Analiza dokumentacji technicznej w gastronomii

Kategoria: gotowanie

streszczenie

Temat: Analiza prowadzenie dokumentacji technicznej w gastronomii


1. Charakterystyka Wagony restauracyjne

restauracja samochód wliczone Skład większości pociągów dalekobieżnych i mają służyć Pasażerowie mocy w tranzycie.

podstawie doświadczeń Konserwacji oraz nowe materiały i komponenty i energii Konstrukcja mechaniczna stopniowej poprawie Wagony restauracyjne.

Wdrażanie systemów

klimatyzacja, ogrzewanie elektryczne zastosowanie w salonach używać w kuchni i kurtyny powietrznej dla hydraulicznych pieców grzewczych dozwolone w celu ułatwienia warunków pracy zespołów voyage poprawy warunki sanitarne stołować samochody i uczynić je bardziej wygodne.

Oświetlenie

W restauracji w

samochodów stosowany jako podstawowy i świecących oświetlenia awaryjnego - lampa żarówki. Niektóre gastronomicznych samochody typu C nie tylko lampy oświetlenie żarnik.

jarzeniowe uruchomiony z napędu silnika (umformera) znajduje się pod samochodem, który przekształca napięcie stałe 50 V (samochody bez kolacji klimatyzacja) lub 110 (gastronomicznych samochody z klimatyzacją powietrza) na napięcie prądu przemiennego 220 V i częstotliwości 425 Ch. Oświetlenie Żarówki produkowane napięcie DC 50 V

Każda oprawa umieszczone na świetlówka 20 watowa lampa i jeden 25 W żarowych. W oprawach oświetleniowych, gdzie nie przewidzianych Lampy fluorescencyjne są jeden lub dwa Żarówki również 25 watów.

Wszystkie mecze muszą

wytrzeć i oczyścić z brudu co najmniej dwa razy w miesiącu. Podczas czyszczenia świetlówki nie można przetrzeć je wilgotną szmatką i szarpie.

Aby oszczędzać w nocy w przypadku braku gości w wagonie restauracyjnym zawarte oświetlenie awaryjne.

kuchnia z jadalnią samochód z klimatyzacją są dwa specjalne gniazda napięcia 110 tylko dla wielu napędów i gastronomicznych samochody bez klimatyzacja - gniazda do napięcia 50 V. Do gniazda obwodów napięciem 50 V w obu salonach podłączenia odkurzacza. Do włączenia Świetlówki wyłącznik główny musi być w Każda pozycja ("codziennej pracy"," 1/2" i" 1/1), z wyjątkiem zera.

Kiedy

partii Przycisk oświetlenia fluorescencyjnego lub konwerter pozycji" 1/2" tylko połowa zapalone lampy fluorescencyjne w obu salony. Ten przełącznik" 1/1" umożliwia wszystkim świetlówki.

żarowe włącza się automatycznie po wyłączeniu lub awarii fluorescencyjnego oświetlenie. Żarówka jest przeprowadzana głównie pakiet przełącznik na obudowie lub panelu.

w jadalni z samochodu Napięcie systemu 50 V poprawiła planowanie nie jest dostępny. Tak Alarmy i oświetlenie żarowe samochodów gastronomicznych pod napięciem stałym 110 V. Napięcie niskiej mezhduvagonnye połączenia elektryczne są dostarczane tylko jako przęsła autostrady.

zabronione Podłączenie zasilania awaryjnego z więcej niż jednego samochodu. Niezastosowanie się do tego zasady mogą prowadzić do pożaru.

organizacja produkcji

Produkcja praca Samochód jadalnia zbudowany zgodnie z zegarem wypoczynkowego żywności.

w wagonie restauracyjnym Pociągi w jednym kierunku jest nie więcej niż jednego dnia, pasażerowie są podawane ciągła praca na ograniczonej menu (nie ma przystawki).

Akronim aplikacji stałe menu na krótkich trasach umożliwia planowanie pracowników Kuchnia oprzeć swoją pracę i zapewnić żywność więcej pasażerów.

pociągi samochodowe

restauracji znajduje się na trasie więcej niż jeden dzień, a także działać na bezpośrednie skrócone menu, które zmienia się w zależności od pory roku (i przygotowanych przystawek). W gastronomicznych samochody pociągów, trasa, która trwa dłużej niż dwa dni Menu zmienia się w dni robocze używane biorąc pod uwagę różnorodność gotowania dania. Wszystkie samoch...


strona 1 z 8 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: GAZ nie tylko samochody
  • Podsumowanie na temat: Specjalne pociągi i samochody
  • Podsumowanie na temat: Trójfazowe układy elektryczne, maszyny elektryczne, pomiar energii elektryc ...
  • Podsumowanie na temat: Oglądaj karmienia: więcej karmisz, tym więcej mleka produkowany jest
  • Podsumowanie na temat: Oświetlenie elektryczne apartamenty