Perfumy i wody

Kategoria: Kosmetyki

Wprowadzenie

Historia Pachnidło jest nierozerwalnie związana z historią ludzkości. W starożytnym Egipcie, pachnący czynniki odegrały ważną rolę w produkcji fumigacji i maści i balsamów. W wyniku doświadczeń Egipcjan, Greków wzbogacony asortyment produktów przy użyciu aromatycznych je zarówno w religii, jak iw życiu codziennym. Rzymianie szybko podjąć należne miejsce w dziedzinie kosmetyki, zapachy dając właściwości lecznicze.

Dalsze

rozwój perfumerii otrzymał już w 12 wieku. Istnieją sposoby destylacji smaki.

W

17 wieku, wraz z rozwojem przemysłu, perfumy uznaje niezwykły sukces, który jest przymocowany do 19 wieku. Postęp w tym czasie, zdefiniować perfumy przejściowe etap produkcji przemysłowej popełnia chemii organicznej. Pozwoliło zidentyfikować te związki, które zapach był odsetek i odtworzyć je syntezowego. Perfum mogli dać upust swojej wyobraźni i stworzyć inny kombinacje zapachów.

W

1828 Pierre Guerlain, założyciel perfum, otworzył swój pierwszy sklep w Paryż. Guerlain stworzył słynną wodę Imperial toaletowy. Proste kobiety nadal zadowolony z vodichkoj perfum przygotowany na podstawie pojedynczych arkuszy róża, jaśmin, itp. Cała Europa w tym czasie udaje się do Paryża wyrobów spirytusowych. Na tym etapie, aby perfumy na bazie naturalnej, z drewna, kwiat, ekstrakty korzenia. Ale od 1889 do fabryki perfum Paryża zaczynają wytwarzać oleje syntetyczne, które naśladują naturalne zapachy.

W

początku wieku, istnieją duchy" Kochi", otwiera swój pierwszy butik Gabrielle Chanel. Francois Coty był pierwszym, który dołączył do składu naturalne zapachy, ze sztucznie stworzone. Na świecie istnieje kilka perfum wielkie nazwiska, bez nich nie można sobie wyobrazić historię zapachów. To ludzie-legendy Przodkowie tradycje i odkrywców duchy. Ich nazwiska już dawno stracił pierwotne znaczenie, stając się symbolem" Przewoźnik" pomysły perfumy. Jedną z rzeczy, z nich - Chanel. Ta legenda, to jest historia, kobieta, która podbiła świat. Ponad 88 lat swego burzliwego życia i utalentowany zrobiła te odkrycia w świecie mody i perfumy. Najsłynniejszym perfumy -" Chanel numer 5". Ponad 25 lat po śmierci Wielkiego Mademoiselle (1971), a dom Chanel jest żywy i dobrze, tworząc wspaniałe zapachy.

Z

1858. Rodzina Boucheron tworzy własny dom perfum. Boucheron byli klienci w domu Russian Imperial Court, księżniczka Grace z Monako-.

Cartier (1904) -. Pierwsza próba na podbój świata z perfumerii

wiosna 1947 Słynny projektant mody - Christian Dior perfumy świat Okoro " Miss Dior".

W

koniec lat 60. dziennikarz Carol Phillips (USA) został zaproszony, aby stać na czele Firma" Este Lauder." Z wyjątkiem tego punktu kosmetyków firma zaczęła produkować perfumy, rozpoznawanych na całym świecie. Hubert Ustawodawca świat mody Givenchy w 1957 roku stworzył swoje pierwsze perfumy, na , który został zainspirowany przez aktorkę Audrey Hepburn. Zdecydowanie na perfumy mody wpływem perfum Giorgio Armani otwarcia. Perfumy Gianni Versace pojawiły się w 1981" Świat jest piękny"- Styl życia i kreacje Kenzo. Trudny lista wszystkich nazw perfum, którzy zdobyli uznanie na całym świecie: Trussardi, Yves Saint Laurent, Nina Ricci, itp. Z reguły najbardziej znanych perfum wytwarzane przez światło nie jest perfum i projektantów, jubilerów.

Pośpiech Tematy to praca oczywiście jest oczywiste jak dzisiaj Fragrances jest, jak zawsze, luksusowy przemysł. Jeśli 20 wieku został wzbogacony Zapachy dzięki postępowi w chemii zapachów, w 21 wieku, będzie musiał stawić czoła moda, łatwość i wprowadzić tę samą technologię, rewolucyjny jak genetyka. I wszystko nie powinien być pozbawiony kreatywnego kolorystyce.

Celem kursu pracy jest analiza zakresu, konkurencyjności i jakości perfum produkty oparte na badaniu tego prob...


strona 1 z 23 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Badanie perfum i kosmetyków oraz chemii gospodarczej (np. sklep itp. Wojewó ...
  • Podsumowanie na temat: Perfumy - Perfumy
  • Podsumowanie na temat: Analiza Escada perfumy marketingu
  • Podsumowanie na temat: Preferencje perfumy młodzieży
  • Podsumowanie na temat: Analiza perfum i kosmetyków w Rosji