Fiodor Abramov. Alka

Kategoria: Podsumowanie prac

opowiadana Sharafieva Katarzyna

Lato. Ostatnim razem głównym bohaterem Alya Amos był w jego rodzinnej wsi pastwisko zeszłego lata roku, na pogrzebie matki. Dlatego chcę wiedzieć więcej o nowościach z ciotką Anyżu i Mani, który przyszedł odwiedzić. Mówią jej o głównym - budowa nowego klubu i małżeństwa Alkino dziewczyną.

Alya kilka lat temu przeniósł się do miasta i pracowała jako kelnerka w jadalni, gdzie dała Arkady S.. Średnie zarobki i szef pochwalił. Mówi, że już nie mieszka ze swoim partnerem Vladislav Sergeevich, bo dowiedział się, że płaci alimentów, i zorientował się, że materiał nie będzie w stanie ich dostarczyć.

Alka

więc brakowało rodzimej wioski, który chce, aby natychmiast doświadczyć wszystkich atrakcji: i umyć w wannie, i odwiedzić ulicę, na Cheremuhovo buszu w pobliżu która użyła do z ojcem wracając z piekarni czeka na zmęczonego matki; i łąki poniżej góry, gdzie wszystko rano wypełnione kosiarki; i rzeka ...

Alka

spacery i spełnia jego znajomi nie od razu rozpoznać jej sąsiada, Peck Kamień na komputerze, na którym od dawna marzyli; gra jego nauczyciela Evlampiev Nikiforovna, jest w prawie ukończone nowego klubu, gdzie wszyscy ją kocham. Spotyka się z przyjaciółmi, pomagając im kosić siano, a potem bawić się z pisków kąpać się w rzece. Alka bardzo zadowoleni z powrotu do rodzinnej wsi na nią atmosfera.

Domy Alya na obiad dyskusji z publicznością w domu cioci tranny wszystkim: pensjonaty, ikony, jagody, sprzyjać żywej wody ... Następnie przejdź z anyżu jagody. W lesie Ale smak liści przypomina zmarłą matkę i przynosi smutek ... Ale nadchodzi Droga ponownie spotyka Peck i porozmawiaj z nim, rozproszony przez wspomnienia matka. Wracając ze spaceru, Alka spotyka staruszkę Khristoforovna. Powiedział, że że droga do szlaku rzeki został przemianowany na cześć Paladinoy Alina matki. Toaletowego była wciąż ta sama - nikt tak nie zdał na tej drodze, jak powiedziała. Dotarcie do piekarni, gdzie pracowała matka, Alka znowu smutne, bo to piekarnia i przyniósł jego matkę do grobu. Stoi i czeka, że ​​ma się pojawić w oknie swojej matki. Ale tak się nie dzieje, a Alya wysłana do lokalnego sklepu.

sklepy pasją były dziewczyny. Tam spotyka Sergei, na które nie tak dawno temu westchnął. Jest pijany. Po rozmawiając z ekspedientka Nastia Alya długa. Nie mógł myśleć Serge idzie. Przypomina sobie, jak była dla niego miła, i porównuje, że dzieje się z nim teraz.

Następnie

Główny bohater zostaje wysłany do starego przyjaciela Lidka. W jej domu partii zmienił, i rzeczywiście jest to bardzo ładniejsza. Lidka spotyka dziewczynę, bardzo ciepłe, i teraz, a następnie omawiają rośnie brzuch Lida. Ona jest w ciąży tylko z Mitia, który długo zabiegał Alajh.

Wracając

gości, Alya ciotka Anisya mówić o mężczyzn. Ciotka wszystko Teflon pyta o swojego chłopaka. Następnie omówić Mitia Ermolova. Alka nie stoi i płacze, opierając się na ramieniu do Anisja:" Ciociu, ciociu, [...], dlaczego nikt mnie nie kocha?" Alka wierzy w miłość i zazdrosnego Lidka Mitya. Ciotka próbuje uspokoić siostrzenicę, powiedział, jaka jest piękna i że utworzona, a następnie powoli kładzie spać teflonową.

Na

Alka budzi się następnego dnia, w to, co ona myśli o matce powołania. W jego rodzinnej Ali domu nikt nie mieszka, a zatem Alya mieszka z ciotką. Boso, ona biegnie do rodzica dom. Wpada na dziedziniec, gdzie wszystko odbywa się, jak chciała jej matka, biegnie przez Brama przez przejście, prowadzi do pokoju, gdzie było łóżko, na którym zmarł matka i szepnął:" Mamo, ja przyszedłem." Ale poza kotem w domu Boucicaut nikt nie odpowiada. Kot nie wychodzić z domu, nawet po śmierci swojej matki, i Alya czuje się winny za to, co matka rodzime miasto wymieniane. " Mamo, mamo, ja zostanę. ...


strona 1 z 2 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Przegląd nowego FA Abramov "Alka"
  • Podsumowanie na temat: Alka olbrzymia
  • Podsumowanie na temat: Więc gdzie jest Mannerheim Linia?
  • Podsumowanie na temat: Analiza strategii rozwoju "Alka"
  • Podsumowanie na temat: Pojawienie się psychiki. Sytuacje, w których psychika nie jest potrzebne, ...