Typologia zjawisk artystycznych

Kategoria: Kultura i Sztuka

Nehvyadovich LI

Aby

określić miejsce wydarzeń artystycznych w dziedzinie starają się doprowadzić go prawdziwa historia z zasadami systematyzacji, szukając maksymalnej prostoty i jasność, a wraz z nim jedność i powszechność tych zasad.

betonu

, osobliwy fenomen artystyczny - dzieło sztuki. Jak kropla wody zawiera wszystkie podstawowe właściwości i w fikcji zawiera wszystkie podstawowe elementy sztuki. Ale gdzie znaleźć klucz do zrozumienia Zjawisko to w całości? Zmysły (wzrok, słuch), widzimy tylko Jego zmysłowy powłoki, czyli formie zewnętrznej. To specjalne Struktura, która jest istotne elementy techniki, kompozycji, itd. Jeżeli wyjeżdżamy na bok materiał jako coś samoistnego, Zbiór cech charakterystycznych dla elementów formy może być zdefiniowana jako Sposób, w którym praca jest wykonywana. Termin ten jest powszechnie iw sposób ciągły stosowane w dziedzinie sztuk plastycznych, gdy na zewnątrz - widoczny - formę mówi bardzo wyraźnie i potrzebny jest specjalny termin dla niego betonu istnienie w fikcji, jej specjalnemu traktowaniu kreatywność poszczególnych mistrzów.

Sensorycznej

zatrzymany formę zewnętrzną, postrzegamy to wyrażone w formie wewnętrznej. W powłoka zewnętrzna manifestuje swoją wewnętrzną istotę - znaków. Sposób Budowa postaci wewnętrznego zjednoczenia z nazwami zagranicznych wymaga również. W Zgodnie z silnej tradycji wydaje się najbardziej odpowiedni Użyte w tym sensie, kategoria rodzaju. Styl zawiera styl, ale nie przychodzi do niego. W skrócie można je zdefiniować jako estetycznie zorganizowane Konstrukcja i struktura w kształcie interpretacja postaci, pamiętając, że te dwa elementy zawiera wiele: relacja charakteru i środowiska, oraz okoliczności, reifikacja oferuje historie i obrazy w sensownych zdjęć.

Dla

służąc w kształcie struktury stylu struktury i zasad jej ukrytych form praktyczne i kreatywne wdrażanie. W celu określenia najbardziej najlepsza koncepcja jest metoda twórcza. To jest więcej lub mniej świadomie stworzyć dzieło sztuki w intelektualnej i emocjonalnej sfery duchowej aktywności artysty, kierowanie jego praca i realizowane w jego procesie. Wdrożenie metody i styl dzieła sztuki. I styl i sposób są związane tylko z problemem " Jak"," jaki sposób" zawarte w art Produkt z ideologicznej i estetycznej, emocjonalnej i estetycznej treści. Tylko treść odnosi się do kwestii" co" wykonany - co temat, idea, uczucie itd. Metoda zawartości usługi i wysyła go do odpowiedniego stylu. Dlatego też zawarte w sposobie i stylu, a ich relacje strukturalne są podobne. W Podsumowując, w skrócie można określić metodą twórcze jako metody formowania obraz sposób radzenia sobie z postaci i organizacji dzieła sztuki obejmującej wykreślić zależność obrazów i konstrukcji kompozytowej.

Jeśli

bierzemy kolekcję prac tego samego artysty, w każdym przypadku, w pewnym okresie, gdy jego praca nie jest w trakcie radykalnej zmiany jakościowe, zobaczymy nieodłączne cechy wspólne zarówno w stylu (i Oznacza się metodą) i zawartością. Ta wspólnota jest indywidualnie styl artysty, w zależności od stopnia takiej społeczności można mówić o mniej lub bardziej określony styl i sposób indywidualny, który posiada.

Artyści z kolei może być zawsze pogrupowane ogólności nieodłączną ich indywidualne style i metody, a zatem, w ostatecznym rozrachunku, a niektóre ważne Strony treść ich pracy. Więc idziemy do następnego poziomu uogólnienie schodów wpisując zjawisk artystycznych i koncepcji. Kruszywo Prace wielu artystów odpowiednio związany ogólne zasady metody, styl, a następnie niezbędne wspólność treści, formy outlook konkretny historyczny kierunek artystyczny. Historyczne Beton jest to, że jest nierozerwalnie związane z konkretnymi era, z powodu unikalnych cech tego etapu historyczne rozwój i dlatego jest s...


strona 1 z 2 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Jest przypomnienie Styl jako jeden z obszarów psychologii małych grup i org ...
  • Podsumowanie na temat: Nic nie jest bardziej skomplikowane i dlatego droższe, niż jest w stanie po ...
  • Podsumowanie na temat: Bankructwo jest osoba prawna, jako sposób, aby zlikwidować
  • Podsumowanie na temat: Bankructwo jest osoba prawna, jako sposób, aby zlikwidować
  • Podsumowanie na temat: Bankructwo jest osoba prawna, jako sposób, aby zlikwidować