Niesamowite Nail Art

Kategoria: Kosmetyki

RF

Ministerstwo Edukacji

Departament Edukacji Naukowej w Tiumeń Region Administracji Liceum № 13 Wpisany arkusz egzaminacyjny

Temat: High" Nail Art"

Zawód: manicurzysta

spełnione: Zimin NV

sprawdziła się: Lieberman LV

Tiumeń 2003

Spis treści

strona

Wprowadzenie 2

Historia manicure 3

Etyka zawodowa 4

Higiena w salonie piękności 6

High" Nail Art" 9

zdjęcia

technika aplikacji 10

" Marmur technika" 11

Technika splot 12

technologii projektowania paznokcie używając Ukrain rozwiązania 16

samoprzylepne dekoracje 16

Nail przebijając 16

Nail design

w połączeniu z tatuażem 17

Bibliografia 18


Wprowadzenie

Jak zauważył wielki Klasyka: " Bądź rozsądny człowiek może myśleć o piękno paznokci" . Co zrobić, nasze dłonie i paznokcie? O wiele rzeczy. Nie dokładne metamorfozę lub elegancki sukienka uczesanie lub drogie nie rekompensuje zadbana paznokcie bezlistne lakier. Drżenie rąk podczas spotkania, dać sobie pełną charakterystykę ręce - to twoja wizytówka. Popękane paznokcie złuszczające bolesny problem stan i przyczyny niepewność siebie. Zdrowe piękne paznokcie pokaż Twój wspaniałe uczucie, że jest poszanowanie innych.

zamów

wyglądać młodo i manicure, dłonie potrzebują więcej uwagi, niż w jakiejkolwiek innej części skóry ciała. W istocie, pod skórę rąk nie jest tak bardzo komórki tłuszczowe, zarówno pod skórę ciało, i są najpierw dać nasz wiek. Większość prowadzącej Zachodniej Firm działających w obszarze usług paznokci, od dawna opuszczony Tradycyjny manicure, w którym zrogowaciałego naskórek skóry przycięte. Uszkodzenia żywej tkanki, która odbywa się w ten sposób może prowadzić do zmian zakażenie, edukacja przestępcą i zadziory. Ponadto, taki ładny widok manicure trzyma nie więcej niż 5-6 dni. Niestety, nie każdy otrzymuje to z natury. Tylko niektóre szczęście szczęście urodzić się z pięknych i silnych paznokci. Ale nie denerwuj się, Rozwiązanie znaleziono.


Historia manicure

Manicure ma ponad tysiąc Historia. Już w starożytnych egipskich paznokcie barwione henną i innych roślin barwniki. U kobiet w szlachetnego urodzenia miał nawet specjalny " Zestawy do manicure." Manicure na Wschodzie technika poprawiła setki lat, ale w Europie stało się popularne dopiero w XIX wieku, ale potem przyszedł i Rosja. I chętny do obejrzenia ich ręce zaczęły nie tylko kobiety, ale także mężczyźni. Kąpiele, masaże, specjalne narzędzia polerujące wykonane ręce Eleganckie i zadbane, a paznokcie - gładkie i lśniące

.

dawna odcinkowych manicure bogaci ludzie, cechą ich przynależności do wyższych warstw społeczeństwo. Manicure teraz dostępne dla każdego i każdej kobiety można wyróżnić co godzin w tygodniu do procedury.

dwadzieścia lat temu w globalny przemysł kosmetyczny było wielkie odkrycie. Stało się to w Ameryka. Firma, która produkuje elementy do zębów porcelanowych, nowy Kupujący - kosmetyczne. Okazało się, że te składniki są odpowiednie do tworzenia sztuczne paznokcie. Właściciele firmy zorientowane i tworzone szybko Specjalne laboratorium na dostosowanie swoich produktów do nowych celów. Dzisiaj sztuczne paznokcie - to jest modne i popularne. W Stanach Zjednoczonych, gdzie po raz pierwszy pojawił się, 90 procent z nich to Amerykani...


strona 1 z 7 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Włosy i paznokcie
  • Podsumowanie na temat: Projektu, aby zapewnić piękno i usługi fryzjerskie manicure
  • Podsumowanie na temat: Świadczenie usług na manicure i pedicure
  • Podsumowanie na temat: Manicure
  • Podsumowanie na temat: Manicure