Pytania analizowania i propozycje projektowe interpunkcyjne, które zawierają słowo "do" i połączeniem "co jeśli"

Kategoria: Lingwistyka, filologia

pytania analizowania i interpunkcji wniosków projektowych, w tym słowa" do" oraz ich kombinacje " A co, jeśli"

Nikolenkova NV

Mamy

napisał o analizowania złożonych zdań, w których Słowo" co." Często uczniowie mają problemy z Propozycje projektowe ze słowem" do". Te dwa problemy: jak Napisać, razem lub oddzielnie, i gdzie umieścić przecinek. Sam problem, wynika z naszego punktu widzenia, ze względu na zasady ustawiania znaków separacyjnych interpunkcyjne i ortograficzne zasady skondensowane lub oddzielne słowa w piśmie Program szkoły i wszystkie dostępne narzędzia w rosyjskim. Próbować zrozumieć, w jaki oferuje koniunkcję" że", a gdzie trzeba napisać" +, który."

Unii " Do" napisane razem. Kiedy stosować ten sojusz? Jako pisarz odgadnąć, co jest przed nim, ale ten sojusz" z"? Jesteśmy fundamentalnie przeciwny weszła w" Handbook of pisowni ..." Przepisy dotyczące kontroli pisanie o fuzji" niemożliwości" Unia luka " Rekonstrukcja każde inne miejsce." Praktyka pokazuje, że niewrażliwe na języka studentów, które nie są trudne do żadnej zmiany nie zdają sobie sprawy, co stworzyli oferta nie może istnieć. Z wyjątkiem Ponadto, nie jest wyrażenie, w którym instrukcja, jest rzeczywiście możliwe przestawianie zwłaszcza jeśli nie myśli o rozumieniu. Wyobraź sobie: Co dyktando Cokolwiek powiedziała, że ​​nie zgadza się. Spróbuj przenieść" tak." Nie jest bardzo ładny? Wielu nie podoba permutacji, który odbiera Nauczyciel Oferta: * Aby powiedziała, że ​​nie, nie zgadzam się. To nie ma sensu? Ale na sensu to zasada została nie tylko powiedzieć przegrupowanie" tak." Więc wyjaśnić reguły pisania kursywą należy oddzielić i inne. Spróbować wyjaśnić.

a gdy połączenie" , które", który jest zapisywany wraz.

1. Ten alliance jest stosowany głównie w dodatkowej wartości z celem. Oni odpowiedzieć na pytanie" dlaczego"," w jakim celu?", który podane z wszystkich głównych oferty. Śnieżka postanowiła wydostać się z lasu chaty, aby obudowa bardziej przytulne. Jeśli producent działania główne i podrzędne tego samego (w naszym przykładzie, Królewna Śnieżka - zdecydowała się wyjść, i sprawi, że obudowa bardziej komfortowe), podporządkowane mononuklearne zdanie bezosobowe się, gdzie rolę głównego kadencji stoi bezokolicznik (w niektórych podręcznikach teorii języka rosyjskiego, to się nazywa bezosobowe bezokolicznik). Kolejna odmiana wniosków z podległych bramek będą takie działania, w których różni producenci: wszedł do walki Książę z czarownica, że Śnieżka została uratowana od czarów czary. Przed sojuszu" do" jak zaczyna się podrzędną rolę, przecinek reguły stwarzających przecinków między głównym a podrzędnym części złożonego zdania. Jeśli celem jest podporządkowana głównym, przecinek jest umieszczony po podwładnego: Aby nie urazić dziwną staruszkę, Śnieżka wzięła zatrute jabłko. Jeśli podwładny obrębie głównych, około dwóch przecinkami: Krasnoludy nie bardzo lubią mycia rąk, ale nie obrazić królewny Śnieżki myte od stóp do głów.

2.In w

samego rodzaju ubocznej celu można stosować skomplikowanych sojuszy include" do". Te związki" do" " W celu"," a następnie na"," w imię Do" ," zamiast" . " Do" składający związki tazhe zostaną zapisane slitno.Dlya nienawidził wapna Macochę Królewny Śnieżki ucieka się do najbardziej strasznym czary. Podczas korzystania złożone sojusze powinny śledzić ustawień interpunkcji reguły. Jeśli podrzędne następujące główne, raz postawić przecinek, lub przed wszystkim Unii, czy w środku, tuż przed" do": Królowa nakazał podjąć Śnieżkę do lasu, aby zabić tam doskonała księżniczka. Sługa szkoda i niech go zamiast tworzenia straszne morderstwo. Błędów będzie inscenizacja dwa razu przecinki że dość często w wieku szkolnym. Warunki są ...


strona 1 z 3 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: "Czym jest życie, jeśli nie samochód, który jest napędzany przez pieni ...
  • Podsumowanie na temat: Pytania analizowania i propozycje projektowe interpunkcyjne, które zawieraj ...
  • Podsumowanie na temat: Co jest napisane na płocie lub "Nie zrozumcie mnie, jeśli potrafisz!&q ...
  • Podsumowanie na temat: A jeśli jest to "trudny"?
  • Podsumowanie na temat: Pojawienie się psychiki. Sytuacje, w których psychika nie jest potrzebne, ...