Fryzura Kare

Kategoria: Kosmetyki

streszczenie

na

fryzura" CARE»

Zakończony: Kolegiata MN

Grupa 1 PAR

sprawdzone:

Moskwa, 2002
Spis treści

1. Z historii fryzury .................................... 3

2. Fryzura" Kare" 6 ..........................................

2.1. Proste" Kare" ...................................... 6

2.2. " Młodzież" ....................................

2.3. " Absolwent bob ».........................

2.4. " Burza" .............................................

2.5. Cięcia w opcji " Kare» ........................

2.6. " Bob" ................................................

3. Układania fryzury " Czwórka" i" Bob» ...................


HISTORIA włosy

Historycznie fryzury, które pojawiły się znacznie wcześniej niż odzieży osoby i mają długą sposób, ewoluuje i zmienia się wraz z ludzkością. Pielęgnacja włosów odbyła wystarczająco duże miejsce w życiu człowieka na początku pierwszego tysiąclecia. Długość włosów pewna, ułożone w sposób szczególny wyróżniają objawy różnych klas. Kapłani, wojownicy i rolnicy, niewolników i wolni obywatele w każdej chwili mieli różne fryzury i były łatwo rozpoznawalne w dowolnym miejscu i czasie.

Podobnie jak różniły się znać i zwykli ludzie, i zróżnicowane ludzie żyjący w różnych czasach. Każda epoka ma swoje osobliwości były ubrania i fryzury w modzie.

Starożytni Egipcjanie byli

fryzury bardzo konserwatywny w części, różnych grup społecznych w ramach lat nosił taką samą fryzurę, która niewiele zmieniła się czas. Ulubiona forma egipskich fryzjerskich był trapez, pleciony w małych i częstych warkocze włosy ścięty tuż poniżej ucha.

Starożytni Grecy

sztuka fryzjerski został wysoko rozwiniętych. Pierwszy wśród starożytnych Greków wiele zasad i metod wykonywania fryzury, fryzury i golenie zakupione nie tylko nazwa, ale także prawdziwe znaczenie fryzjerstwo.

Grecy cieszył długo, łatwo rozkładających nici curl włosów w włosy, bardzo długie włosy pleciony w warkocze i położył piękne belki. Długie włosy są zbierane przez taśmy dekoracyjne, pleciony lub wykonane z cienkiej skóry.

Kobiety Starożytny Rzym miał długie włosy, ich belki ułożone głośności, bardzo często w połączeniu tkane warkocze i fale Perm o różnej gęstości. Pojawienie się Rzym blonde niewolnikami kobiet Roman wykonane bardzo szybko nauczyć się rozjaśnić włosy.

Fryzury później okresy średniowiecza, renesansu, baroku, rokoko, klasycyzmu odznaczają się przepychem i elegancją. Czasami są one prawdziwe dzieła sztuki.

Na początku XX wieku, w celu uzyskania Uznanie krótkie fryzury. Ich wygląd jest skorelowana z początku techniczne Rewolucja, kiedy mocno zmniejszone zapotrzebowanie na salon fryzjerski, Specjalizujemy się w tworzeniu kompleksowych wyrafinowanych fryzur. Wdrożenie technologii każda fryzura znacznie się poprawiła. W permanenty wynalazku różne barwniki do włosów, ogromne, już w tym czasie, liczba środki do mocowania formy fryzury fryzjer zrobił zadanie znacznie łatwiejsze i dał pole do eksperymentowania. Jeśli początek sylwetki wiecznych krótkie fryzury były raczej monotonne, w połowie 30-40 lat. Bogactwo opcji już całkowicie zadowolonych miłośników krótkie fryzury.


«Rack»

fryzura" rack" z niepamiętnych czasów do chwili obecnej jest jednym z czołowych miejsc. Na oparte na" Kare" wykonywane szeroki fryzury. Ta fryzura znaleziono w starożytnym Egipcie. Specjalnie dokuczać włosy, rozmazany wosk i przyprawy, i położył na włosy. Wydłużone" Kare" stał się rodzajem znamieniem Egiptu. Znajduje to odzwierciedlenie w danych liczbowych, napisy, hieroglify.

Proste" Kare» Proszę

głowy podzie...


strona 1 z 4 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Nowoczesne fryzury (samiec i samica) włosy. Rodzaje i style fryzur
  • Podsumowanie na temat: Wykonywanie codziennych fryzury dla średniej długości włosy do ramion
  • Podsumowanie na temat: Technologia uruchomić wysokie fryzury dla długich włosów
  • Podsumowanie na temat: Historia fryzur. Fryzury klasyfikacji
  • Podsumowanie na temat: Wdrożenie nowoczesnej technologii fryzury kobiet na podstawie koloru