Zakres i gotowania kuchni włoskiej

Kategoria: gotowanie


Zajęć Pracy

na:

«Asortyment i gotowanie kuchnia włoski »

Petersburg 2011


Wprowadzenie

kuchnia włoska jest uznawana nie tylko jednym z najlepszych na świecie, ale także jeden z najbardziej modne w dzisiejszych czasach. X imo w dzisiejszych czasach większość MASOWNICA uważa szczyt sztuki kulinarnej Kuchnia francuska, nie możemy zapominać, że podstawy sztuki kulinarnej zawarte we Włoszech. Więcej cesarz Franciszek I rozpoczął się w sądzie Dania kuchni włoskiej, który ewoluował i rozprzestrzenił się szczególnie po ślubie syna do Katarzyny Medici w 1533. Włochy to placówka Smakosz w okresie Cesarstwa Rzymskiego, a kto w tym kraju w pedał miła restauracja z pewnością potwierdzić, że w związku z tym jest to, aby ten dzień nie stracić swój pierwotny blask. Z punktu widzenia gotowania Włochy być podzielona na kilka obszarów. I chociaż kuchnia jest oddzielne regiony różnią się od siebie nawzajem, mogą wykrywać wiele wspólnych cech: Włosi kochają ryby i owoce morza; przekąski - antipasti - zawierać Zazwyczaj, zaprawy, apetyczny; zna niezliczone ich kuchnia odmiany makaronu. Gotowanie jest nie do pomyślenia bez świeżych warzyw i zieleni. W kuchni włoskiej i dość ludowa Nie próbuje się tłumić naturalny smak produktu. Bogaty asortyment produkty makaronnnyh nie znaczy, że wypierane innych klasycznych dodatków. Prawie wszystkie dania z makaronu, które są znane jako drugie danie, podawane we Włoszech pomiędzy poszczególnymi zmianami. Dlatego ozdoba drugie danie zazwyczaj ziemniaki, ale w szczególności - wszystkich ulubionych ryż. Nie powinniśmy jednak zapominać, że Włochy są głównym krajem uprawy ryżu w Europie. Wino we Włoszech - narodowy napój, wraz z innymi potrawami dzban wina jest zawsze obecny na stole Włochów, ponieważ są one duże koneserzy wina.

Celem pracy oczywiście jest badanie technologie gotowania kuchnia włoska.

oparciu o cel, należy zdecydować, następujące zadania:

- charakterystyczne cechy i techniki przetwarzanie surowców;

- sporządzanie menu,

- nauka , żywności i biologiczne wartości produktów podstawowych użytych do gotowania włoskiej kuchnia,

- 5 kompilacja techniczne i technologiczne Karty dań.


1 . Jedzenie i biologiczne wartość produktów podstawowych wykorzystywanych do gotowania włoskie Kuchnia

Dla

gotowanie dania włoskie korzystać z szerokiej gamy produktów, surowce wysokiej jakości. Poniżej znajduje się opis podstawowych produktów wykorzystane do przygotowania drugiego gorące dania kuchni włoskiej.

Olive

Olej

olej produkowany miąższ owoców drzewa oliwnego zawierający do 55% oleju, naciskając.

Olej ma

przyjemny zapach, smak i kolor od jasnożółtego do złoto-żółty.

Olive

mało używana do prawie wszystkich potraw

Oliwki oliwki

Owoce drzewo oliwne - duma Włoszech. Są one bogate w tłuszcz - do 55% białka i do 6%. Są one zbierane w różnych fazach dojrzałości: jeden " Marka" oliwki z dojrzałym - oliwki. A następnie ich leczenie często zależy Tylko wyobraźnia" autora" w tradycji kulinarnej i istniejących w ich regionie wzrostu.

Asortyment konserwy oliwki wystarczająco szeroka.

makaron Produkt

makaron Produkty są testy na różne sposoby i formowane suszy się do zawartości wilgoci 13%. Charakteryzują się dobrą wytrwałości, transportowania, prędkość i łatwość wytwarzania tych produktów, jak również Wysoka wartość odżywcza i dobre trawienie. Struktura składa się z białek - 9-13%, węglo...


strona 1 z 11 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Kuchnia molekularna - wysoka technologia w kuchni
  • Podsumowanie na temat: Zakres i szczególnie gotowanie dania kuchni japońskiej
  • Podsumowanie na temat: Co to jest kuchnia molekularna?
  • Podsumowanie na temat: Technologia kuchni włoskiej produkty spożywcze mąki. Przygotowanie i wdroż ...
  • Podsumowanie na temat: Kuchnia włoska