracę z zszywki 26/6, 26/8 i 26/6R (plików). Maksymalny Grubość usieciowany blok Do 15 arkuszy, w zależności od wydajności zawodowe umiejętności operatora. Stitch Foldnak M2 niezbędne asystent w biurach, małych sklepów, szkół, print drukarni. W trakcie pracy, Stitch praktycznie milczy, i mimo swojej prostoty, wykonuje pracować wydajnie i dokładnie. W tym modelu jest funkcją" reverse" stosowane, gdy zgnieciony lub zacięcia papieru.

Stitcher KAS 2000 - składanie broszur maszyny i szwy wzdłuż linii.

Ten

Broszura przeznaczona do małych drukarek, powielaczy i ośrodków kserograficzne. Niniejsza broszura ma dwie głowy do szycia lokalizacja, która jest odpowiednia do A4 i A5. Papier jest podawany do maszyny wykonanej zarówno ręcznie jak i automatycznie, w tym przypadku funkcjonuje jako część linia produkcyjna z pionowej maszyny z zestawiania za pomocą przenośnika KAS. Maksymalna grubość usieciowany blok do 25 arkusze, wydajność trybu off-line, a także w Foldnak M2 zależy od umiejętności profesjonalnego operatora, podczas gdy w trybie on-line pojemność wynosi 1740 broszur na godzinę. Pozwala zszywarce pracować ze wspornikami 66/6 i 66/8. KAS-2000 - Tabela Broszura silny koła przy dolnej i składanego, pojedynczego przenośnika dla zwięzłości, w tym gdy nie jest w użyciu.

charakterystyczny Funkcja broszury Foldnak M2 z KAS-2000 jest to, że M2 szyje i konwencjonalne zszywki bez zmiany głowicy plików zszywać i KAS-2000 ma dwa elementy: szycia lub konwencjonalne konsole lub bezpośrednio ze szpuli drutu ("Ślimak"). Jedną z ważnych zalet zszyte głowami Nagel są łatwe w użyciu i jest bardzo proste do usunięcia i zastąpić szkoda. W przeciwieństwie Stitch Foldnak M2, KAS 2000 może pracować jako w trybie offline (off-line), a połączony poprzez interfejs do zbieranie i gromadzenie maszyn (on-line).