Budowanie wizerunku osobistego

Kategoria: Etyka

Ministerstwo Generalnego I zawodowego

PENZENSKY State University

PRAWNA WYDZIAŁ

Departament

" Komunikat Zarządu»

sterowania pracy

sprawie dyscypliny " Zarządzanie reputacją»

na: BUDYNKU Osobowość ZDJĘCIA

Autor: studenci 2 roku Privalov Elena V.

Kierownik: CIN, profesor nadzwyczajny Shpakovskaya Svetlana V.

Penza w 2008 r.


" obraz człowieka - jest opinia o nim jako wynik grupy osób utworzone w ich umysłach obraz człowiek ten powstały w wyniku bezpośredniego kontaktu z nimi lub z uwagi otrzymał informację o tym z innymi ludźmi; w rzeczywistości, obraz człowieka - jest to wygląda w oczach innych, lub - to samo - to, co jest opinią To inni."

Celem niniejszej pracy - nauczyć się tworzyć wizerunek osobisty osoby zgodnie z jej naturalnym Dane zewnętrzne i według jego zawodu, hobby, styl życia.

przedmiotem badań Obraz jest szczególnie jedna osoba w kontekście jego środowiska społecznego jego indywidualne cechy.

Metoda badania - Definicja rodzaj modeli wygląd i dobór palety kolorów makijaż, wybierając ubrania, fryzury i akcesoriów, zgodnie z zawodu i charakteru.

Wyposażenie modelu

obrazu makijaż fryzura akcesoria

Victoria, 22, - studentka V roku Wydziału Prawa Penza państwa Uniwersytet Pedagogiczny. Pracuje jako sekretarka w Kancelarii Federalnej Obsługa rejestracji w regionie Penza. Victoria utrzymuje jedną Państwowego Rejestru praw do nieruchomości i transakcji z nim w dziale rejestracja obszarów mieszkalnych. W wolnym czasie studiów i pracy Wick zaangażowanych w fitness i lekkiej atletyce. Jej hobby - modelowanie i odzież i akcesoria dla kobiet.

Victoria ma

sportu budowa ciała. Jej wysokość - 172 cm, waga - 58 kg. Ona nie musi się ukrywać dowolny dowiedzieć wady, więc Vick pasuje niemal do każdego stylu ubrania. (Patrz Rys.1)


Pochodzenie Victoria - " Jesień". Jej włosy są kasztanowy z czerwonawym odcieniem. Skóra - beż, złoty cień, z piegami. W Victoria jasne brązowe oczy, lekki zysk złoty odcień. (Rys. 2)

makijaż Wybór

Mimo swej miłości do sportowej, praca Victoria jest zmuszony stosować się do stylu biznesowym. Do pracy z klientami dopasowane jasne, ale jednocześnie naturalny makijaż. Że dostosowanie tonu osoby, Vick może używać korektor ciepły beż w połączeniu z barwą tego samego proszku koloru. Ulga i ekspresji twarzy może dać im rumieniec odcień cappuccino, delikatnie pierzastych przez kości policzkowe.

Podkreślić

Victoria wyrazistość oczu może cienie brązowe, brąz i złoto odcienie. Przy pomocy czarnego eyeliner można regulować kształt oka, a Klasyczny czarny tusz do rzęs, aby zwiększyć rzęsy sprawiają, że oczy wyglądają bardziej otwarte.

Od

został wybrany wystarczająco jasny makijaż oczu, kolor szminki powinien być naturalny i zaniżone. Vick idealne naturalne brązowe odcienie. Że podkreślać kształt ustach użyto konturu ołówka ciemniejszy niż tonu odcień szminki.

Wybór i fryzury szafa

Victor długo i bujne włosy, które bez wątpienia pasuje typ dziewczyny jesień, ale dla urząd powinien wybrać bardziej rygorystyczne fryzurę. Na złe ubrania biurowych odpowiednie" francuski warkocz". Ta fryzura wygląda dość surowe, ale w jednocześnie kobieca.

Do rejestracji Izba została wybrana midi czarną spódnicę, która wygląda powściągliwy i połączone z każdej bluzki lub kurtki, a dzięki otaczać cięcie dochodowy podkreśla figurę. W połączeniu z klasycznym wysoki obcas buty, spódnice midi wygląda eleganckie i wyrafinowane. Dla dziewczyny wchodzą garderoby nadaje gęsty tkanki, więc wybór był ciepły odcień lniana bluzka różowy. Do tego zestawu jest dobrze dostosowana biżuteria złota lub koral.

Fot. 4. Zakończony obraz.
Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Wybór i projektowanie włosy i makijaż
  • Podsumowanie na temat: Z historii makijaż i ubrania
  • Podsumowanie na temat: Aquapark Victoria jako atrakcji turystycznej
  • Podsumowanie na temat: Makijaż, perfumy, akcesoria człowiek biznesu
  • Podsumowanie na temat: Przede Victoria