Województwo Etykieta: Afryka

Kategoria: Etyka

Spis treści

trochę międzykulturowej (zamiast wpis)

niewiele wspólnego

trochę inna

nieco inaczej: zakres działalności Kontakt

trochę inaczej: prezenty

troche inaczej notatki na każdy dzień

Wnioski

Referencje


Niewielu

Geografia regionalna (zamiast łączenia)

Afryki - jest kraju, do domu, do niezliczonych pokoleń, etnicznych i społecznych grupy, z których największa może zjednoczyć miliony ludzi, mniejszych - tylko kilka tysięcy. Polityczna mapa Afryki różni się od kulturalnej mapie kontynent, więc w wielu regionach ludzie odłączony za granicą, ale uważają się za wolny wspólnota kulturowa. Z tego punktu widzenia, niedbały stosunek do czyjegoś pochodzenia etnicznego będzie uważana za naruszenie etykiety. Afrykańczycy są bardzo wrażliwe na ich etnicznych korzeni. [1] Częścią kultury etnicznej jest język, więc często po prostu z zasady Afrykanie nie może przełączyć się na angielski lub afrikaans tylko z poczucia duma narodowa.

Afryki populacji, która ma więcej niż 12% ogólnej liczby ludności na świecie, dystrybuowany do 54 krajów i 1000 grup kulturowych. Na północ od Sahary, głównie droga wzdłuż wybrzeża, zdominowane przez Arabów i Berberów (w tym Tuaregów), oraz w kraj - ludzie Tibby. Afryki, w regionie Sahary, zamieszkane przez wielu różnych narody. Europejska część ludności koncentruje się w obszarach o subtropikalnych i tropikalnych klimatów, zmienił się pod wpływem wysokości gór; na południe - ludzie holenderski i brytyjski pochodzenia, oraz w północno-zachodniej - ludzie Francuski, włoski i hiszpański. Libańczycy są ważne społeczności mniejszości w całej Afryce Zachodniej, a także w wielu Hindusów nadmorskich miast w południowej i wschodniej Afryce. Istnieją również znaczne Emiraty osady i w Afryce Wschodniej.

Podstawowe

miasta w Afryce - to kapitał krajowy i porty: Kair, Lagos (Nigeria), Kinszasa (Demokratyczna Republika Konga), Aleksandria (Egipt), oraz Casablanca (Maroko). Istnieje ponad 800 różnych języków, w których mówi ludność Afryki. [2] Głównym rodzin językowych Afryki, jak mówią, są afro-azjatyckich, Niger (Niger-Kongo włącznie), Neal i hoisan Sahara, a dwie grupy - Języki indoeuropejskie, Malezji i Polinezji. Niger i Nilu Sahara - to dwa duża rodzina języków używanych wyłącznie w Afryce.

władze kolonialne Afrykanie długo przechowywane w ciemności i ignorancji. Tylko kilka krajów Poszczególne Afrykanie udało się ukończyć edukacji europejskiej. Te Pierwsze przedstawiciele afrykańskich intelektualistów odegrały znaczącą rolę w powolnym Proces zarodkowania świadomości narodowej w Republice Południowej Afryki. [3] Dali pierwszy impuls do tworzenia w Afryce galaktyki dyplomatów biznesmenów, przedsiębiorców, prawników i innych wysoko specjalistów.

Niewielu

Ogólnie

tradycja Afryki

​​Etykieta Biznesu

Regiony Afryki różnią się od siebie w poziomie rozwoju gospodarka, warunki klimatyczne, warunki życia, i wiele innych. Ale Globalizacja przyczyniła się do harmonizacji zasad międzynarodowego protokołu, biznes i kontakty dyplomatyczne. firmy Etykieta - jest ustalone zachowanie kolejności, w interesach, jak i biznesowych kontaktów. Punkt W przeciwieństwie do etykiety biznesowej od świeckiego - priorytet na podporządkowanie kobiet i mężczyzn Różnice pracowników i ich wiek. Przepraszamy za mimowolne pun, ale uczciwy biznesmen, profesjonalny dyplomata - są w Afryce i biznesmen dyplomata. Dlatego wszystkie regiony świata, w tym, oczywiście, i Afryka, staram się spełniać te same poglądy na temat etyki biznesu komunikacja. A mianowicie:

Jest tylko

uprzejmy i dość przyjazny. W ogólnych zasad etykiety biznesowej nabyć konkretny kolor,...


strona 1 z 6 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Republika Południowej Afryki, jako najpotężniejszego kraju w Afryce
  • Podsumowanie na temat: Geografia z Republika Południowej Afryki: ludności, topografii, klimatu, fa ...
  • Podsumowanie na temat: Tropikalnych i południowej Afryki w XX wieku
  • Podsumowanie na temat: Politycy z krajów Europy Zachodniej migrantów z Afryki Północnej
  • Podsumowanie na temat: Republika Południowej Afryki