Zautomatyzowany system informacji gospodarczej

Kategoria: Gospodarczy i modelowanie matematyczne

TREŚCI

ВВЕДЕНИЕ..................................................................................................... 3

OPROGRAMOWANIE zautomatyzowanych systemów przetwarzania INFORMACJA GOSPODARCZA ................................. 4

OPROGRAMOWANIE ................................... 4

BASE ДАННЫХ............................................................................................. 5

PROGRAM" 1C: Rachunkowość" ......................................... ................. 6

ЗАКЛЮЧЕНИЕ............................................................................................. 10

LITERATURA ...................................... 11


WSTĘP

Problemy z rosnącej rentowności przedsiębiorstwa, wydajność pracowników, stworzenie optymalnej struktury zarządzania podniecić każdego menedżera. Musi podejmować decyzje w ramach niepewność i ryzyko, że zmusza go, aby utrzymać pod kontrolą Różne aspekty finansowego - działalnością gospodarczą. Działalność ta odzwierciedla duża liczba dokumentów zawierających zróżnicowaną informację. Odpowiednio traktowane i usystematyzowane to jest w pewnym stopniu gwarancja skutecznego zarządzania. I odwrotnie, brak wiarygodne dane mogą prowadzić do błędnych decyzji zarządczych i jak przyczyną poważnych strat.

Wprowadzenie pakiety i programy księgowe nie tylko pozwala na zautomatyzowanie rachunkowości, ale także w celu przywrócenia porządku w kontroli zapasów, oraz w zakresie dostaw sprzedaży produktów, śledzenie zamówień, spodziewać się szybciej płace, składania raportów w odpowiednim czasie.

Ze względu na zaniedbania

podmiot rachunkowości może poważnie uszkodzony lub nawet cierpieć zwinąć. Przykłady to i dużo, i często cierpią z przedsiębiorstwa, chętnych do pracy uczciwie. Cierpieć z powodu niedbałego postępowania wewnętrznego Firma rachunkowości. Cierpią również z powodu niewiedzy i odpowiednio awaria ostatnich przepisów. W rachunkowości ręcznie i jest bardzo proste błędy arytmetyczne.

W niniejszej pracy podstawowy system automatyki informacji gospodarczej.


OPROGRAMOWANIE Zautomatyzowany system informacji gospodarczej

jako bazy technicznej (logistyka) Biznes miejsce przetwarzania informacji gospodarczych specjalisty możliwe jest wybierz typy komputerów oferowanych przez wielu producentów z komputera technologii, a zły wybór oprogramowania może prowadzić do dużych strata czasu, pieniędzy i poważnych konsekwencji psychologicznych. Wystarczy go sobie wyobrazić, jak w przypadku braku ciągłości Przejście do nowego oprogramowania będzie musiał ponownie Wytrenuj Ponownie wszystko Personel ponownie wprowadzić do bazy danych tworzone i przechowywane w Od kilku lat, itp.

Głównym celem roboczej, oczywiście, jest rozwiązanie problemów orientacji zawodowej (problemy rachunkowości, analizy ekonomicznej działania, planowanie i prognozowanie, itp.). Ale komputer osobisty nie może komunikować się bezpośrednio z programy do profesjonalnego użytku, system operacyjny jest wymagany przez których wszystkie inne programy i aplikacje będą działać. Komputerowe i obsługi racje System będzie jak platformy obliczeniowej, opartej wszystkie aplikacje.

STOSOWANE OPROGRAMOWANIE

oprogramowania (SPT - Pakiety aplikacji) można podzielić na dwie grupy:

1. Podstawowe (dla całego systemu) Oprogramowanie, które jest praktycznie związana (lub słabo związany) do rozwiązania konkretnych wąsko wyspecjalizowane zadania zawęzić pole zawodowe Aktywność użytkownika, które mogą być podzielone z kolei sodowego główne podgrupy:

funkcjonalny SPT;

wielofunkcyjne i zintegrowane IFR;

problemem - zorientowany w całej SPT przeznaczenia.

2. Problem zorientowanych Obuwie SPT, mozhnora...


strona 1 z 4 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Zautomatyzowany system odniesienia i informacje o rachunkowości i kontroli ...
  • Podsumowanie na temat: Matematyczne problemy skomplikowane oprogramowanie "Zautomatyzowany sy ...
  • Podsumowanie na temat: System przetwarzania obrazu w czasie rzeczywistym oprogramowanie
  • Podsumowanie na temat: Zautomatyzowany system informacji gospodarczej
  • Podsumowanie na temat: Zautomatyzowany system informacji gospodarczej