Instrukcje dotyczące pracy z urlopu chorobowego

Kategoria: gospodarka

E. A. Breyeva, Zastępca Dyrektora Departamentu Prawnego Moskwa oddział regionalny FSS

Z

1 lipca 2011 są wyłączone z leczenia dla chorych form urlopów stary model. Zamiast tego wprowadzono nowe. Są one zatwierdzone przez Zakon Ministerstwo Zdrowia Rosji 26 kwietnia 2011 Ilość 347H. Oznacza to, że od 1 lipca będą wydawane na papierze firmowym nowej próbki szpitala. Ale to nie oznacza, że od tej daty, pracownik nie może wnieść działu księgowości w starym szpitalu firmowy. Po tym wszystkim, aż do 30 czerwca lekarze otrzymali arkusze na starych formularzach. Oni zostaną wydane do końca choroby. I nowa forma będzie wydane tylko wtedy, jeśli chcesz kontynuować zwolnienie lekarskie.

Wymiana o niezdolności spowodowane przez szereg przyczyn. Jeden z nich - techniczne Rozbieżność wcześniej orzeczenie z nowoczesnych wymagań. Forma niepełnosprawność stary Próbkę blachy jest mała pod względem wielkości, a potrzebne musiał podjąć wiele informacji. Duża część danych została wprowadzona ręcznie z obu stron. Ponadto niedawny wzrost przypadków fałszowania zwolnień chorobowych. Ale to, że jest instrumentem pieniężnej Podstawą do zapłaty czasowej niezdolności do pracy, ciąży zostawić. Te powody i konieczne było zatwierdzenie nowego formularza.

Różnice Nowa ulotka z stary widoczne nawet wizualnie. To zwiększenie rozmiarów. Stała A4, na jasnym tle niebieskiego z żółtymi komórek wypełniających. Z wyjątkiem Ponadto, nowa forma niepełnosprawności spełnia karty technicznej normy, w tym stopień ochrony przed manipulacją.

Nowy

format dokumentu polega maszynie do automatycznego przetwarzania czytelny. Jeśli spojrzeć na to, każda komórka wypełniona oddzielnie - to ujęto nas lub rysunek. I można spędzić czytając informacje wprowadzone w arkuszu niepełnosprawność, przy pomocy maszyny. Równolegle do danych, które są wykonane ręcznie, to zakłada się, że będzie ona znajdować się również w postaci binarnej lewy górny róg. Do tej pory, nie ma możliwości, aby takie danych. Jednak w przyszłości, zakłada się, że przyczyna będzie zakodowane niepełnosprawność, i data wystawienia, a kto dał do którego wydany, itp. Wszystkie te Dane te są dostarczane przez pojedyncze źródło - w lewym górnym rogu

. W

zwolnień lekarskich ma 12 cyfr i kodów kreskowych - liczba puste zaświadczenie o niezdolności do pracy. Na starej serii i numer formularza były w formie listów i cyfry. Teraz były tylko numery pod kodem kreskowym.

Nowy

formą niepełnosprawności jest tak, że to było łatwe do wypełnienia, uchwyt i sprawdzić dane. Został zaprojektowany tak, aby łatwiej było wypełnić lekarzy przychodnie, księgowi w miejscu pracy i kontroli pracowników na FSS poprawności wypełnienia i obliczenia korzyści.

Jak

wypełniona nową szpitala.

postępować na pytanie, w jaki sposób należy wypełnić nowy pusty arkusz niepełnosprawność. Powiedzieć pracownik przyszedł po chorobie i przekazywane do księgowości chory nowa próbka. Najpierw trzeba sprawdzić, część liści niepełnosprawność, która jest wypełniona przez placówki medycznej. Konieczny zauważyć, że w starej formie pozostawiono dwie poprawki dokonane przez lekarza. W tworzą nowe poprawki nie są dozwolone. Oznacza to, że jeśli lekarz popełnił błąd, że wydaje nowe świadectwo niezdolności. W związku z tym, kontrola do szpitala i znaleźć błąd w tym, że jest to konieczne, aby przywrócić pracownika do jego wymiany jego placówki medycznej.

Rozważ musi być zakończona w zwolnieniu lekarskim organizacji medycznych. Początkowo lekarz kładzie zaznaczyć w kolumnie" podstawowym" lub" duplikat". Zaznaczenie w" duplikat" jest podana jedynie w przypadku, gdy nowy szpital wydał zamiast zaginionej. Uwaga: jeśli lekarz się Błąd w szpitalu, i znalazł ją pracownik firmy powró...


strona 1 z 5 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: "Czym jest życie, jeśli nie samochód, który jest napędzany przez pieni ...
  • Podsumowanie na temat: Jeżeli pracownik nie jest uprawniony do tego urlopu może
  • Podsumowanie na temat: Nowa broń strzelając zza rogu jest wymyślony w Izraelu
  • Podsumowanie na temat: "Miłość - jest, kiedy chcesz, co nie jest, i nie będzie się działo&quo ...
  • Podsumowanie na temat: Pojawienie się psychiki. Sytuacje, w których psychika nie jest potrzebne, ...