Siergiej Aksakow. Szkarłatny Kwiat

Kategoria: Podsumowanie prac

Nie było

zamożnym kupcem i miał trzy córki, piękne i mniej kochamy wszystko. Stała zebrał się na działalności handlowej za granicą. Córki zadzwonił i zapytał:" Co przyniesie ci prezent?" starszy zapytał złotą koronę z perełek Jewel, że był od nich światło; Przeciętny WC kryształ na wschód, więc Nie wyglądał na stary i urody powiększa; szkarłatny kwiat młodsza, piękniejsza co nie byłoby na świecie. Sklep w drodze. Sprzedaje swoje produkty vtridorogo kupuje vtrideshevo obcych," zmienia się z dobra okazja dla towarów złoto srebro tak ».

Elder i myśli, że kupił prezenty, i nie ma w młodszym wieku. Widział mniejsze kwiaty i piękniejsze niż jakikolwiek wszystkie są w świecie nie wiedział. W drodze do domu został napadnięty przez zbójców. Sklep pobiegł do lasu (Lepsze to bestie rozszarpany niż w niewoli). Szedł przez las i zobaczył pałac w płomieniach, srebra, złoto. Poszedłem do niego, i wszystko jest czyszczone bogaty. Sklep poszliśmy na spacer po ogrodach dziwaczne i zobaczył szkarłatny kwiat, który nie jest piękniejsze. Zburzył ją i po chwili pojawił się potwór straszny włochate. To złagodził domu handlowego, ale miał bramy, on lub jego córka na własną rękę. Potwór dał mu pierścień. Put sklep prawy mały palec i odwrócił do domu. Powiedział wszystkie córki. Córka:" Niech jedna córka pomaga ojcu, dla którego wyrwał szkarłatny kwiat." Najmłodsza córka nosiła pierścień na małym palcu prawej i po chwili był w pałacu bogate. Cóż to tam żył, ale chciałem zobaczyć i usłyszeć potwora. Zgodził się na potwora, ale prawie Nastia zabił go.

jeszcze udało pokonać strach jego. I żyli na zabawy i przyjaźni. Ale tu miał Nastia marzyć, że był chory. Uwalniając jej domu na urlopie potwór na 3 dni. Trzeba było wrócić na niego w momencie, inaczej potwór umiera.

Siostra zazdroszczę, że Nastia mieszka w bogactwie, i przenieśli zegar z powrotem i okiennice zamknięte. Na odpowiednim godziny sercu bolała Nastia. Nie czekając Minutka (w domu godzin), powróciła do pałacu. Bestia o kwiat zmarłych vermilion leżącego. " Ty Wstań, na jawie, kocham cię, jak mój narzeczony powitanie!" I włącz Potwór w młodego księcia:" zakochał się dobre dla duszy, dla mojej miłości." (Czarownica był: zła czarownica przeklęła ojciec i ukradł książę nadal mały). 30 lat był oczarowany. A w tym czasie przybył 11 dziewice, ale uciekł.

Żonaty Nastia i żyli długo i szczęśliwie.

Referencje

Dla

przygotowanie tej pracy zostały wykorzystane materiały z witryny briefly.ru/
Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Szkarłatny Kwiat
  • Podsumowanie na temat: Nowy kostka Rubika lub podręcznik potwór, który nas zniszczy?
  • Podsumowanie na temat: Rosja - potwór administracyjno-terytorialnej
  • Podsumowanie na temat: Róża - kwiat miłości i pasji
  • Podsumowanie na temat: Przygotowanie zakresu kultury na kwiat tablicy