Problem odpadów komunalnych: Historia, roztwory, aspekty prawne

Kategoria: Prawo ochrony środowiska

UrGYuA

pracy oczywiście w Temat:

prawa ochrony środowiska

TAGI:

PROBLEM komunalnych Odpadami w mieście:. ROZWIĄZANIA, rozporządzenia

Zakończony: Sanochkin BV 307 gr.

sprawdzone: Biały LA

Jekaterynburg w 2000
PLAN:

1. Wprowadzenie

2. opisz problem solidny odpadów

3. Wartość gruz

4. historia. Tradycyjne metody unieszkodliwianie.

5. Świat Doświadczenie

) Stany Zjednoczone

b) Niemcy

B) Szwajcaria

D) Szwecja

D) PL

E) Rosja. Moskwa

F) Jekaterynburg i region Swierdłowsku

6. obejścia

) partnerstwie i administracja biznes

B) Sortowanie odpadów

7. Aspekty prawne

8. normatywne przetwarzanie rozwiązanie w Rosji, Jekaterynburg,
Wprowadzenie

. W ten papier, ja w żaden sposób nie roszczenia do szczegółowego ujawnienia podaje nawet Poszczególne elementy, które mogą być przedmiotem prac naukowych, a w więcej niż jedną dekadę, przedmiotem szczegółowej i staranne Badanie specjalnie stworzony organizacje na całym świecie. Pytanie lub gruzu stałych odpadów komunalnych (MSW), jak powinno być w prawidłowej terminologii nazywa, jest szczególnie ostry w każdym mieście planety: jego cena, wiele rozwiązań miliardy dolarów, ale jednocześnie wydaje się, że urzędnik Osoby, które powinny być odpowiedzialne za rozwiązanie tego problemu w naszym kraju dosłownie iw przenośni" bramy" z jej nosa. Ten kurs pracy Myślę, że jest MSW, w jaki sposób radzić sobie z nimi, nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale również w celu osiągnięcia zysku, jak i historia tego problemu, oraz że ważne aspekty prawne problemu.

problemem Przegląd MSW Dla

Najpierw chciałbym przedstawić problem odpadów komunalnych lub komunalne stałe odpadów (MSW), jak się je nazywa eksperci. I rozpocznie się tradycyjnym danych Amerykańscy ekolodzy, których doświadczenie jest zawsze umieszczony w próbce, czasami zasłużenie. Nowojorczycy wyrzucić za dzień, w sumie około 24.000 ton wszystkie rodzaje materiałów. Ta mieszanina, składająca się głównie z różnych Kosz zawiera cenne metale, szklane pojemniki odpowiednie do dalszego wykorzystania, jak makulatura, tworzywa sztucznego i odpadów żywnościowych, niezbędne do zapłodnienia. Jednak wraz z nimi w mieszaninie zawiera więcej odpadów bardziej niebezpieczne: rtęć z baterii, fosfor węglanów świetlówki i toksycznych substancji chemicznych rozpuszczalników, farb i gospodarstw domowych Bezpiecznik drewniane podłogi. Ile odpadów produkowana jest na co dzień Ekaterinburg znany jeden bóg, konto nie jest zachowana, a nawet gdyby było, to Wyniki nie byłby celem, nie tylko dlatego, że dla mieszczan i dla wielu firm wysypisko jest dookoła. Możliwe tylko rzecz jest pewna: jak średnia w Rosji jest duża w porównaniu z innymi krajach część Żywności i gruzu budowlanego w całkowitej masie krajowego gruzu. Uprawa samą ilość odpadów i braku środków do ich przetwarzania charakterystyczny dla wielu miast.

Lokalna

Władze wszystkich krajów na całym świecie próbują znaleźć metodę unieszkodliwiania marnować swoich obywateli. Szczególnie dotkliwym problemem w uprzemysłowionym krajów, jak również środowisko nie pozwalają na wykorzystanie tradycyjne składowiska. Coraz więcej śmieci jest transportowany do odległych odległość w pomieszczeniach ...


strona 1 z 17 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Kroki w celu rozwiązania problemu odpadów komunalnych
  • Podsumowanie na temat: Odpadów jest jednym z głównych problemów ekologii planety
  • Podsumowanie na temat: Zintegrowane podejście do rozwiązania problemu odpadów komunalnych
  • Podsumowanie na temat: Zalety i wady spalania odpadów przemysłowych różnego rodzaju pieców. Metod ...
  • Podsumowanie na temat: Wielopoziomowe monitorowanie rozliczenie utylizacji odpadów w mieście za po ...