PIMelnikov. W górach

Kategoria: Podsumowanie prac

Od

Oka ujście do Saratowa i dalej w dół po prawej stronie Wołgi" niebo" jest tzw. Tutaj prowadzi ornych rolnictwa i pracy sezonowej.

Marco

Młodzieży Danilych Smolokurov w dzieje wraz ze swoim starszym bratem w jednym dniu żonaty, ale przed Mokey w pilnej sprawie poszedł do Astrachania. To było na wiosnę, i wysadził go z innymi rybakami (pieczęć) biją na krze w otwarte morze. Od tej pory to nic nie słyszałem.

czekał właściwy czas, obchodzony Marco Danilych requiem dla swojego brata i ożenił Hart Pietrowna, i jej przyjaciółka, Daria S. narzeczona zginęła, nie widząc małżeństwa korona, owdowiała.

Razem

Smolokurov mieszkał przez cztery lata jego ukochanej żony, córki i pojawił się Dunyushka podczas drugiego urodzenia i Olena Pietrowna i dziecko zmarło.

Przed

śmierć błagała Darya Sergeevnu się Mark Danilychev żona, matka i Dounia. Że dziewczyna zgodziła się kształcić i poślubić nie chciał iść.

Pozbawiony

szczęście rodzinne, Marco Danilych sprawach cywilnych i handlowych w pełni podporządkowany i osiągane Wielki sukces: w ciągu dziesięciu lat do niego przez ponad milion numerów. Ale w ten sposób, że zmienił się znacznie - stał się apodyktyczny, średnia, nie jest dostępna dla wszystkich przymiotnik. Jedynym, który się go boi i lubi - młodszy urody Dunia. Nic w jej awarii Smolokurova nie było, a dziewczynka na wiele dobroci jego duszy dobrzy ludzie przyniósł. I Daria S. otrzymuje własną matkę i Dun nic dla siebie nie popolzovavshis choć plotki o niej i przędły plotki.

Przyszedł

nadszedł czas, aby dać Dunia w" prawdziwych naukowców." Postanowili wysłać ją, jak zwykle w dobrych domów, pustelnia, w Manefinu siedziby i Daria S. zgłosił się na nią żyć, tak, że w czasie, kiedy dowiaduje się, wziąć monastycyzm.

Po

siedem lat powraca do rodzinnego domu Dunya. Firmy w Duni się nie stało, i ona zapałała miłością" boski" książki do czytania.

Ojciec zaczyna myśleć o swoich zalotników do jego ukochanej córki, ale w mieście na dokładnie Dunia widzi i postanawia iść z nią do godziwej Makarow.

Nie

zapoznanie się z nimi, młody kupiec Piotr Stiepanowicz Samokvasov, a pierwsze słowa między nim i Duni założona wzajemnej sympatii.

Samokvasov oferuje zorganizować wraz z wspólnych znajomych Doronin, który przybył na targi z żoną i dwiema córkami, przejażdżki rozrywki nad Wołgą. Doronin między biznesem zapytania ze Smolokurova co teraz zapieczętować cen ropy (to on pozycji, a nie zawody prosi przyjaciela, młody kupiec z Saratowa Nikita Fiedorowicz Merkulov, jeszcze nie przybył na targach). Marco Danilych ubolewa, że ​​teraz dla uszczelnienia nie będzie forsa. Doronin to szczerze lamentuje.

W

tawerna, gdzie obdelyvayutsya wszystkie drobne i jako poważne transakcji występuje Smolokurov na pierwszej ryby wielkiego koła i innych znanych rybaków Oroshinym.

Marco

Danilych tutaj twierdzi, że wie, jak radzić sobie z tłuszczu fok, dość na okazyjnej cenie. Oroshin oferuje to wszystko kupić i licytować się stopniowo cena. Smolokurov nie zrozumieć sens jego wniosek, ale potem rozmowa zakłóca młodego kupca Mitenka Vedeneev, tylko, że wiadomość o Peter, że tam czeka na dużym obciążeniem amerykańskiej bawełny, dlatego, uszczelniania oleju, jak stosowane do barwienia tkanin, będzie popyt. Wściekły, że jego sztuczka jest obecnie, Oroshin, trzaskając drzwiami, pozostawiając Szczerze mówiąc firma.

Smolokurov już wysłane wcześnie rano i zaczyna stopniowo Doronin zapytać: jeśli on jechał, mając pełnomocnictwa do sprzedaży Merkulov sprzedam uszczelkę? Chociaż Smolokurov i zdaje sobie sprawę, że jego stary kumpel Inny problem dla Merkulov córki, nie zatrzymując się. " Oczyszczone przetwarzane, niż Oroshinu jak ja <...> Znajomi mamy Shortstop Zinovy ​​Alek...


strona 1 z 6 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Teraz jest jego bohaterem i antybohaterem
  • Podsumowanie na temat: Anna, żona Jana III Vatatzes i jego czas
  • Podsumowanie na temat: Marco Polo
  • Podsumowanie na temat: Marco Polo
  • Podsumowanie na temat: "Szczęście nie jest szczęście, ale w jego realizacji ..." Fiodor ...