Makijaż Wiosna-Lato

Kategoria: Kosmetyki

I. Twórczej częścią.

1 punkt

Dziś, gdy kobiety i mężczyźni cieszyć się życiem. Przygotowany przyjemność i nowe doznania, gdy wyrafinowanie i wyrafinowany estetyzm Badania budzą emocje, nowe tekstury i niezwykłe odcienie mocno i elegancko w połączeniu stworzyć uwodzicielski urok, że określa mody wiosenno-letni sezon. Gry miękkie beżowe odcienie z gamy Somo odcienie kolorów (pomarańczowo-różowe), stonowanych nut egzotycznych lub odcienie wypełnione czystą wodą, stały się podstawą trzech głównych kolekcji obrazów.

Kolekcja Wiosna-Lato jest skierowany do pewnych siebie kobiet, które skłonni do eksperymentowania, aby zmienić swój styl - od eleganckiej pani z obrazu wyrafinowany smak, na obraz prawie szalonej dziewczyny - zachować na to ich indywidualność.

Dla kobiet miejskich aspirujących wyglądać spektakularne, ofert bezpośrednie, wyraźne linie i fryzury geometryczne. Jeśli kobieta woli naturalność, włosy mogą wyglądać zaniedbany. Szczególną uwagę wykonane na fryzury dla długich włosów i spektakularny trwałej ondulacji.

Legenda twardzieli poszedł. Nowy trend jest bardziej miękki, cichy typ człowieka zwrócił się do natury i dążenie do harmonia.

włosy mogą być proste i kręcone i wyglądać na łatwe, Podkreślając, romantyczny obraz.

Oferty

fryzur i stoylinge w tym sezonie jest niemożliwe bez barwienia włosy, a czasem wymagają trwałą i trwałe, co pozwoli , aby osiągnąć pożądaną ilość włosów.


Kierunek moda makijaż

Accent oczy

wiosny tradycyjnie kolorowy makijaż jest akcent na oczy. Ale jeśli kolory i rozmieszczenie wyróżnień dyktatowi mody, powszechną formą makijażu Oko zdefiniować siebie w zależności od cech twarzy.

1) Dzięki szerokiej, dobrze zdefiniowanej ruchome wieku powinny być jaśniejszy odcień wyrządzić na nim, a następnie zapalić ciemny kontur podkreślić przetłoczenie pomiędzy ruchomymi i stałym życia, jeszcze trochę więcej niż wypełnienie powiekę ciemny ton.

2) Jeśli telefon powieki wąski, słabo zaznaczone, nałożyć ciemny cień na rzęskowego krawędzi lub wykorzystanie eyeliner, osłaniając ją.

Eyeliner

sezon można spotkać nie tylko z klasycznym czarnym eyeliner, ale również kolorowe.

Uwaga: oczy, zawiedziony doskonale wyraźna linia wygląda węższa migdałów. Wręcz przeciwnie, jeśli zdecydujesz lżejsze eyeliner i poza Pióro to, można uzyskać efekt naiwnych zaokrąglonymi dziewczęcych oczu. Nie bój się Eksperyment mieszając kolorową wkładkę z kontrastujących odcieniach jasny odcienie.

Brwi:

Ten sezon nie można podkreślić brwi. Powinno być cienka wdzięku blisko kształcie kwadratu, i dobrze zdefiniowane objętość. Do rejestracji farbują brwi lub cień kolor jest wybrany zgodnie z kolorem twoich włosów jest: dla Blondynki - odcień pistacjowy dla shatenok - czerwonawy, dla brunetek - ciemny brąz lub kasztan. Ekranowanie pierwsze cienie cieniowania brwi tak, że pod ma włosy pokazywały skórę. Możesz następnie wyraźna linia podkreślić brwi lub wewnętrzne (efekt - wzrok) lub na zewnątrz (Efekt - szeroko otwarte oczy).

korekcji.

Ten sezon

idealne kontury i luksusową świeżość i naturalność skóry absolutnie obowiązkowe. Pierwszy etap - rysunek ogólny ton, który jest wybrany tuż pod skórą. Drugi etap - tzw wybór kolorów - lub korektor antiserna special korektora bez czarny pigment, który jest wykorzystywany kropka w obszarach, które chcemy optycznie" pull up". Ten ciemny sińce pod oczami, najwybitniejszy z kości policzkowe, może i nosowo-wargowe fałdy, i dołek w brodzie. Trzeci etap - rysunek" cień" (dosłownie sensowny) o szarej pigment. Jest stosowana do dziupli pod kości policzkowych (To wymaga testowania rąk). Jeśli osoba jest rozciągnięta -...


strona 1 z 2 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: "Czym jest życie, jeśli nie samochód, który jest napędzany przez pieni ...
  • Podsumowanie na temat: Wszystko postęp jest reakcyjny, jeśli osoba zapada
  • Podsumowanie na temat: Włosy, brwi, wąsy i broda
  • Podsumowanie na temat: Jeśli Twoje dziecko jest leworęczny ...
  • Podsumowanie na temat: Co to jest tymczasowe rent i gdy jest on przypisany. Jak jest wielkość tym ...