Outsourcing - co to jest?

Kategoria: gospodarka

Moscova Borys

Wymagane elementem każdego przedsiębiorstwa - to kosztuje nie tylko na głównym biznesowych, ale także do zarządzania aktywami pobocznych, które nie przynoszą zysków ale są niezbędne dla normalnego funkcjonowania każdej firmy. I co są one większe, większe koszty, pracownicy, jak również zarządzanie obciążeniem personel związany z działalnością non-core.

W

nowe warunki ekonomiczne (= kryzysu), kiedy poważnie dyskutowane przeżycia, firmy są zmuszone do zmiany podejścia do biznesu, cięcia lub straty do minimum wszystkie istotne: działania non-core działalność dodatkowa, centra kosztów. Ale to nie znika popyt na produkt takiej działalności non-core.

Nie

co najmniej dwa rozwiązania tego problemu.

pierwszy: spędzają redukcje maskowania biznesowe uzhatsya jeśli możliwe.

Drugi

: " Sprzedaj" niską skuteczność, pobocznych linii kontrahentów biznesowych - przedsiębiorstwa, dla których działania te są profilowane.

W

To, rzeczywiście, jest istotą outsourcingu. W codziennym życiu konfrontacji z outsourcingu prawie codziennie. Ta ochrona wyposażenie, usługi sprzątania, w centrach handlowych, na stacjach kolejowych, metropopolitene, pracownicy gastronomii i przedsiębiorstwa, itp.

Outsourcing Proces biznesowy obejmuje dużą liczbę funkcji dodatkowych.

Jednym

jego długo uprawiana obszarów na świecie - przemysłowe i gospodarcze outsourcingu, która obejmuje świadczenie usług outsourcingowych nieruchomości czyszczenia usług i pracy w sprawie oświadczeń żywieniowych, firm zarządzających flotą oraz itp.

Aby

tego typu obejmują również zarządzanie personelem, audyt wewnętrzny, logistyka lub outsourcingu transportu, outsourcing logistyki, finansów, rachunkowości i innych funkcji.

Kiedy

outsourcing outsourcingu produkcji przemysłowej lub łańcucha produkcji lub jego części, w których proces lokalnie kosztuje firmy ponad przyciągania Zleceniodawca.

pierwszy przenosi się na outsourcing części produkcji i producentów elektroniki firmy telekomunikacyjne i outsourcingu produkcji jest obecnie rozprzestrzenił się na większość działań.

logistyczny Outsourcing - jest albo zewnętrzne zarządzanie swoich aktywów logistycznych lub sprzedaży produktu logistycznego - kompleks logistyczny i powiązane usługi. Zawartość pakietu usług - produktów mogą różnić się w różnych Operatorzy dosłownie w czasie.

Outsourcing - Co to jest dobra

1. Właściciel firmy lub firma jest w stanie skoncentrować się swoje zasoby na ich podstawowej działalności. Przenoszenie non-core, wtórne Funkcja wykonawca logistyczny - zleceniodawca, zminimalizować operacyjną Koszty, z najważniejszym zadaniem aparatu administracyjnego dostzhenie staje się najbardziej efektywny biznes.

2. Optymalizacja liczby pracowników, zmniejszając personel pomocniczy, aw konsekwencji, zmniejszenia obsługi koszty lub przenieść je z kategorii stałych w zmienne. W tym - istotne zmniejszenie podatków i składek: UST, CBOS, PF, itd.

3. Wyrzeczenie się obiektów logistycznych: jego flota ładunków Samochodów, centrum dystrybucji, itp. W konsekwencji - zwolnienia kapitału, zmniejszenie podatku od nieruchomości, amortyzacji, itp.

4. Dywersyfikacja i decentralizacja działalności w okresie przejściowym do logistyki Outsourcing znacznie zmniejsza finansowe, operacyjne i" administracyjne" ryzyka (pamiętaj regułę:" Nie wkładaj wszystkich jajek do jednego koszyka?"). Masz możliwość realokacji swoich zasobów, kierując je do miejsca, gdzie będą działa najskuteczniej. W wyniku zwiększenia kapitalizacji firmy.

5. Wdrożenie outsourcingu zwiększa reputację firmy w oczach swojego potencjału partnerów i inwestorów, jak zwiększyć atrakcyjność inwestycyjną firmy.

6. Światło dzienn...


strona 1 z 4 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Koszty przedsiębiorstwa i koszt produkcji i usług firmy
  • Podsumowanie na temat: Outsourcingu funkcji logistycznych
  • Podsumowanie na temat: Outsourcing usług księgowych
  • Podsumowanie na temat: Outstaffing Outsourcing - nowe technologie do pracy z personelem
  • Podsumowanie na temat: Outsourcing jako rodzaj działalności