Li Yu. Dwanaście wieże.

Kategoria: Podsumowanie prac

opowiedzieć JEST Smirnov

Wieża podłączona

odbicie

Po

żył w przyjaźni dwóch naukowców - Tu Guan. I wzięli ślub siostry. Jednak wiele różnych znaków: Guan był najbardziej rygorystyczne przepisy i Tu frywolne, nawet nieokiełznany. I przynieśli swoje żony, według własnych poglądów. Początkowo obie rodziny mieszkały razem, a następnie wypadł. Wspólne domostwo Wysoki mur, nawet po drugiej tamy staw został wybudowany.

Więcej

do rodziny kłótni syn Tu nazwie Chzhenshenom szlachetne urodzony, w Rodzina Guangya dziewczyna o imieniu Yujie-- Piękny Jasper. Dzieci były podobne między sobą - nie rozróżnia. Matka potem przekazywane ze sobą siostry.

młodszy Dzieci są rozdzielone, ale z rozmów starszy wiedział o siebie i marzy Do zobaczenia. Młody człowiek nawet odważył się odwiedzić swoją ciotkę, ale jego siostra nie jest pokazane - obyczaje były surowe w Guangya. Widząc, że nie może, jeszcze nie domyślił widok na odbicie w stawie. Piła i natychmiast się zakochał.

chłopak, był odważniejszy molestował spotkanie. Maiden skromność opór. Przyjaciel Rodzina tu, Lee próbował ożenić się kochanków, ale została ustalona nie powiodła się. Rodzice sympatyzował z synem, starał się znaleźć inną pannę młodą. Pamiętać, że sam Lee został przyjęty córkę. Młodzi ludzie, w porównaniu horoskopy - To zbiegło się z niezwykłą precyzją. Ułożone zaręczyny. Lee był pokojówka szczęśliwy, ale Guan dziewczyna, dowiedział się o jej przyszłym kochankiem ślubu zaczął więdnąć z dnia na dzień.

młodzieży w swojej lekkomyślności nie mógł się zdecydować, i marzył o każdej z dziewczyn. Potem był plan Lee potrójny ślub. Poświęcił go do swojego przyjaciela Tu i zgody Guangya się mistyfikacją. Wyznaczony dzień uroczystości. Niczego Guan zobaczył, że obok jej córka zapytała pana młodego, ale bałem się złamać uroczyste. Kiedy wszystko wyjaśnione, że był zły, ale był przekonany, było winić nadmierne dyscyplina, w której trzymał córkę, ale jego zły humor, co doprowadziło do kłótni Rodzina tu. Musiał zaakceptować.

Młoda

uzdrowiony razem. Specjalnie dla nich na stawie zbudowany pawilon, nazwany " Wielka Wieża odbicie", a sam mur, sryli.

Wieża zdobył nagrody

Kiedy

Ming Qian mieszkała Xiaojing, skali działalności połowowej. Z żoną, z domu Bian, jego zgoda nie była. Odnosi się do nieba i nie dać im potomstwo. Ale kiedy małżonkowie wynosiła czterdzieści, mają różnicę tylko jedną godzinę urodził córkę. Uprawiane dziewczyny są prawdziwe piękno, nawet jeśli z ludu.

Nadszedł czas

był ich problem małżeństwa. Przyzwyczajeni całym sobą sprzeczne rodziców poczętego zrobić swój własny sposób. Żona wzięła matchmakers w tajemnicy przed mężem, który sam doprowadził Negocjacje małżeństwa. Doszło do tego stopnia, że ​​jeden dzień w bramie swojego domu spotkał dwa małżeństwa procesja. Ledwie zgodne z normami. Jednak, gdy jej mąż stajennych były później czas dla narzeczonych, pani Bian rozpoczął prezent ubój. Przyszły mąż przekonał krewnych do sądu, i zgłosił się na ochotnika, aby być świadek.

W

Podczas gdy za wszystkie sprawy młodego inspektora do spraw karnych. Słuchał zarówno potrzebne, ale zdecydować, kto ma rację, nie mogłem. Zachęcać dziewczęta do ich zapytać opinie, ale tylko, że zarumieniła się wstydu. Wtedy nazywa stajennych i został zmiażdżony przez ich brzydoty. Sobie sprawę, że takie dorks Piękno nie może być serce.

I

On pomyślany w ten sposób: zorganizować konkurs wśród młodych ludzi dzielnic, coś jak egzaminów. Którzy wyróżnili się otrzymać, jeśli pozostaje w związku małżeńskim, żonę, ale jeśli jest on już żonaty - Jeleń jako nagrodę. I tak długo, jak dziewczyny umieścić w wie...


strona 1 z 12 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Jak zrobić wszystko na czas i kończy swój dzień pracy
  • Podsumowanie na temat: Rodzina rozwiązań ze stałą nawet części
  • Podsumowanie na temat: Rodzina jako instytucja społeczna. Definicje pojęć małżeństwa i rodziny
  • Podsumowanie na temat: A jeśli młody człowiek skłonny jest biseksualizm
  • Podsumowanie na temat: "Czym jest życie, jeśli nie samochód, który jest napędzany przez pieni ...