Analiza systemu i zarządzanie systemami logistycznymi

Kategoria: logistyka

SYSTEM ANALIZA I

STRUKTURY ZARZĄDZANIE

logistyka SYSTEMY

Zawartość:

1. WSTĘP.


. 2 podstawie analizy systemu.

2.2. CHARAKTERYSTYKA porównawcze klasycznych i SYSTEM Podejścia do SYSTEMÓW formacji. 6 p 2.3. Przykłady klasycznego i systematycznego podejścia do ORGANIZACJA Materiał przepływa. 3. LOGISTICS SYSTEM

3.1. TYPY Logistics Systems

3.2. STRUKTURA ZARZĄDZANIA

System logistyczny

4. obliczenie pracy

5. REFERENCJE

1. Wprowadzenie

przedmiotem badania dyscyplina" Logistyka" są istotne i powiązane informacje płynie. Znaczenie tej dyscypliny i wzrastające zainteresowanie w badaniu ze względu na jej potencjał zwiększania skuteczności materialoprovodyaschih systemy oferowane przez zastosowanie podejścia logistycznego. Logistyka pozwala znacznie zmniejszyć odstęp czasu pomiędzy nabyciem surowców i półproduktów i dostawę gotowego produktu do klienta, przyczyniając się do znacznego spadku zapasy materiałowe, przyspieszyć proces uzyskiwania informacji wzrasta usługi.

Zarządzanie

Materiały Przepływ zawsze było istotnym aspektem działalności gospodarczej. Jednakże, stosunkowo niedawno zyskała położenie jednego z najbardziej ważne cechy życia gospodarczego. Głównym powodem - przejście z rynku sprzedawca na rynek kupującego, który spowodował konieczność elastycznego reagowania systemy produkcji i handlu na szybko zmieniające się priorytety konsumentów.

Celem pracy oczywiście jest badanie jednego z odcinków dyscyplina" Analiza systemu i Struktura systemów logistycznych" , a zastosowanie metod optymalizacji zarządzania systemem logistycznym przepływu materiału, do tego Wydajność pracy oczywiście.

2. Podstawy systemów analizy.

koncepcja system logistyczny jest jednym z podstawowych pojęć logistycznych. Tam Różnorodność systemów, które zapewniają funkcjonowanie gospodarcza mechanizm. W tym zestawie, to jest konieczne, aby przydzielić systemu logistycznego Celem ich syntezy, analizy i poprawy.

koncepcja system logistyczny jest prywatny w stosunku do ogólnej koncepcji systemu. Tak najpierw podać definicję ogólnej koncepcji systemu, a następnie ustalić, co Systemy należące do klasy logistyki.

W

Encyklopedyczny słownik podano następującą definicję" systemu": " System (z greckiego - Całe składa części id;. Zasilania) - zestaw elementów w relacjach i połączeniach ze sobą, tworząc pewna uczciwość, jedności ».

Ten

definicja wyraźnie odzwierciedla nasze rozumienie układów, ale analiza celów synteza i systemy logistyczne nie spełnia. Aby ulepszyć Określenie" system" użyć następującej metody.

enumerate właściwości, które system musi mieć. Następnie, jeśli można udowodnić, że obiekt ma tę kombinację właściwości, można stwierdzić, że ten cel jest układ.

Nie

cztery właściwości, które musi posiadać obiektu, który może być uważany System.

· Pierwszy obiekt (integralność i chlenimost). System Zintegrowaliśmy zestaw elementów, które współdziałają ze sobą. Powinno być pamiętać, że istnieje tylko elementy w systemie. Poza system jest tylko obiekty, które mają potencjał, zdolność tworzenia. Elementy System może być różnej jakości, ale jednocześnie kompatybilne.

· Druga nieruchomość (komunikacja). Między elementami systemu mieć istotny połączenie uzasadnionej potrzebie zdefiniowania integracyjny jakość systemu. Linki mogą być prawdziwe, informacji, bezpośrednie, odwrotny, itp. Związki między elementami w systemie powinn...


strona 1 z 15 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: System logistyczny kryterium analizy tylko w czasie
  • Podsumowanie na temat: System wyposażony jest w systemy obiegu układu krążenia, dróg oddechowych i ...
  • Podsumowanie na temat: System koordynuje działania i ogólnej teorii systemów działania: kultura, t ...
  • Podsumowanie na temat: System Systemów viyavlennya vtorgnen (UHV) lub Systemy wykrywania włamań (I ...
  • Podsumowanie na temat: System Zastosuvannya pіdhodu tego systemu w analіzu Yurydychna doslіdzhennі